نقد و بررسی Ice Age Village-دانلود بازی Ice Age Village

Ice Age Village به فارسی (دهکده ی عصر یخبندان) یکی از بهترین و زیباترین انیمیشن ها می باشد که بدون شک همه ی شما با آن آشنایی کامل دارید و آن را می شناسید همه چیز از آنجا شروع شد که اسکات شرور به دنبال بلوط خود است و همین باعث ایجاد یک شکاف در پوسته زمین و در نتیجه از بین رفتن آبادی ها و دهکده عصر یخبندان شود.حال برخی حیوانات دوست داشتنی این بازی مثل مانی ، دیگو ، سید و… تصمیم میگیرند که دهکده را از نو بسازند و سایر حیوانات را از انقراض نجات دهند و این کار تنها با کمک شما قابل اجرا است پس به آنها کمک کنید !در ادامه با نقد و بررسی Ice Age Village و دانلود بازی Ice Age Village با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Ice Age Village :

داستان بازی از جایی شروع می شود که اسکات به دنبال پیدا کردن بلوط و در اوردن آن از میان یخی که در آن گیر کرده است، کوه برفی را به دو نیمه تقسیم می کند. همه این مشکلات به دلیل ترکی است که به دنبال بیرون کشیدن بلوط در کوه ایجاد شده است. تا این که حیوانات در عصر یخی متوجه این موضوع می شوند و میفهمند که اگر به زودی به مکانی امن نروند، جان خود را از دست خواهند داد. بازی با شخصیت های اصلی کارتون، یعنی منفرد، الی، دیگو، سید و …انجام می شود. شما وظیفه دارید که به دنبال مکانی ایمن برای منتقل کردن حیوانات باشید، از طرفی باید بتوانید دهکده جدیدی نیز برای حیوانات بسازید تا حیوانات بتوانند در آن زندگی کنند.

Ice Age Village

Ice Age Village

روند گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Ice Age Village ،در طول بازی ماموریت های منحصر به فرد و هیجان انگیزی برای شما در نظر گرفته شده است که باید بتوانید آنها را با موفقیت انجام دهید. شما در نقش شخصیت های مختلف بازی قرار خواهید گرفت و هدف اصلی شما نیز نجات دادن حیوانات عصر یخی است تا نسل آنها منقرض نشود. شما به عصر یخی وارد شده اید، مکانی که در آن نابود شدن یک کوه بزرگ قرار است همه چیز را از بین ببرد و نسل حیوانات را نابود کند.

شما با انجام بازی به مراحل بالاتر وارد خواهید شد که در مراحل بالاتر امکانات بیشتری برای کاربران نیز در نظر گرفته شده است که انجام بازی را لذت بخش تر می کند. با دانلود بازی Ice Age Village ماموریت های جانبی بسیار زیادی نیز برای کاربران در نظر گرفته است که همین ماموریت ها هیجان بازی را بسیار بیشتر می کند. مینی گیم های متفاوت نیز در بازی می توانند زمینه های سرگرمی بیشتر شما را آماده کنند.

با دانلود بازی Ice Age Village با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده و صداگذاری حرفه ای و بدون نقص، بدون شک، یکی دیگر از شاهکارهای کمپانی پر آوازه گیم لافت است که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

برخی از ویژگی های بازی Ice Age Village :

در دسترس بودن انواع ساختمان های مختلف و دکوراسیون منحصر به فرد برای ساخت دهکده.

امکان دعوت کردن دوستان به بازی و ساخت دهکده از طریق فیسبوک.

حضور تمام شخصیت های اصلی انیمیشن عصر یخبندان در بازی.

پخش موسیقی زیبا، آرام بخش و مهیج در هنگام بازی برای افزایش هیجان.

پشتیبانی کامل از Google Play Games برای دنبال کردن دوستان.

دارا بودن گرافیک اچ دی و خیره کننده نسبت به حجم کم خود.

Ice Age Village

Ice Age Village

بازی Ice Age Village :

در ادامه نقد و بررسی Ice Age Village ،شما باید به حیوانات این بازی از جمله سید، دیگو، مانی و … کمک کنید تا با ساخت یک دهکده حیوانات دیگر را از انقراض نجات دهید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. دلیل ساخت این دهکده نیز به آن جا برمیگردد که اسکات به دنبال بلوط است و حفره ای در زمین ایجاد شده و حیوانات را ترسانده است و از یکدیگر پراکنده شده اند و برای نجات حیوانات دیگر به یاری شما نیازمندند. تمام شخصیت های اصلی انیمیشن در بازی حضور دارند و شما با آن ها ماموریت های مختلف و چالش برانگیزی را پشت سر میگذارید.

با گذشت مراحل جدید و کسب امتیاز شما می توانید تجهیزات جدیدی را به دهکده اضافه نمایید و آن را آباد کنید.نکته جالب بازی این است که تمامی شخصیت هایی که شما در انیمیشن اصلی آن دیدید در این بازی حضور دارند و ایفای نقش می کنند.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Ice Age Village بپردازید.

دانلود بازی Ice Age Village :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سهولت 9.5
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید