نقد و بررسی spongebob moves in-دانلود بازی spongebob moves in

spongebob moves in بازی جدید و فوق العاده زیبای باب اسفنجی از استودیوی بازیسازی Nickelodeon در سبک بازی های دوندگی یا Run برای دستگاه های اندرویدی و ios  است در این بازی هیجان انگیز که برگرفته از فیلم رسمی با همین نام است، شما باید وارد شهر دریایی شوید و در آن به ساخت رستوران ها، مراکز تفریحی، ساختمان ها و غیره بپردازید و کسب درآمد کنید تا از این طریق بتوانید آیتم ها و شخصیت های جدیدتری را باز کنید.همچنین در این بازی شما می توانید شخصیت های معروف دیگر داستان باب اسفنجی را آنلاک کنید، خانه معروف آناناسی باب اسفنجی ، خانه سنگی پاتریک و رستوران آقای خرچنگ را بسازید و آن ها را مدیریت کنید!در ادامه با نقد و بررسی spongebob moves in و دانلود بازی spongebob moves in با ما همراه باشید:

نقد و بررسی spongebob moves in :

با دانلود بازی spongebob moves in شما در نقش باب اسفنجی محبوب داستان نقش آفرینی می کنید.این بازی به صورت داستانی می باشد و در نسخه های جدید، داستان های جدیدی پیگیری می شود اما کلیت بازی همان سبک همیشگی خواهد بود. در این بازی شما در شهر زیر آب محبوب داستان های باب اسفنجی می باشید.

وظیفه شما مدیریت کردن و رسیدگی به این شهر می باشد. با دانلود بازی spongebob moves in می توانید خانه معروف آناناسی باب اسفنجی ، خانه سنگی پاتریک و رستوران آقای خرچنگ را بسازید و به آن ها رسیدگی کنید. برای مثال می توانید در رستوران آقای خرچنگ کار کنید تا پول در بیاورید و با پاتریک به خوش گذرانی بپردازید.

spongebob moves in

spongebob moves in

در بازی spongebob moves in همچنین قابلیت انجام مأموریت ها با شخصیت های مختلف و معروف کارتون های باب اسفنجی هم وجود دارد. سبک بازی استراتژیک و از نمای بالا می باشد و ژانر آن شبیه سازی و ماجراجویی اعلام شده است.

برخی از ویژگی های بازی spongebob moves in :

بازی در انواع محیط ها و مکان های متنوع.

سفارشی سازی باب اسفنجی با لباس های منحصر به فرد.

قدرت یو پی اس های متعدد مانند سپر و … برای بدست اوردن.

جمع اوری سکه های موجود در مسیر برای ارتقا.

درا بودن گرافیک دوست داشتنی با صداگذاری مهیج.

بازی spongebob moves in :

در ادامه نقد و بررسی spongebob moves in ،باب اسفنجی به خانه آناناسی خود رفته است و حالا شما باید کنترل او را به عهده بگیرید . خانه باب اسفنجی در زیر اب قرار دارد شما باید در زیر آب شروع به ساخت و ساز کنید و هر چیزی که لازم دارید را در آنجا قرار دهید. می توانید خانه معروف آناناسی باب اسفنجی ، خانه سنگی پاتریک و رستوران آقای خرچنگ را بسازید و به آن ها رسیدگی کنید. برای مثال می توانید در رستوران آقای خرچنگ کار کنید تا پول در بیاورید و با پاتریک به خوش گذرانی بپردازید. شما میتوانید مکان های مختلفی بسازید مکان هایی مانند رستوران و ساختمان های بلند با انجام این کارها وسعت شهر خود را در زیر آب زیاد کنید و با انجام این کار پول و سکه دریافت کنید. با استفاده از پول و سکه های به دست آمده میتوانید شخصیت هایی که قفل شده اند را باز کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی spongebob moves in بپردازید.

دانلود بازی spongebob moves in :

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید