نقد و بررسی War Wings-دانلود بازی War Wings

War Wings بازی جدید و فوق العاده زیبای پرندگان پولادین از استودیوی هونگ کنگی Sixjoy که دانلود بازی War Wings برای اندروید و ios است که جنگ جهانی دوم است و اوج نبردهای هوایی. متحدین قدرتمند، بهترین اسکادران های جنگی خود را به آسمان ها می فرستند و متفقین، با پرندگان پولادین شان در برابر آنها مقاومت می کنند.در ادامه با نقد و بررسی War Wings و دانلود بازی War Wings با ما همراه باشید:

نقد و بررسی War Wings :

War Wings در واقع می تواند شما را در یک محیط شبیه سازی شده قرار دهد که برای پیروزی و زنده ماندن باید تمام رقبا و دشمنان خود را از بین ببرید. دسترسی به موشک و تیر باران های مختلف سبب می شود تا برای انتخاب به موشک ها دسترسی بهتری را داشته باشید. هر مرحله دارای محیط های مختلف و زیبایی می باشد که شما در تمام مرحله از بازی محیط تکراری را مشاهده نخواهید کرد. این بازی به صورت انلاین قابل اجرا می باشد که می توانید بازی را به صورت حرفه ای سفارشی سازی کنید.

War Wings

War Wings

در ادامه نقد و بررسی War Wings ،این بازی یک بازی چندنفره است و در کل یک حالت بازی دارد؛ حالتی که در آن، چهار هواپیما در برابر چهار هواپیمای دیگر قرار می‌گیرند و تیمی که زودتر تعداد مشخصی از هواپیما‌های حریف را از بین ببرد، برنده بازی خواهد بود. با اینکه شاید نبود حالت‌های بازی متنوع یک مشکل برای بازی به نظر برسد، اما به دو دلیل دانلود بازی War Wings  از این نظر دچار مشکل نیست. دلیل اول جذاب بودن همین حالت چهار در برابر چهار بازی است که گیمر را وارد نبرد‌های چندنفره هیجان‌انگیزی می‌کند. دلیل دوم هم تنوع بالای محتوای بازی است و مثلا یک سری ماموریت‌های روزانه در بازی وجود دارند که با انجام دادن آن‌ها، می‌توانید پاداش‌های مختلفی دریافت کنید.

برخی از ویژگی های بازی War Wings :

  • امکان بازی به صورت تک نفره و پیش بردن ماموریت ها.

امکان بازی به صورت مولتی پلیر و 4 نفره با دوستان.

تجربه واقعی مبارزه با آسب پذیری واقعی هواپیما و سلاح ها.

انتخاب از میان ده ها هواپیمای مختلف برای مبارزه ها.

امکان سفارشی سازی و ارتقای هواپیما توسط شما.

شرکت در مسابقات مهیج اسکادران برای کسب جوایز.

گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان آور و کم نظیر.

در ادامه نقد و بررسی War Wings ،به نظر می رسد که توسعه دهنده هنگ کنگی با War Wings قصد دارد تا شانسش را در عرصه بین المللی هم امتحان کند. به همین خاطر، دانلود بازی War Wings را به صورت نسخه بتا برای دستگاه های اندرویدی منتشر کرده تا در صورت گرفتن بازخورد مناسب، آن را با خیال راحت برای پلتفرم های دیگر هم عرضه کند.

War Wings

War Wings

خوشبختانه بازی تا این لحظه در نسخه بتا عالی ظاهر شده. بیش از بیست هواپیمای مهم جنگ جهانی دوم در بازی با جزئیات بسیار بالایی شبیه سازی شده اند که می توانید در 30 مأموریت خونین ترین جنگ تاریخ هدایتشان را بر عهده بگیرید.

بازی War Wings :

در ادامه نقد و بررسی War Wings ،عاملی که در بازی اهمیت زیادی دارد، گیم‌پلی و نحوه کنترل هواپیما است؛ چرا که در واقع سبک بازی به شکلی است که حتی بازی کردن آن با کنترلر هم کار سختی به نظر می‌رسد، چه برسد به کنترلر‌های لمسی گوشی‌های موبایل. با این حال استودیو مینی‌کلیپ موفق شده کنترلر ساده‌ای را برای بازی تعبیه کند که تجربه آن را به کار لذت‌بخشی تبدیل می‌کند. کنترل بازی به این شکل است که با یک جوی‌استیک در سمت چپ صفحه، حرکت هواپیما کنترل می‌شود و با کلید‌های سمت راست هم می‌توانید سرعت هواپیما را افزایش یا کاهش دهید یا به سمت هواپیما‌های دشمن شلیک کنید. به مرور زمان و با به دست آوردن منابع با پیروزی در نبرد‌ها، می‌توانید هواپیمای خودتان را ارتقا دهید.

این بازی را می‌توان زیبا‌ترین بازی ساخته‌شده توسط این استودیو دانست. این بازی در حالت پیش‌فرض، حجمی در حدود ۲۵۰ مگابایت دارد، اما سازندگان این امکان را در بازی تعبیه کرده‌اند که بتوان یک سری بافت‌های HD را هم از داخل بازی با حجم بیش‌تر دانلود کرد و اگر گوشی شما توان خوبی داشته باشد، می‌توانید با دانلود کردن این بافت‌ها، از تجربه بازی با گرافیک بهتر لذت ببرید.در ادامه می توانید به دانلود بازی War Wings بپردازید.

دانلود بازی War Wings :

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید