نقد و بررسی skype-دانلود برنامه skype-دانلود اسکایپ-انقلابی بزرگ در ارتباطات جهانی

skype :همانگونه که مستحضرید نرم افزاری کاربردی در زمینه ی برقراری تماس های صوتی و تصویری از طریق اینترنت می باشد که دانلود برنامه skype برای سیستم عامل های ویندوز ، آیفون و اندروید منتشر شده است سیستم اسکایپ به نحوی طراحی شده که کاربران با سرعت های اینترنت پایین نیز حتی بتوانند از آن استفاده نمایند و همین موضوع این مجموعه را در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب کرده است. در صورتی که اینترنت بسیار کندی دارید، می توانید بی خیال تماس ویدیویی شوید و تنها از طریق تماس صوتی ارتباط خود را برقرار نمایید. اما در تماس های ویدویی هم بر اساس سرعت اینترنت کیفیت ویدیو ها تنظیم می شود.در ادامه با نقد و بررسی skype و دانلود برنامه skype با ما همراه باشید:

نقد و بررسی skype :

تماس تلفنی و ویدیویی بین کاربران اسکایپ کاملا رایگان است و برای تماس با تلفن ثابت و تلفن موبایل نیاز به خرید اعتبار می‌باشید. این اپلیکیشن توسط نیکلاس زنشتروم سوئدی و جانوس فریس دانمارکی ایجاد شده است و میلیون ها کاربران از سراسر جهان را به سمت خود کشانده است. نرم افزار اسکایپ دارای طراحی زیبا و رابط کاربری یوزرفرندلی است و امکان برقراری تماس های صوتی و تصویری با کیفیت بالا را برای شما فراهم می کند.

skype

skype

در ادامه نقد و بررسی skype ،همچنین با دقت به نوشته و یا چراغ کنار اسم دوستانتان میتوانید تشخیص دهید که آیا آن ها آنلاین هستند و یا خیر. اما برای تماس با شماره تلفن و از طریق اسکایپ شما به اعتبار این برنامه احتیاج دارید اما برای دیگر امکانات تنها اتصال به اینترنت با سرعت مناسب کافیست. در هنگام یک مکالمه تصویری، به راحتی میتوانید با فشردن علامت دوربین، ارسال تصویر خود را متوقف و دوباره متصل کنید. همچنین ممکن است در طول مکالمه اسکایپ خود نیاز به تماسی از طریق اپراتور تلفن همراه داشته باشید، نگران نباشید مکالمه اسکایپ شما قطع نخواهد شد، بلکه به صورت نگه داشته شده (Hold) در می آید و پس از قطع تماس خود میتوانید دوباره آن را وصل کنید.شما میتوانید در ادامه به دانلود برنامه skype بپردازید:)

برخی از قابلیت های برنامه Skype :

امکان یافتن تمام دوستان و خانواده در یک لحظه

هزینه های بسیار پایین در برقراری تماس ها

امکان به اشتراک گذاری تصاویر خود

امکان برقراری با همه ی دوستانی که این نرم افزار را برروی گوشی خود دارند اعم از جاوا ، سیمبین و …

در ادامه نقد و بررسی skype ،طبق جدولی که مایکروسافت در سایت اسکایپ درج کرده، حداقل سرعت برای تماس ویدیویی 128 kbps است و اگر سرعتی بالغ بر 1.2 Mbps داشته باشید، می توانید از تماس ویدویی با کیفیت HD لذت ببرید. شایان ذکر است که اسکایپ علاوه بر تماس صوتی و تصویری، قابلیت چت به صورت متنی را نیز در خود جای داده است.

برنامه skype :

در ادامه نقد و بررسی skype ،امکانات کاربردی اسکایپ (از طریق اینترنت) عبارتند از: • تماس صوتی • تماس تصویری • ارسال پیام متنی • تماس صوتی و یا تصویری گروهی • به اشتراک گذاری صفحه نمایش • تماس با شماره‌های بین المللی دوستان شما با داشتن نام کاربریتان میتوانند با شما از طریق اسکایپ در تماس باشند. با استفاده از منوی مخاطبین (Contacts) شما میتوانید از میان دوستانتان که از اسکایپ استفاده میکنند فردی را انتخاب و با او تماس برقرار کنید.

با دانلود برنامه skype حتی می توانید تماس های ویدیویی چند نفره را تدارک ببینید و دور همی صمیمانه ای را با دوستان خود به وجود آورید. اما توجه داشته باشید که به ازای تعداد افرادی که به مجوعه شما اضافه می شوند، نیاز است سرعت اینترنت بالاتری را در اختیار داشته باشید.در ادامه می توانید به دانلود برنامه skype بپردازید.

دانلود برنامه skype :

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید