نقد و بررسی Modern Combat Versus-دانلود بازی Modern Combat Versus

Modern Combat Versus یک بازی اندروید و آیفون در سبک شوتر اول شخص چندنفره و محصول کمپانی گیملافت است.انگار ویروس یوبیسافت به گیم لافت هم سرایت کرده است. Modern Combat Versus تمام آن چیزهای بدی که بازی های خوب فرانسوی ها دارند را یک جا داشته و به نظر می رسد گیم لافت تمام حواسش را جمع کرده تا چیزی از قلم نیافتد. از هدر رفتن پتانسیل های Watch Dogs بگیرید تا ناقص بودن نسخه اولیه Rainbow و مشکلات سروری که با For Honor دیدیم.در ادامه با نقد و بررسی Modern Combat Versus و دانلود بازی Modern Combat Versus با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Modern Combat Versus :

اگر نسخه‌های قبلی سری Modern Combat را تجربه کرده باشید، می‌دانید که این سری همواره بخش داستانی نسبتا جذابی دارد. با این حال در Modern Combat Versus خبری از بخش داستانی نیست و گیم‌لافت روی ارائه یک تجربه چندنفره تمرکز کرده است. در واقع این شرکت پیش از انتشار بازی هم اعلام کرده بود که قصد ساخت بازی‌ای را دارد که تجربه‌ای کاملا رقابتی را مثل بازی‌های eSports ارائه کند و خب در این زمینه هم قدم‌های زیادی برداشته است که می‌توان نمود آن‌ها را کاملا در بازی مشاهده کرد.

در واقع از دیدگاه ایده ها با یکی از سرگرم کننده ترین قسمت های مدرن کامبت [برای ما سرگرم کننده ترین] رو به رو هستیم. توجه بیشر توسعه دهنده روی کلاس بندی و استفاده از قابلیت های متفاوت که بی شباهت به بخش چند نفره کال آو دیوتی بلک اپس 3 و اینفینیت وارفر نیست باعث شده تا گیم پلی به معنای واقعی کلمه مفرح یا اصطلاحا فان باشد.

Modern Combat Versus

Modern Combat Versus

مطمئنا اولین تغییری که هنگام ورود به بازی متوجه آن می شوید، نبود بخش داستانی است. برخلاف قسمت های قبلی که یک داستان نسبتا خوب [البته به جز مدرن کامبت 5] داشتند گیم لافت برای نسخه جدید تصمیم گرفت تا بخش داستانی را حذف کرده و تمام تمرکزش را روی قسمت آنلاین بگذارد.
در ادامه نقد و بررسی Modern Combat Versus ،البته با اینکه بازی فقط یک حالت دارد، اما عواملی هستند که به گیم‌پلی Modern Combat Versus تنوع می‌دهند. یکی از این عوامل، وجود شخصیت‌های مختلف است که می‌توانید به مرور زمان آن‌ها را آزاد کنید. برای آزاد کردن شخصیت‌ها می‌توانید از منبع خاصی که در بازی با پول واقعی قابل خرید است استفاده کنید یا اینکه با تجربه بازی و کسب نوع دیگری از منابع، سراغ آزاد کردن آن‌ها بروید.

گرافیک بازی Modern Combat Versus :

در ادامه نقد و بررسی Modern Combat Versus ،از دیدگاه گرافیک، راستش نمی دانیم روند پیشرفت سخت افزار تلفن های هوشمند کند شده یا سازندگان همانند گذشته حوصله شکستن محدودیت موبایل ها را ندارند. اگر بخواهیم ظاهر قضیه را نگاه کنیم، ورسس دقیقا همان روند Asphalt Xtreme را ادامه داده است.

با یکی از چشم نوازترین عناوین تلفن های هوشمند رو به رو هستیم ولی همانگونه که پیشرفت آسفالت اکستریم به اندازه جهش آسفالت 7 به آسفالت 8 نبود در اینجا هم نباید انتظار تغییری بزرگ داشته باشید؛ با وجود اینکه انیمیشن های حرکت و تکسچرها می توانستند کمی بهتر باشند ولی محیط ها و مامورها دارای تنوع مثال زدنی هستند.

بازی Modern Combat Versus :

در ادامه نقد و بررسی Modern Combat Versus فمساله بعدی که تنوع خوبی به بازی می‌بخشد، نقشه‌های بازی هستند که تنوع خوبی دارند و به‌خوبی طراحی شده‌اند. راستش را بخواهید دانلود بازی Modern Combat Versus حس و حالی شبیه به بازی Call of Duty: Black Ops 3 دارد و محیط‌ها، شخصیت‌ها و حتی المان‌هایی مثل راه رفتن روی دیوار حس و حال این نسخه از Call of Duty را زنده می‌کنند. Modern Combat Versus همچنین از حیث گرافیک هم مانند خیلی از بازی‌های گیم‌لافت، سطح بالایی دارد. البته بازی با موتور جدیدی ساخته شده و ۱.۲ گیگابایت هم حجم دارد.

Modern Combat Versus یک بازی رایگان است و خب به شکلی هم طراحی شده که خیلی وابسته به خرید‌های درون برنامه‌ای نیست. درست است که با پرداخت پول می‌توان شخصیت‌ها را زودتر آزاد کرد و از آن‌ها بهره برد، اما در نهایت توانایی‌ها و سرعت‌عمل شما هستند که پیروز یا بازنده را در نبرد‌ها تعیین می‌کنند و پول از این نظر تاثیری در بازی ندارد. در مجموع اگر به دنبال یک بازی شوتر اول-شخص چندنفره خوب روی پلتفرم موبایل هستید، دانلود بازی Modern Combat Versus دانلود بازی Modern Combat Versus پیشنهاد می‌شود. در ادامه می توانید به دانلود بازی Modern Combat Versus بپردازید.

دانلود بازی Modern Combat Versus :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید