نقد و بررسی Blitz Brigade-دانلود بازی Blitz Brigade

Blitz Brigade از زیباترین، گرافیکی ترین و سرگرم کننده ترین بازی های اکشن و جنگی محصولی از استودیوی بازیسازی گیم لافت که دانلود بازی Blitz Brigade برای اندروید و ios می باشد در Blitz Brigade شما در نقش یکی از پنج سرباز ماهر هستید و باید با دیگر بازیکنان تشکیل تیم دهید تا بتوانید دشمنان خود را با تمام قدرت نابود کنید و به پیروزی برسید. شما می توانید از پنج کلاس موجود (سرباز، تیرانداز، تک تیرانداز، پزشک و نفوذی) در این بازی یکی را انتخاب کنید و از حضور در یک نبرد ۱۲ نفره که همگی بازیکنان حقیقی هستند لذت ببرید و خود را ساعت ها سرگرم کنید!در ادامه با نقد و بررسی Blitz Brigade و دانلود بازی Blitz Brigade با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Blitz Brigade :

سبک بازی آنلاین Blitz Brigade در سبک Deathmatch Games است. سبک Deathmatch سبکی می باشد که در آن Round یا مرحله وجود ندارد و به جای آن زمان مشخصی تعیین می شود. معمولاً این زمان برای هر یک راند 5 دقیقه می باشد. در بازی های Deathmatch شما بر عکس بازی های آنلاین مشابه مثل کانتر استرایک، که بعد از کشته شدن می بایست صبر کنید تا مرحله با کشته شدن تمام افراد یک گروه به پایان برسد، نیازی به صبر کردن ندارید.

در این گونه بازی ها شما 5 ثانیه بعد از کشته شدن دوباره امکان بازی کردن دارید. در نتیجه می توان فهمید که ملاک برد و باخت این بازی، امتیازات کسب شده هر بازیکن از کشتن دشمنان می باشد. شما هر چقدر بیشتر بتوانید دشمنان خود را بکشید، امتیاز بیشتری کسب می کنید. بازی Blitz Brigade نیز به این صورت است. شما می توانید با اکانت Gmail یا اکانت خود بازی وارد سرورهای بازی شوید و یا اینکه به صورت مهمان بازی کنید.

توجه کنید، از آنجایی که این بازی مشکل لایسنس دارد ممکن است در صورت سینک کردن جیمیل به بازی، تداخل ایجاد شده و یا بازی برای شما مسدود شود. در نتیجه، پیشنهاد می کنیم به صورت مهمان بازی را اجرا کنید.

Blitz Brigade

Blitz Brigade

برخی از ویژگی های بازی تیراندازی Blitz Brigade  :

امکان بازی به صورت آنلاین با 12 نفر از کاربران مختلف.

دارا بودن پنج کلاس مختلف سرباز، تیرانداز، پزشک، تک تیرانداز و نفوذی.

استفاده از 3 وسیله نقلیه ی مختلف برای استفاده تاکتیکی در نبرد توسط بازیکن.

در دسترس و اختیار قرار گرفتن بیش از 100 نوع اسلحه در هر سطح.

شامل بودن 120 ماموریت واقعا چالش برانگیز و بسیار متنوع برای پیش بردن.

چت صوتی برای در اختیار قرار دادن برنامه ها به یاران خود در نبرد.

متلک ها و عبارات منحصر به فرد برای هر یک از شخصیت های موجود در بازی.

دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صداگذاری هیجان انگیز و منحصر به فرد.

در ادامه نقد و بررسی Blitz Brigade ،در آن شما در نقش یکی از پنج جنگجوی ماهر قرار خواهید گرفت و می بایستی با سایر بازیکنان تیم تشکیل می دهید تا بتوانید دشمنان خود را یکی پس از دیگری از بین ببرید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. امکان بازی با ۱۲ بازیکن برای تجربه بهترین نبرد آنلاین،  دارا بودن پنج کلاس مختلف (سرباز، تیرانداز، پزشک، تک تیرانداز و نفوذی)، کنترل میدان نبرد در حالت سلطه، استفاده از سه وسیله نقلیه مختلف برای برتری تاکتیکی در جنگ، جنگ با بیش از 100 نوع اسلحه در هر سطح، طعنه زدن ها و متلک انداختن های جالب و منحصر بفرد برای هر کاراکتر و چت صوتی از دیگر امکانات این بازی است.

بازی Blitz Brigade :

در ادامه نقد و بررسی Blitz Brigade ،در Blitz Brigade شخصیت های مختلفی وجود دارند که هر شخصیت دارای ویژگی های منحصر به فرد خودش می باشد. همچنین این شخصیت ها هر کدام سلاح های مخصوص به خودشان را دارند. در ابتدای بازی شما می بایست یکی از این دو گروه را انتخاب کنید. سپس بعد از انتخاب گروه، باید شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر گروه 5 شخصیت دارد و باید گفت که در ابتدا تنها دو شخصیت از این 5 شخصیت قابل انتخاب شدن هستند.

Blitz Brigade

Blitz Brigade

شخصیت های دیگر قفل هستند و می بایست با پولی که به دست میاورید آن ها را آنلاک کنید. به گفته بازی سازان، بیش از 100 نوع سلاح مختلف در بازی Blitz Brigade وجود دارد. همچنین نقشه های مختلف نیز در این بازی دیده می شود. قابلیت استفاده از وسایل نقلیه مثل تانک های جنگی و هلیکوپتر نیز در این بازی قرار داده شده است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Blitz Brigade بپردازید.

دانلود بازی Blitz Brigade :

نظر خود را با ما در میان بگذارید