نقد و بررسی Habit Tracker-دانلود برنامه Habit Tracker-برنامه مدیریت کار های روزانه

Habit Tracker :تمامی ما در طول روز فعالیت های مختلفی را انجام می دهیم که برخی از آن ها مفید و برخی دیگر علارغم مفید نبودن جزو عادات ما بوده و به آن ها می پردازیم. اگر در پست های گذشته نیز ما را دنبال کرده باشید حتما به خاطر دارید که بار ها گفته ایم یکی از بهترین راه های سازماندهی فعالیت های روزانه و زندگی خود دنبال کردن عادات و مدیریت حرفه ای آن ها می باشد.که دانلود برنامه Habit Tracker برای سیستم عامل اندروید و ios است.در ادامه با نقد و بررسی Habit Tracker و دانلود برنامه Habit Tracker با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Habit Tracker :

یک برنامه مناسب و کاربردی برای آن دسته از افرادی که سعی دارند کارهای خود را بر اساس عادتی که دارند انجام دهند ! به عنوان مثال شما کاربران عزیز می توانید با استفاده از این برنامه زمان رفتن به سمت باشگاه یا رفتن به دانشگاه و از خواب بیدار شدن را تنظیم نمایید. به عنوان این امکان را خواهید داشت تا یاداشت ها را به عنوان هشدار تعیین نموده تا برنامه به هنگام رسیدن به زمان مشخص شده هشدار را روشن نماید و شما از آن هشدار باخبر شوید. عادت های روزانه خود را بر اساس نوشتاری تعیین نموده و از طریق نوار اطلاع رسنا از آن ها باخبر شوید. همچنین شما می توانید از تقویم های مختلف نظیر تقویم گوگل برای انتخاب روزها نیز استفاده نمایید. در سریع ترین زمان ممکن به اهداف خودتان برسید و به راحتی با عادت های خود کنار بیایید.

Habit Tracker

Habit Tracker

با دانلود برنامه Habit Tracker ،شما میتوانید عادت های روزانه خود را بر اساس نوشتاری تعیین نموده و از طریق نوار اطلاع رسانی از آن ها باخبر شوید. همچنین شما می توانید از تقویم های مختلف نظیر تقویم گوگل برای انتخاب روزها نیز استفاده نمایید. در سریع ترین زمان ممکن به اهداف خودتان برسید و به راحتی با عادت های خود کنار بیایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Habit Tracker :

پیگیری تمامی عادات، میزان تکرار آن ها و اهداف کاربر در تقویم.

نمایش دهنده ی درصد میزان پیشرفت برای ترک هر کدام از عادات بد.

انعطلاف پذیری بالای برنامه برای مدیریت اهداف و فعالیت های روزانه.

دسترسی به نقل قول های انگیزشی برای موفقیت در مسیر خود.

دسترسی به نمودار های گرافیکی میزان موفقیت.

سیستم یادآور حرفه ای برای اضافه کردن عادات خوب به زندگی.

ویجت های صفحه اصلی و قفل صفحه نمایش.

همگام سازی اطلاعات با چندین دستگاه مختلف.

تهیه نسخه ی پشتیبان در سرور های ابری.

برنامه Habit Tracker :

در ادامه نقد و بررسی Habit Tracker ،به راحتی و با کنترل صحیح به مرور زمان می‌توانید چیزهای بد و ناراحت‌کننده را فراموش کنید. این اپلیکیشن برنامه‌هایی که در طول یک روز تا یک هفته را می‌خواهید انجام دهید پیگیری کرده و به آن‌ها نظم و ترتیب خاصی می‌دهد به این‌صورت که به شما نشان می‌دهد که چندبار هرکار را تکرار کرده و چه میزان در انجام آن پیشرفت کرده‌اید و یا برای ترک عادات بدتان چقدر تلاش شده و تا چه اندازه موفق عمل کرده‌اید.

در ادامه نقد و بررسی Habit Tracker ،نمایش میزان پیشرفت در کارها به صورت نمودار برایتان ممکن می‌شود و نیز در زمان‌هایی برایتان عادات خوبی نیز یادآور شده تا در صورت دلخواه آن‌ها را نیز به لیستتان اضافه نمایید. جملات انگیزشی نیز در طول روز به وسیله Habit Tracker برایتان الهام‌بخش خواهند شد. برای دسترسی آسان‌تر به اپ می‌توانید از ویجت‌های متنوع و زیبا نیز استفاده کنید. اگر از چند دستگاه استفاده می‌کنید به راحتی قادر خواهید بود این اپ را در تمامی آن‌ها باهم همگام ساخته و پیگیر برنامه‌های روزانه‌تان باشید.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Habit Tracker بپردازید.

دانلود برنامه Habit Tracker :

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید