نقد و بررسی Nyjah Huston-دانلود بازی Nyjah Huston-بازی Nyjah Huston

Nyjah Huston یکی از واقعی ترین، جالب ترین و گرافیکی ترین بازیهای اسکیت سواری از استودیوی Hugo Games A/S دانلود بازی Nyjah Huston برای اندروید و ios است با دانلود بازی Nyjah Huston شما وارد دنیای یک پسر بچه اسکیت بازی حرفه ای می شوید که تمام هیجانش را به وسیله اسکیت ها خالی می کند.در ابتدا با اسکیت سوار های معروف جهان آشنا می شوید.در ادامه با نقد و بررسی Nyjah Huston با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Nyjah Huston :

در نقد و بررسی Nyjah Huston به سمت ریل های ناپایدار حرکت کنید و با پرش های فوق العاده در هوا بچرخید.ترفند های بسیاری هست که باید یکی یکی آن ها را یاد بگیرید.برای تبدیل شدن به یک ستاره اسکیت سوار باید سخت ترین تمرین ها را انجام دهید و از هیچ شکستی هراس نداشته باشید.در سرتاسر ریل بازی می کنید و تایم خود را حفظ می کنید.خیابان های پر جنب و جوش و حتی ساحل می تواند میزبان هنرنمایی شما باشد.

با حرکات نمایشی در لوکیشن هایی که گفتیم میتوانید امتیاز و سکه جمع کنید و با آن ها آیتم های مورد نظر را باز کنید.از ویژگی های فوق العاده بازی میتوان به مواردی نظیر صداگذاری فوق العاده عالی، گرافیک اچ دی و کنترلرهای لمسی خوب اشاره کرد.در کل هدایت کاراکتر اصلی به عهده شماست.وارد دنیای او شوید و لذت ببرید.

تخته را بگیرید، حرکات نمایشی اجرا کنید و با زمان‌بندی مناسب بهترین فرود را انجام دهید تا به یک اسکیت‌سوار سوپراستار تبدیل شوید. شاید حتی به اندازه کافی خوب باشید تا نیجا را به عنوان بزرگترین قهرمان اسکیت‌سوار دنیا به چالش بکشید.
با لمس‌ها و ژست‌های کشیدنی ساده می‌توانید به راحتی بر روی ریل‌ها حرکات نمایشی انجام دهید. اما آیا می‌توانید بر حالت‌های کنترل دستی مسلط شوید و انواع حرکات را پشت سر هم انجام دهید تا بیشترین امتیاز را از آن خود نمایید؟

Nyjah Huston

Nyjah Huston

بسته‌های کارت جذاب را بدست آورده و مهارت‌های نمایشی خود را ارتقاء دهید تا بالاترین امتیازات را بدست بیاورید. مهارت‌های خود را توسعه داده و بر حرکات پرطرفدار با امتیاز بالا مسلط شوید.

بازی Nyjah Huston :

کسب امتیاز در Nyjah Huston شامل چندین حرکت می‌‌شود که یکی از آن‌ها انجام حرکات نمایشی بوده و با اجرای صحیح و هرچه زیباتر می‌توانید امتیازات بیشتری کسب نمایید. در ادامه باید از موانعی که پیش رویتان قرار گرفته عبور نمایید تا بازهم امتیاز کسب کنید . با توجه به امتیازات به دست آمده به مراحل بالاتر بروید و در نتیجه توانایی‌هایتان و ابزار مورد استفاده خود را نیز ارتقا دهید. موسیقی جذاب و صداگذاری فوق‌العاده در کنار گرافیک بالای بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم نماید.

مراحل بازی به صورت حرفه‌ای در حال پیشرفت می‌باشد یعنی در هر مرحله باید از فنون کار اطلاعات کسب کرده و آن‌ها را یاد گرفته تا مهارت کافی را به دست بیاورید و در ادامه از این مهارت‌ها استفاده کنید. انواع محیط‌های زیبا برای بازی برای شما طراحی شده است که هر زمانی که بخواهید می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید. این محیط‌ها شامل پارک‌‌‌‌‌ها و خیابان‌ها و حتی منظره ساحلی نیز می‌باشد.در ادامه می توانید به دانلود بازی Nyjah Huston بپردازید.

دانلود بازی Nyjah Huston :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید