نقد و بررسی Sonic Forces: Speed Battle -دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle

Sonic Forces: Speed Battle بازی جدید و محبوب در سبک بازیهای آرکید و ماجراجویی از استودیوی مشهور و مطرح SEGA که دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle برای تبلت ها و گوشی های اندروید و ios است  بازی‌ای که در سبک رانر است اما تفاوت‌هایی با بازی‌های رایج این سبک مثل Subway Surfers دارد. تفاوت اصلی این بازی با بازی‌های معمول سبک رانر، این است که در Sonic Forces: Speed Battle هدف شما فقط جاخالی دادن از موانع، جمع‌آوری سکه و رسیدن به خط پایان نیست؛ بلکه در کنار تمام این کارها، باید با سه رقیب دیگر هم مسابقه بدهید که همگی توسط گیمر‌های واقعی کنترل می‌شوند.در ادامه با نقد و بررسی Sonic Forces: Speed Battle و دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Sonic Forces: Speed Battle :

سگا با Sonic Mania به هدفش رسید اما آیا Sonic Forces: Speed Battle هم اینگونه است؟ تقریبا می توانیم بگوییم بله. نام سونیک به تنهایی برای جذب میلیون ها بازیکن به Sonic Forces کفایت می کند ولی ژاپنی ها برای ساخت این عنوان روی المانی دست گذاشته اند که این روزها به شدت محبوب شده است: رقابت های آنلاین.در Sonic Forces: Speed Battle هدف شما فقط جاخالی دادن از موانع، جمع آوری سکه و رسیدن به خط پایان نیست؛ بلکه در کنار تمام این کارها، باید با سه رقیب دیگر هم مسابقه بدهید که همگی توسط گیمر‌های واقعی کنترل می شوند!

Sonic Forces: Speed Battle

Sonic Forces: Speed Battle

درست است که در بازی Sonic Forces Speed Battle باید مواظب برخورد به موانع باشید و سعی کنید سکه های زیادی را در طول مسیر جمع آوری کنید، اما اصلی ترین هدف شما در بازی رسیدن به خط پایان پیش از رقبا و اول شدن است ؛ تمام عوامل دیگر هم در همین راستا در بازی گنجانده شده اند و مثلا با برخورد با موانع، سرعت شما کم می شود و شانس تان برای اول شدن کاهش می یابد یا با رفتن روی یک سری پلتفرم های خاص، سرعت حرکت تان بیشتر میشود! طیف گسترده ای از پاور آپ ها در دسترس هستند که می توانید ان ها را جمع آوری کرده و سرعت تان را افزایش دهید!

روند گیم پلی :

در دامه نقد و بررسی Sonic Forces: Speed Battle ،یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در طول بازی، پاورآپ‌ها هستند؛ آیتم‌هایی که در قالب جعبه‌هایی منقش به علامت سوال در محیط بازی قرار دارند و با برداشتن آن‌ها، به‌صورت تصادفی یک پاورآپ دریافت خواهید کرد. حال این پاورآپ می‌تواند مثلا سرعت شما را افزایش دهد یا اینکه می‌تواند یک گردباد شلیک کند که در صورت برخورد با رقیب شما، وی را برای چند ثانیه از دور مسابقه خارج می‌کند و باعث خواهد شد شما بتوانید از وی سبقت بگیرید.

اما عاملی که می‌تواند باعث شود گیمر برای طولانی مدت با دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle سرگرم شود و به تجربه آن اشتیاق داشته باشد، سیستم جوایز بازی است. پس از اینکه یک مسابقه را تمام کردید، بسته به اینکه در چه جایگاهی قرار گرفته باشید، صندوق و تروفی دریافت خواهید کرد. ابتدا به بحث صندوق‌ها بپردازیم و پس از آن سراغ سیستم تروفی برویم. پیش‌تر به کارت‌های بازی و امکان آزاد کردن شخصیت‌ها با استفاده از آن‌ها اشاره کردیم و خب این کارت‌ها از طریق صندوق‌هایی به دست می‌آیند که پس از پایان مسابقه دریافت می‌کنید.

بازی Sonic Forces: Speed Battle :

در ادامه نقد و بررسی Sonic Forces: Speed Battle ،البته با وجود تلاش های سگا، همچنان این بخش کاستی هایی داشته و اینکه در ابتدای متن گفتیم «تقریبا» بازی توانسته به موفقیت برسد به همینجا اشاره داشتیم. چون چالش های محیط به اندازه کافی نبوده و به واسطه همین مسئله، Sonic Forces به نوعی رنگ و بوی Pay to Win [برای پیروزی مجبورید هزینه کنید] بودن به خودش گرفته است.

اما این نکته منفی نباید باعث شود تا تجربه دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle را از دست بدهید. المان های مثبت بازی به قدری هستند تا همین الان ساخته جدید کمپانی سگا را دانلود کرده و برای ساعت ها به مسابقه با بقیه بازیکن ها بپردازید. بد نیست اضافه کنیم که برای انجام Sonic Forces: Speed Battle احتیاجی به نرم افزارهای تغییر آی پی نخواهید داشت.در ادامه می توانید به دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle بپردازید.

دانلود بازی Sonic Forces: Speed Battle :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سهولت 9
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید