نقد و بررسی Layton’s Mystery Journey-دانلود بازی Layton’s Mystery Journey

Layton’s Mystery Journey یک بازی جدید و خارق العاده در سبک بازیهای ماجراجویی از استودیوی LEVEL-5 Inc که دانلود بازی Layton’s Mystery Journey برای اندروید و ios است در بازی Layton’s Mystery Journey نقش شما، هدایت دختر پروفسور لیتون است که درگیر ماجراجویی داستان های عجیب و غریب است.او همچنان علاقه مند به پی گیری راه پدرش است.و همچنین تمامی کارها را برای دوباره یافتن پدرش انجام خواهد داد.در ادامه با نقد و بررسی Layton’s Mystery Journey و دانلود برنامه Layton’s Mystery Journey با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Layton’s Mystery Journey :

نسخه های مختلف این بازی برای کامپیوتر تحت عنوان Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy منتشر شده بود که در همه ان ها بازیکن به هدایت و کنترل شخصیت اصلی یعنی پروفسور لیتون می پرداخت و ماجراجویی ها را پیش میبرد، هم اکنون شاهد عرضه اولین نسخه از این بازی فوق العاده تحت عنوان Layton’s Mystery Journey برای اندروید هستیم که در آن بجای کنترل لیتون شما هدایت و کنترل دختر او یعنی کاتریل را بر عهده می گیرید!

Layton's Mystery Journey

Layton’s Mystery Journey

او که قصد دارد راه پدرش را ادامه دهد، یک آژانس کار‌آگا‌هی تاسیس می کند ؛ در حالی که کاتریل لیتون در جستجوی پدر گمشده اش است، پرونده های مختلفی را قبول می کند و در جریان توطئه ای قرار می گیرد که باید با کمک سگ سخنگو‌یی به نام شرل آن را حل کند! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی و خاص اندروید هستید به هیچ وجه دانلود بازی Layton’s Mystery Journey را از دست ندهید!

ویژگی های بازی Layton’s Mystery Journey :

 • یک بازی عالی مدرن، شخصیت اصلی زن.
 • بزرگترین مجموعه ای از پازل در هر عنوان سری لایتون.
 • دریافت پاداش! پازل روزانه به طور مستقیم به دستگاه تلفن همراه خود تحویل داده می شود.
 • شخصیت های جدید (و برخی از موارد دلخواه از گذشته).
 • تجربه با کیفیت بالا، بصری غنی بازی.
 • لباس های قابل برنامه ریزی و دکور اتاق.
 • مینی گیم های اضافه.
 • پخش آفلاین پس از دانلود اولیه.

در ادامه نقد و بررسی Layton’s Mystery Journey ، مشکل دیگری که در بازی دیده می‌شود، این است که خیلی وقت‌ها بازی شما را مستقیما به سمت مقصد بعدی‌تان هدایت می‌کنید و همین باعث می‌شود تا آن حس چالشی که از یک بازی ماجراجویی انتظار دارید، از بین برود. برای مثال اگر از طرفداران این سبک بازی‌ها بوده باشید، قطعا آثار ماجراجویی اشاره و کلیک موفقی را تجربه کرده‌اید که در آن‌ها گاهی واقعا ذهن‌تان به هیچ‌جا قد نمی‌دهد و مجبور می‌شوید مدام سرنخ‌هایی را که دارید کنار هم قرار بدهید تا شاید بتوانید معما را حل کنید.

اما در بازی Layton’s Mystery Journey در اکثر اوقات شاهد چنین چیزی نیستیم و بازی کمی بیش از حد شما را به سمت مقصد و نتیجه‌گیری راهنمایی می‌کند که نتیجه آن، از بین رفتن حس ماجراجویی واقعی در بازی است و همیشه حس می‌کنید یک نفر راهنمای شما در بازی است که اجازه نخواهد داد در جایی از آن به مشکل بخورید. تنها قسمتی که واقعا حس و حال یک بازی ماجراجویی را دارد، بخش‌های حل پازل است و به همین دلیل هم پازل‌ها را با وجود داشتن مشکلاتی، می‌توان از جمله نقاط قوت بازی دانست.

Layton's Mystery Journey

Layton’s Mystery Journey

بازی Layton’s Mystery Journey :

در ادامه نقد و بررسی Layton’s Mystery Journey ،یکی از جنبه‌های این بازی عملکرد بسیار عالی‌ای دارد، بخش بصری بازی است. بازی از این نظر حس و حال انیمه‌ها را ارائه می‌کند که با توجه به ژاپنی بودن استودیو سازنده، مورد عجیبی هم نیست. با دانلود بازی Layton’s Mystery Journey ، کاملا متوجه خواهید شد که چرا بازی قیمتی معادل ۱۶ دلار دارد و میان‌پرده‌ای زیبا با جلوه‌های صوتی خوب و موسیقی‌ای گوش‌نواز را تماشا خواهید کرد که کیفیت بسیار بالایی دارد. این نوع ویدیو‌ها در طول بازی نیز پخش می‌شوند و هر از گاهی شاهد آن‌ها هستیم که باعث می‌شوند بازی حس و حال یک بازی بزرگ را روی موبایل داشته باشد.

از طرف دیگر، طراحی شخصیت‌ها و انیمیشن‌هایشان در بازی واقعا عالی است و همین مساله یکی از عواملی است که باعث شده تا شخصیت‌پردازی کاراکتر‌ها در بازی کیفیت بالایی داشته باشد؛ چرا که تمامی شخصیت‌های بازی، هم خصوصیات شخصیتی متمایزی دارند و این مساله را می‌توان کاملا در دیالوگ‌ها و نوع صحبت کردن‌شان مشاهده کرد و هم از حیث ظاهری، به‌خوبی هرچه تمام طراحی شده‌اند و همین باعث شده تا هر کاراکتری در بازی، هویت منحصر‌به‌فرد و خاص خودش را داشته باشد.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Layton’s Mystery Journey بپردازید.

دانلود بازی Layton’s Mystery Journey :

9.5 امتیاز
 • گرافیک 9.5
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید