نقد و بررسی Into the Dead-دانلود بازی Into the Dead-بازی Into the Dead

Into the Dead از سری بازی های اکشن با گیم پلی ترسناک و هیجان انگیز از استودیوی بازیسازی PIKPOK که دانلود بازی Into the Dead برای دستگاه های اندرویدی و ios می باشد،گیم پلی این بازی فوق العاده هیجان انگیز بسیار اعتیاد آور است و تا مدت ها شما را سرگرم خود خواهد ساخت. در این بازی شما در نقش یکی از معدود بازماندگان فاجعه ای هستید که منجر به قتل عام میلیون ها نفر شده است. تمام اطراف شما را زامبی هایی وحشی فرا گرفته اند و شما باید فقط به فکر زنده ماندن باشید. در ادامه به بررسی این بازی بسیار هیجان انگیز می پردازیم.در ادامه با نقد و بررسی Into the Dead و دانلود بازی Into the Dead با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Into the Dead :

Into the Dead مانند سایر بازی‌های زامبی‌گونه تلفن‌های هوشمند نیست که باید اسلحه در دست بگیرید و در فضایی آزاد به کشتن زامبی‌ها بپردازید. به محض این‌که بازی را نصب و آغاز می‌کنید خود را درون محوطه‌ای باز، تاریک و ترسناک می‌یابید، محوطه‌ای که اگر از بینندگان سریال مردگان متحرک باشید شما را یاد محوطه منزل هرشل می‌اندازد.

یکی از نکات قابل توجه Into the Dead کیفیت منوها است که باعث می‌شود تا حس تجربه یک بازی کنسولی با کیفیت را داشته باشید. اگرچه این بازی رایگان است اما از سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده می‌کند که متاسفانه این موضوع در Into the Dead بسیار پر رنگ است. پول رایج در بازی سکه است که با آن می‌توانید تمام پرداخت‌های درون بازی را انجام دهید. در هر دویدن می‌توانید با پیدا کردن جعبه‌ها اسلحه و گلوله پیدا کنید و با آن زامبی‌ها را از بین ببرید.

یکی از نکات قابل توجه Into the Dead سیستم پِرک آن است. پیش از هر دویدن می‌توانید از میان پرک‌های مختلف ان چه را که مایل هستید انتخاب کنید. البته این انتخاب رایگان نیست و برای هر پرک باید سکه پرداخت کنید، سکه‌هایی کهم ی‌توانید با دویدن هر چه بیشتر کسب کنید.

Into the Dead

Into the Dead

با پرداخت هر ۱۰۰ سکه می‌توانید یکی از ۵ پرک را انتخاب کنید. البته محدودیتی هم در انتخاب تعداد پرک‌ها ندارید. به طور مثال اگر ۵۰۰ سکه داشته باشید می‌توانید از هر ۵ پرک به صورت همزمان استفاده کنید. البته این پرک‌ها از بین نمی‌روند و با برداشتن پرک، ۱۰۰ سکه به شما بازگردانده می‌شود. بازی از ماموریت‌های مختلفی نیز تشکیل شده است که با انجام آن‌ها می‌توانید به مراحل بعد بروید. برای مثال تعداد مشخصی زامبی بکشید یا مسافت مشخصی را از دست آن‌ها فرار کنید.

برخی از ویژگی های بازی Into The Dead :

دارا بودن گیم پلی بسیار عالی.

به چالش کشیدن شما و ماموریت های ویژه.

به روز رسانی مداوم و دائمی بازی.

استفاده از سلاح های قدرتمند و جدید.

پشتیبانی از تبلت های اندرویدی.

بازی Into the Dead :

در ادامه نقد و بررسی Into the Dead با انجام دادن تعداد مشخصی ماموریت، حالت‌های مختلف بازی نیز آزاد می‌شود. حالتی که اول از همه در بازی وجود دارد کلاسیک نام دارد که هدف از انجام آن زنده ماندن و طی مسافت هر چه بیشتر است. با تکمیل مرحله دهم می‌توانید در حالت Massacre به انجام بازی بپردازید. حالتی که دیگر دویدن ملاک نیست و تعداد زامبی که از بین می‌برید هدف اصلی این حالت است. دو حالت دیگر نیز وجود دارند که با کامل کردن مرحله‌های ۱۵ و ۲۰ می‌توانید به تجربه آن‌ها مشغول شوید. جلوه‌های بصری و هنری بازی هم با توجه به سبک و حالت بازی بسیار خوب و زیبا است.

روند بازی Into the Dead :

در ادامه نقد و بررسی Into the Dead بازی مورد نظر در ابتدا به نظر بازیکنان آسان به نظر می رسد اما با گذشت مقداری از مراحل بازی به شدت سخت و چالش بر انگیز خواهد شد. خط داستانی بازی Into the Dead از این قرار است که ویروسی نا شناخته سراسر جهان ما را فرگرفته و همه ی مردم به موجوداتی بدون عقل و خون خوار تبدیل شده اند. دنیای انسان ها تبدیل به دنیایی شده که اکنون فقط زامبی های خون خوار و خطرناک بر آن تسلط دارند و بیشتر جمعیت یا مرده اند یا به وسیله ی این ویروس نا شناخته به زامبی تبدیل شده اند.

زامبی ها به صورت وحشیانه به هر موجود زنده ای که ببیند حمله ور می شوند و شما هم جزو استثناها نیستید. اگر می خواهید زنده بمانید باید زامبی هایی که به سمت شما می آیند را نابود کنید. همه چیز به شما و مهارت فرار و تیر اندازی شما بستگی دارد. آیا شما زنده خواهید ماند یا خوراک زامبی ها خواهید شد؟ در آخر باید متذکر شویم که بازی Into the Dead یک بازی به صورت رکورد زنی می باشد و شما می توانید با اتصال به سایت فیس بوک یا گوگل پلی گیمز رکورد خود را در سطح جهانی ثبت کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Into the Dead بپردازید.

دانلود بازی Into the Dead :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (3 امتیاز) 7.1

نظر خود را با ما در میان بگذارید