نقد و بررسی Data Wing-دانلود بازی Data Wing

Data Wing بازی جدید و فوق العاده در سبک بازیهای رسینگ از استودیوی Dan Vogt که دانلود بازی Data Wing برای دستگاه های اندروید و ios است شاید چند دقیقه ابتدایی ساخته Dan Vogt به علت وجود المان های متفاوت برای بعضی بازیکن ها خسته کننده باشد ولی پس از اتمام مرحله های اولیه متوجه می شوید با چه الماسی رو به رو هستید. عنوانی که بدون شک و تا اینجا بهترین بازی ریسینگ 2017 است.در ادامه با نقد و بررسی Data Wing و دانلود بازی Data Wing با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Data Wing :

داستان بازی Data Wing از جایی آغاز می‌شود که به عنوان یک دیتا وینگ متولد می‌شوید و هسته سیستم به شما یادآوری می‌کند که چه هستید و باید چه کارهایی انجام دهید. بازی روایتی متفاوت دارد و همین داستان است که آن را کمی از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند.بازی Data Wing تفاوت خود را با بازی‌های مشابه با برهم زدن همین بازی ساده آغاز می‌کند و سعی دارد تا با ارائه‌ی داستانی جمع‌وجور میان یک دیتا و یک مادربورد یا پردازنده، بازیکن را به ادامه ماجرا ترغیب کند. بازیکنان در حقیقت دستورات را از سیستم یا «مادر» می‌گیرند و این وظیفه‌ی آنها است تا با توجه به خواسته‌های آن، اطلاعات را به مقصد برسانند.

جدا از یک روایت داستانی جذاب و گرافیکی زیبا، نکته مثبت این بازی اینجاست که بازی برای گیم پلی خود جای پیشرفت شخصیت داستان تمرکزش را روی طراحی مرحله ها گذاشته است. مکانیزم های حرکت «داده» [کاراکتر بازی] خیلی ساده بوده و خلاف عناوین مشابه که می توانستید بخش های مختلف وسیله تان را ارتقا دهید در Data Wing از این خبرها نیست.

Data Wing

Data Wing

توسعه دهنده تصمیم گرفته بیشتر انرژی اش را روی پیست ها بگذارد و بخش جالب تر ماجرا آنجاست که به موفقیت هم رسیده است. بنابراین در مرحله ها جای آنکه به فکر پیشرفت شخصیت داستان باشید، باید توانایی ها و استراتژی های را بسته به مسیری که در آن قدم گذاشته اید عوض کنید.

روند گیم پلی :

در دامه نقد و بررسی Data Wing ،گیم‌پلی بازی ساده است و با لمس دو سوی نمایشگر انجام می‌گیرد. وظیفه بازیکن هدایت بدون نقص دیتا از میان راه‌ها و دیواره‌ها است و برای این کار باید با لمس دیواره مراحل، سرعت را افزایش دهید. کنترل دیتا وینگ آسان است، اما حرفه‌ای شدن در چرخش‌های به‌موقع و لمس آرام دیوار برای افزایش سرعت، امری مشکل و نقطه‌عطفی برای پیروزی در هر مرحله به حساب می‌آید. هر مرحله‌ی بازی ویژگی‌های متفاوتی را در مقابل‌تان قرار می‌دهد تا بتواند بازیکن را تا جای ممکن‌ به چالش بکشد. این چالش از المان‌های ساده‌ای مانند گرانش استفاده می‌کند و با اضافه شدن یک مانع جدید، شاهد افزایش زیاد درجه سختی هستیم. ماموریت‌های هر مرحله شامل تمام کردن یک دور در مدت زمانی مشخص یا زدن رکورد تازه در چند دور می‌شود.

Data Wing

Data Wing

کلیت داستان این بازی شاید ساده باشد ولی چگونگی بیان اتفاقات از زبان شخصیتی با نام «مادر» باعث شده تا حرف های او را با دقت دنبال کنید؛ توسعه دهنده برای افزایش جذابیت داستان از دیالوگ ها کمک گرفته و نتیجه این تصمیم را می توانیم وجود یک بخش داستانی زیبا حداقل در مقابل بازی های مشابه بنامیم.

بازی Data Wing :

در ادامه نقد و بررسی Data Wing ،بر خلاف بسیاری از بازی‌های رایگان که برای ایجاد تفاوت در دنیای بازی در نهایت از بازیکنان طلب خرید درون برنامه‌ای می‌کنند، با دانلود بازی Data Wing در هر مرحله از نظر طراحی تفاوت‌های آشکاری را برایتان تدارک دیده است. این تفاوت‌ها عمدتا در رنگ‌بندی خلاصه می‌شود و از نظر بصری از تکراری شدن بازی جلوگیری می‌کند. موسیقی بازی دیگر مورد مهمی است که باید حتما به آن اشاره کرد. آهنگ‌های بازی جذاب و شنیدنی هستند و از آن مهم‌تر با حال و هوای بازی همخوانی کاملی دارند. همین موضوع ترکیب گیم‌پلی سریع و موسیقی را دلنشین می‌کند و ذهن بازیکن را برای عبور از مراحل آماده می‌کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Data Wing بپردازید.

دانلود بازی Data Wing :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید