نقد و بررسی die with glory-دانلود بازی die with glory

die with glory به فارسی مرگ با افتخار بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای فکری و ماجراجویی از استودیوی Castle Digital Partners که دانلود بازی die with glory برای اندروید و ios است که  این بازی در مورد فردی می باشد که می خواهد به مقصدی که در ذهن دارد برسد و حاظر است برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری بزند و هر سدی را از پیش روی خود بردارد. بازی توسط استودیو بازی سازی Castle Digital Partners طراحی شده است که بازی به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته است.در ادامه با نقد و بررسی die with glory و دانلود بازی die with glory با ما همراه باشید:

نقد و بررسی die with glory :

در این بازی جذاب شما به کاراکتر اصلی بازی کمک خواهید کرد. او که می خواهد به مکان مقدس مربوط به افراد مهم برسد مشکلاتی را در پیش روی خود خواهد داشت که شما برای مدیریت و از میان برداشتن پازل و مشکلات پیش روی او وارد بازی شده اید و باید این شخصیت را برای رسیدن به هدف هایش کمک کنید. گیم پلی بازی به صورت روان می باشد که امکان سرگرم کردن شما برای ساعات طولانی را دارا می باشد. سفری پر ماجرا و پر مشکل پیش روی شما می باشد که باید از سد مشکلات زیادی عبور کنید.

die with glory

die with glory

در کل این کوتاه بودن بازی و مراحل، به کیفیت بازی ضربه زده است. چرا که پس از تمام شدن بازی، حس می‌کنید که به اندازه‌ای که انتظار داشتید سرگرم نشده‌اید و از طرفی هم بازی خیلی ارزش تکرار بالایی ندارد و درست است که می‌توانید داستان‌های سیگورد را در بار دوم به شکل دیگری روایت کنید، اما این مساله هم برای تنوع بخشیدن به بازی برای بار دوم کافی نیست. اما مشکل بعدی در گیم‌پلی بازی، آسان بودن بیش از حد معما‌ها است.

در ادامه نقد و بررسی die with glory ،راستش را بخواهید به نظر می‌رسد که سازندگان بازی بیش‌تر قصد داشتند تا یک داستان خوب را در بازی روایت کنند و می‌توان گفت که در این زمینه هم موفق شده‌اند، اما وقتی که به سراغ دیگر جنبه‌های بازی و از همه مهم‌تر گیم‌پلی رفته‌اند، فقط یک سری مکانیزم‌های ساده خلق کرده‌اند تا بازی گیم‌پلی هم داشته باشد. ولی واقعیت این است که این مکانیزم‌ها و معما‌ها به هیچ وجه برای راضی کردن طرفداران بازی‌های ماجراجویی کافی نیستند و بازی خیلی شما را به چالش نمی‌کشد.

بازی die with glory :

داستان کلی بازی die with glory همانطور که از اسمش مشخص است، مردن در شرایطی با افتخار و شکوه است ؛ به عبارت دیگر هدف شما این است به روشی باشکوه بمیرید! شما می بایست به سیگورد، یک جنگجوی وایکینگ قدیمی کمک کنید تا راهش را به سوی افتخار و زندگی پس از مرگ در سالن خدای اودین کشف کند! رسیدن به این مکان اصلا هم آسان نیست! در راه سفر پر ماجرا و البته پر خطر خودتان با مردمی آشنا می شوید که ممکن است در بین تعداد زیادی از دشمنان، دوست هایی وفادار هم بیابید که به متحدان و همراهان شما تبدیل شوند!

روند گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی die with glory ،شاید اگر بازی کمی طولانی‌تر بود یا حداقل معما‌های آن طراحی بهتری داشتند، می‌شد از die with glory لذت بیش‌تری برد. البته که همه معما‌های بازی بد نیستند و علاوه بر این در طول مدت زمان کوتاه بازی هم می‌توان از دنبال کردن ماجراجویی‌های سیگورد لذت برد، اما خب مشکلاتی که به آن‌ها اشاره کردیم باعث شده‌اند تا این بازی به اثری خیلی خوب تبدیل نشود و در حد یک بازی متوسط باقی بماند. مخصوصا که با یک بازی رایگان روبرو نیستیم و سه دلار برای تجربه بازی پول پرداخت کرده‌ایم که همین مساله انتظارات را از آن بالاتر می‌برد.

البته در پایان باید به یک سری از نقاط قوت دیگر بازی نیز که مربوط به جنبه‌های صوتی و بصری آن می‌شوند اشاره کنیم؛ بازی موسیقی‌های بسیار زیبایی دارد که هم مناسب حال و هوای آن بوده و هم گوش‌نواز هستند. از طرفی دیگر با اینکه انیمیشن‌های بازی خیلی زیبا نیستند، اما طراحی کلی محیط‌ها و شخصیت‌ها خیلی خوب کار شده‌اند. علاوه بر این محیط‌های مختلف بازی تنوع ظاهری خوبی داشته و همگی پرجزییات طراحی شده‌اند.در ادامه می توانید به دانلود بازی die with glory بپردازید.

دانلود بازی die with glory :

9.1 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8
  • ارزش اموزشی 9
  • سهولت 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید