نقد و بررسی Sky Force Reloaded-دانلود بازی Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded بازی فوق العاده زیبا و اعتیاداور نیروی آسمان از استودیوی بازیسازی Infinite Dreams دانلود بازی Sky Force Reloaded برای اندروید و ios است،البته این پایان کار Sky Force‌ و اینفینیت دریمز نبود و با آغاز همه گیر شدن اندروید از سال ۲۰۱۰،‌ دارندگان این سیستم عامل نیز توانستند به تجربه Sky Force بنشینند. اکنون با گذشت ۱۰ سال از انتشار Sky Force Reloaded، اینفینیت دریمز نسخه‌ای فوق‌العاده و به اصطلاح ریمیک شده را از این بازی shoot ’em up منتشر کند.در ادامه با نقد و بررسی Sky Force Reloaded و دانلود بازی Sky Force Reloaded با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Sky Force Reloaded :

تمامی قسمت های بازی از نو طراحی و ساخته شده اند! همانند نسخه های پیشین در این بازی بر انواع هواپیماهای جنگده مختلف سوار می شود و در دنیای سه بعدی به از بین بردن دشمنان و پیش بردن مراحل می پردازید و ساعت ها خود را سرگرم می سازید. این بازی با دارا بودن یک سبک اکشن کلاسیک و تیراندازی با صحنه های خیره کننده و گرافیک اچ دی تجربه ی بهترین بازی تیراندازی shoot-’em-ups را در اندرویدفون شما به ارمغان می آورد و به طور اگر دوست دارید که بر سفیه ی خود سوار شوید و با تیراندازی تمامی دشمنان پیش رو را از بین برده و یکی از زیباترین بازی های اندرویدی را تجربه کنید بازی مهیج Sky Force Reloaded را از دست ندهید چرا که مجذوب ساختش خواهید شد و مطمئنا به ان اعتیاد پیدا خواهید کرد و جدا ساختن شما از گوشی غیرممکن خواهد بود!

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded

شما در این بازی وارد دنیایی پر زد و خورد و مبارزاتی نفس گیر خواهید شد. اگر از گیمرهای بازی های کلاسیک باشید، حتماً این بازی برای شما خاطره انگیز خواهد بود. سبک بازی ساده اما بسیار چالش برانگیز می باشد. هواپیمای شما در قسمت پائینی تصویر بوده و دشمنان شما از رو به رو به سمت شما می آیند و با شلیک به سمت شما، مانع پیشرفتتان خواهند شد. وظیفه شما شلیک به سمت هواپیماهای دشمنان و صد البته جاخالی دادن از شلیک های آن ها می باشد.

برخی از ویژگی های بازی Sky Force Reloaded :

شامل صدها سطوح بسیار زیبا با ماموریت های چالش برانگیز.

ارتقا سپر، تفنگ، موشک، لیزر، مگابمب و مغناطیس سفینه خود.

مجموعه ای از هواپیماها و کارت های متنوع برای آنلاک کردن.

افزایش امتیاز نهایی با تکمیل اهداف بازی در حالت ها مختلف.

قرار گرفتن در ماموریت های خطرناک برای نجات شهروندان گرفتار.

مسابقات هفتگی جدید در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان.

دارا بودن گرافیک خیره کننده اچ دی به همراه صداگذاری مهیج.

در ادامه نقد و بررسی Sky Force Reloaded ،در نسخه ۲۰۱۶ بازی Sky Force Reloaded باری دیگر تمام عناصر فوق‌العاده از این سری محبوب را شاهد هستیم. کشتی فضایی خود را برداشته،‌ خلبانی آن را برعهده گرفته و به نبرد ستاره‌ای با ده‌ها نوع هواپیما و وسایل نقلیه‌ی نظامی بروید. Sky Force Reloaded را می‌توان جشنواره‌ای از نورها معرفی کرد. این بازی آنقدر در ضمینه‌ی گرافیکی زیبا است که زودتر از گیم‌پلی تصمیم گرفتم به معرفی گرافیک آن بپردازم. در بازی با تصاویری ۲/۵ بعدی همراه هستیم که به صورت خودکار به سمت پایین در حرکت هستند. اساسا حرکت و سرعت دو عنصر اصلی بازی‌های اسکای فورس را تشکیل می‌دهند. مانند گذشته در این بازی نیز در ابتدا یک سفینه کامل را در اختیار دارید، هرچند با ورود اولین باس و حرکت قریب الوقوع او به سرعت شکست خورده و از صفر آغاز می‌کنید.

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded

بازی Sky Force Reloaded :

در ادامه نقد و بررسی Sky Force Reloaded ،هر مرحله با چهار ماموریتِ نجات دوستان، از بین بردن ۱۰۰ درصد دشمنان، از بین بردن ۷۰ درصد دشمنان و عدم دریافت هرگونه صدمه‌ای همراه است. با اتمام چهار ماموریت،‌ درجه سختی جدیدی آزاد می‌شود که در آن دشمنان قدرت سلامتی و نحوه حمله متفاوتی را پیش می‌گیرند. البته شما نیز با از بین بردن آنها ستاره‌های بیشتری را دریافت می‌کنید. اتمام مراحل به آزادسازی ویژگی‌های بیشتر در زمینه کارت‌ها و سفینه‌ها کمک می‌کند. بازی همچنین صداگذاری و موسیقی زیبایی دارد که در کل مکمل گرافیک و گیم‌پلی روان آن است.

Sky Force Reloaded هرچند در ابتدا شاید کمی بازی مشکلی به نظر برسد اما سیستم ارتقاء بازی کمک شایانی را به پیشروی در مراحل می‌کند. در مجموع اگر از طرفداران بازی‌های شوتم آپ هستید یا از قضا از بازیکنان سابق این سری بوده‌اید، پیشنهاد می‌کنم تا باری دیگر موتور سفینه خود را برای رقابت با ژنرال شیطانی روشن کنید و به نبرد سفینه‌های قدرتمند او بروید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Sky Force Reloaded بپردازید.

دانلود بازی Sky Force Reloaded :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید