نقد و بررسی Through the Ages-دانلود بازی Through the Ages

Through the Ages بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای تخته ای – استراتژیک از استودیوی بازی سازی CGE digital برای اندروید و ios است یکی از بهترین بازی‌های استراتژی رومیزی است که وظیفه شما در آن، ساخت یک تمدن و تبدیل شدن به تمدن برتر بازی است.شما در نقش شخصیت‌های مهم تاریخی درآمده و به مدیریت فضای بازی می‌پردازید. این مدیریت شامل بخش‌های گوناگونی چون انتخاب شیوه‌های جدید فناوری، گماشتن فرمانده‌های لایق برای نیروهای نظامی، ساخت و تجهیز ساختمان‌های موردنیاز بشر و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.در ادامه با نقد و بررسی Through the Ages و دانلود بازی Through the Ages با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Through the Ages :

اگر از گیمرهای قدیمی پی‌سی باشید، به طور قطع با بازی‌های استراتژی مانند Civilization که در آن باید یک تمدن را از قدیم بسازید تا به پیشرفت برسند و به تمدن برتر بازی تبدیل شوند، آشنایی دارید. بازی رومیزی Through the Ages: A New Story of Civilization نیز دقیقا چنین بازی‌ای است. شما باید با مدیریت منابع خود، تمدنتان را به سمت پیشرفت سوق دهید تا در انتها به عنوان تمدن برتر بازی شناخته شوید.

Through the Ages

Through the Ages

به طور کلی Through the Ages یک بازی تمدن سازی است ؛ هر بازیکن تلاش می کند تا بهترین تمدن، کشف فناوری های جدید، انتخاب رهبران درست، ساخت بناهای تاریخی و تجهیز یک ارتش بزرگ را از طریق مدیریت دقیق منابع بسازد! نقطه ضعف شما در هر ناحیه از صفحه شخصیتان، توسط رقیب قابل رویت است! بازی” در طول سال ها Through the Ages “، یک بازی در گذر زمان از عهد باستان تا عصر مدرنیته است! کشیدن کارت های متنوع، یکی از ابتدایی ترین مکانیزم های بازی در طول سال ها است. فناوری، بناهای تاریخی و رهبران جوامع به صورت کارت وارد بازی می شوند و توسط بازیکنان قابل به دست آوردن هستند.

روند گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Through the Ages ،برای استفاده از یک فناوری، شما نیازمند دانش کافی برای کشف آن، غذای کافی برای تولید جمعیت جهت راه اندازی آن و منابع کافی برای ساخت ساختمان های مورد نیاز برای آن هستید ؛ وقتی منابع را برای پیشرفت فناوری فراهم کردید، شما نیازمند ساخت یک ارتش هستید ؛ ارتش هم، همانند دیگر ساختمان های این تمدن سازی ساخته می شود، بازیکنانی که ارتش ضعیف تری دارند باید دست به دامن دیگر بازیکنان شوند! در بازی Through the Ages هیچ نقشه ای وجود ندارد.

لذا شما هیچ قلمروی را از دست نمی دهید! اما بازیکن با ارتش قوی تر می تواند منابع، دانش دیگر بازیکنان را به تاراج برده، رهبرانشان را کشته و جمعیت و فرهنگشان را به یغما ببرد! اگرچه پیروزی با یک ارتش بزرگ بسیار سخت است، اما شکست با یک ارتش ضعیف قطعی است! در نهایت برنده بازی کسی است که مردمش بیشترین سطح فرهنگ را در پایان عصر مدرن داشته باشند! اگر از علاقه مندان به بازیهای تخته ای و استراتژیک هستید بدون شک Through the Ages نظرتان را جلب میکند.

برخی از ویژگی بازی Through the Ages :

در ادامه نقد و بررسی Through the Ages ،با دانلود بازی Through the Ages را دو تا چهار بازیکن می‌توانند تجربه کنند که البته تعداد بازیکن پیشنهادی، سه نفر است. برای اتمام هر دست از این بازی نیز شما نیاز به مدت زمانی بین ۱۸۰ تا ۲۴۰ دقیقه دارید. هر بازیکن، کنترل یک تمدن را بر عهده می‌گرد و باید در بخش‌های مختلفی مانند فرهنگ، دولت، رهبری، مذهب و علم و تکنولوژی، تمدن خود را به جلو ببرد. ساخت ساختمان‌های شهری،‌ دولت‌ها، افزایش جمعیت،‌ جمع‌آوری محصولات، مدیریت منابع و ساخت ارتش، از دیگر وظایف هر یک از بازیکنان در قبال تمدنشان هستند.

هر دست بازی، در چهار عصر جریان دارد. بازی از دوران کلاسیک آغاز می‌شود و در طی این چهار عصر، به دوران مدرن می‌رسد. هر یک از گیمرها، باید سعی کنند با دقت و استراتژی منابع خود را مدیریت کنند، تکنولوژی‌های جدید کشف کنند، رهبران مناسب انتخاب کنند، شگفتی‌های معماری بسازند و یک ارتش قوی را تربیت کنند زیرا نشان دادن ضعف در هر یک از این بخش‌ها، باعث می‌شود که حریفان شما، به راحتی به شما حمله کنند و ضربات جبران ناپذیری به تمدن شما وارد کنند.

Through the Ages

Through the Ages

بازی Through the Ages :

در ادامه نقد و بررسی Through the Ages ،یکی از اصلی‌ترین مکانیک‌های این بازی،‌ کشیدن کارت‌های مختلف و استفاده از آنها است. تکنولوژی‌ها، شگفتی‌های معماری و رهبران متفاوت، همه از طریق کارت‌ها در دسترس قرار می‌گیرند و هر چه مدت زمان بیشتری از حضور آنها در بازی بگذرد، ساخت و استفاده از آنها آسان‌تر می‌شود. برای اینکه شما از یک تکنولوژی جدید استفاده کنید، نیاز به تعداد مشخصی «علم» دارید. برای بیشتر کردن جمعیت،‌ نیاز به غذا دارید و برای ساخت ساختمان‌های مختلف، نیاز به منابع مشخصی دارید که باید با یک استراتژی مشخص و هوشمندانه، تمامی این جنبه‌ها را در حالت تعادل به جلو ببرید. علاوه بر تمام موارد گفته شده، شما نیاز به یک ارتش قوی نیز دارید تا بتواند از شما در برابر حملات دیگر بازیکنان جلوگیری کند.

علاوه بر جوایز بسیار زیادی که نسخه اولیه بازی از زمان انتشارش از آن خود کرده است، نسخه‌ای که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد، توانست در مراسم گلدن گیک سال ۲۰۱۵، نامزد بهترین بازی سال و بهترین بازی استراتژی رومیزی شود. دانلود بازی Through the Ages در حال حاضر در وب‌سایت معتبر BoardGameGeek، با دریافت امتیاز ۸.۳۱۹، در رتبه دوم بهترین بازی‌های رومیزی قرار گرفته است. نسخه اولیه بازی،‌ بیش از پنج سال در میان پنج بازی برتر وب‌سایت بورد گیم گیک قرار گرفته بود.در ادامه می توانید به دانلود بازی Through the Ages بپردازید.

دانلود بازی Through the Ages :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سهولت 9
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید