نقد و بررسی iron blade-دانلود بازی iron blade

iron blade بازی جدید و کم نظیر در سبک بازیهای اکشن و نقش آفرینی از استودیوی بازی سازی مطرح و پرآوازه Gameloft برای اندروید،ios و ویندوز فون است یکی از مهمترین دلایلی که iron blade بعد از معرفی به سرعت به لیست عناوین مورد انتظار دارندگان اسمارت فون ها راه یافت، گرافیک بالای آن بود. با وجود اینکه از گیم لافت همیشه به عنوان یکی از پیشروهای گرافیک موبایل یاد می شود ولی تعداد زیادی از ساخته های چند سال پیش آن ها درخشش همیشگی از دیدگاه گرافیک را نداشتند.!در ادامه با نقد و بررسی iron blade و دانلود بازی iron blade با ما همراه باشید:

نقد و بررسی iron blade :

شیطان در حال بازگشت است و می توان نشانه های این بازگشت را همه جا دید، تاریکی دنیا را فرا گرفته است و سحر و جادو در حال فراگیر شدن است! Templars به یک قهرمان برای سر و سامان دادن به شرایط نیاز دارد ؛ میلیون ها بازیکن دیگر در حال مبارزه با تاریکی هستند، آیا موفق می شوند یا به اعماق جهنم می روند!! شما چطور آیا می توانید اوضاع را درست کنید؟! بازی دارای گیم پلی بی نظیری است و دارای نکاتی است که نمی توان آن را در هر بازی دیگه ای یافت، حالت های مختلف کشتن نظیر قطع کردن سر جذابیت را دو چندان کرده است! در نقش شخصیت اصلی بازی شمشیر آهنین خود را در دسترس بگیرید و به نبرد با هیولاهای قدرتمند بروید و یکی از زیباترین بازیهای اکشن را تجربه کنید!

iron blade

iron blade

با دانلود بازی iron blade همانند بازی Nonstop Knight، کنترلی روی شخصیت اصلی نداشته و او خودش حرکت می کند. بنابراین تنها وظیفه شما کلیک روی صفحه لمسی و جنگیدن با دشمنان است؛ با ضربه زدن به سمت راست اسمارت فون شمشیر بزنید و به واسطه قسمت چپ تلفن هوشمند خود، دفاع کنید.

در این بین هم برای اتمام سریع مرحله ها می توانید از قدرت های قهرمان داستان استفاده کنید؛ چون بازی دارای سیستم سه ستاره [فقط ستاره ها جای خود را به اسکلت داده اند] بوده و در صورتی که بیشترین امتیاز ممکن را به دست نیاورید در پایان شانس کمتری برای دریافت آیتم های قدرتمند خواهید داشت.

iron blade

iron blade

بازی iron blade :

در ادامه نقد و بررسی iron blade ،با وجود اینکه گیم لافت به کمک دفاع در برابر ضربات و قدرت های ویژه سعی کرده تا اهمیت استراتژی را در عنوانش افزایش دهد ولی بازی بیش از حد به کلیک های پیاپی وابسته بوده و شاید تنها المان های موفقیت شما در بخش مبارزات، سیستم شخصی سازی و ارتقا تجهیزات باشد.متاسفانه این مسئله روی دشمنان بازی هم تاثیر گذاشته است. شخصیت های منفی از دیدگاه ظاهری تنوع خوبی دارند اما چون سادگی در مبارزات موجب می زند بنابراین از نگاه توانایی های فردی، تفاوت آن ها به شدت کم بوده و گاهی اوقات این احساس به شما دست می دهد که با یک شخصیت در ابعاد مختلف می جنگید.

iron blade

iron blade

نکته اینجاست پاداش هایی که داده می شوند، با وجود تعداد زیادشان معمولا در یک سطح هستند. ساده تر بگوییم، بازیکن لولش افزایش می یابد اما روند تغییر کارت ها هم رده با پیشرفت شما نیست. به علت آنکه برای رفتن به مرحله های بعد باید قدرت معینی داشته باشید، این مسئله خیلی اذیت کننده است.به گونه ای که بعضی وقت ها مجبور به دیدن ویدیو یا خرید آیتم های مختلف می شوید. بیایید پیش از اتمام حرف هایمان، نگاهی به بخش صداگذاری بیاندازیم. موسیقی به خوبی با اتمسفر بازی هماهنگ است و دیالوگ هایی که هنگام جنگ می شنوید باعث شده تا مبارزات پویا تری را ببینیم.در ادامه می توانید به دانلود بازی iron blade بپردازید.

دانلود بازی iron blade :

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 1.8

نظر خود را با ما در میان بگذارید