نقد و بررسی Tales from the Borderlands-دانلود بازی Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands یک بازی شگفت انگیز با گرافیک خیره کننده در سبک بازی های ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Telltale Games خالق بازی های مشهوری چون The Wolf Among Us و The Walking Dead که دانلود بازی Tales from the Borderlands برای دستگاه های با سیستم عامل اندروید و ios است  معمولا در بازی‌های ساخته‌شده از سری Tales، داستان همیشه بعد یکسانی داشته و در یک راستا یعنی نجات دنیا و نابودی پلیدی، توسط شخصی که آن را نجات‌دهنده می‌نامند، قرار دارد.در ادامه با نقد و بررسی Tales from the Borderlands و دانلود بازی Tales from the Borderlands با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Tales from the Borderlands :

باید بگوییم در بررسی عنوان های Telltale، جهت نقد بیشتر به سمت داستان، روایت، شخصیت ها و فضا سازی است. گرافیک فنی و گیم پلی در تمامی بازی های تلتیل یکسان هستند به طوری که بسیاری از مراجع اصلا نگاهی به سایر المان های بازی نمی کنند.

البته از جهاتی هم حق را می توان به این رسانه ها داد، زیرا شیوه که ای تلتیل برای ساخت بازی هایش در نظر گرفته، بیشتر آن ها را به یک سریال تلوزیونی یا رمان گرافیکی شبیه کرده. اما ما در این مقاله همان اول این جنبه های فراموش شده در کارهای تلتیل را بررسی می کنیم تا خوانندگان کاملا در یابند که با چه محصولی طرف هستند.

Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands

در ادامه نقد و بررسی Tales from the Borderlands ، داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شما در حال مبارزه کردن با یک دوست قدیمی هستید؛ دوستی که زمانی در جبهه موافق شما قرار داشته و حال، یک دشمن به حساب می‌آید. با انجام مبارزه مربوطه، بازی به عقب فلش بک می‌زند و وقایع از نقطه شروع برای شما روایت می‌شود.از آن‌جایی که با یک بازی دیالوگ-محور روبه‌رو هستیم، مدام شاهد دیالوگ‌های فراوانی میان شخصیت‌های بازی خواهیم بود که می‌توان آن‌ها را رد کرد، ولی انجام این کار، مانع از فهمیدن داستان می‌شود.

در واقع Tales from the Borderlands گیم پلی را کاملا فدای داستان کرده و تلتیل سعی کرده به جای پرکردن لحظات بازی با معما و گشت و گذار برای پیدا کردن آیتم، مانند دیگر عناوینش صرفا صحنه های کمدی یا سینمایی در جای جای بازی بگنجاند. اما اگر بخواهیم از دید خود تلتیل، یعنی ساخت بازی به صورت یک سریال با تمرکز بر داستان و نه یک بازی با گیم پلی قوی به TftB نگاه کنیم، باید بگوییم که اتفاقا تلتیل در کار خود موفق بوده است.

برخی از ویژگی های بازی Tales from the Borderlands :

ماجراجویی در انواع مکان ها و محیط های مختلف و شگفت انگیز.

پیش بردن ماجراجویی های بازی با دو شخصیت دوست داشتنی.

انواع چالش های مختلف و بسیار هیجان انگیز برای پیش بردن بازی.

طراحی شده با قدرتمندترین موتورهای گرافیکی و صداگذاری مهیج.

در ادامه نقد و بررسی Tales from the Borderlands ،از طرفی شاید با خود فکر کنید که با یک بازی نقش‌آفرینی تماما شرقی طرف هستید و مبارزات نوبتی، اصلی‌ترین المان بازی است. اما بازی انیمه‌ای Tales of the Rays به هیچ‌وجه دارای مبارزه‌های نوبتی نیست. زمانی که در محیط در حال گشت و گذار هستید و به دشمنان بازی می‌رسید، به صورت خودکار وارد میدان مبارزه می‌شوید. حال می‌توانید به صورت آزادانه به هرکدام از دشمنان که می‌خواهید ضربه وارد کنید و کمبوهای ویژه و ترکیبی خود را روی آن‌ها اعمال کنید. همچنین هر شخصیت گروه شما (در مجموع چهار شخصیت در یک گروه جای می‌گیرند) یک قابلیت ویژه دارد که با پر شدن نوار مخصوص‌اش، می‌توانید از آن استفاده کنید و دشمنان را در کمترین زمان ممکن از پای درآورید.

بازی Tales from the Borderlands :

جدای از اینکه با یک تیم چهار نفره وارد بازی می‌شوید، دنیای Tales of the Rays طوری طراحی شده که می‌توانید از بازیکنان آنلاین دیگر نیز کمک بگیرید و در آخر، آن‌ها را در صورت نیاز به لیست دوستان خود اضافه کنید. قطعا اگر شخص دیگری از شخصیت شما استفاده کند، یک سری پاداش برای شما در نظر گرفته می‌شود. اما موردی که در این بازی موبایل مورد توجه است، مخصوصا برای انیمه دوستان، صحنه‌های سینمایی بازی است که همگی به صورت انیمه است و شما را حسابی سرگرم می‌کند. در کنار گرافیک قابل قبول بازی می‌توان به موسیقی گوش‌نواز آن نیز اشاره کرد که عالی کار شده و شما را در خود غرق می‌کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Tales from the Borderlands بپردازید.

دانلود بازی Tales from the Borderlands :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید