نقد و بررسی The Monkey Pit Island-دانلود بازی The Monkey Pit Island

The Monkey Pit Island بازی جدید و جالب در سبک بازیهای فکری و اشاره کلیک از استودیوی WePassion که دانلود بازی The Monkey Pit Island برای اندروید است یک داستان قانع کننده که با تلفیق طنز و سبک هنری و موسیقی شما را در یک ماجراجویی در ویرانه ها هدایت می کند. به عنوان یک باستان شناس، هدف اصلیتان این است که گنجینه افسانه ای را که در جزیره پنهان شده است پیدا کنید. شما به طور کامل مجهز هستید و آماده ی روبرو شدن با هر گونه نفرین و طلسم که گفته می شود که در این مکان قرار دارد!.در ادامه با نقد و بررسی The Monkey Pit Island و دانلود بازی The Monkey Pit Island با ما همراه باشید:

نقد و بررسی The Monkey Pit Island :

به جزیره ناشناخته میمون ها وارد شوید، یک جزیره گمشده با هزاران معما و چالش! داستان بازی در مورد جزیره ای به اسم Oak در شمال آتلانتیک است که همه می دانند گنجینه ای بزرگ را در خود پنهان کرده است و همه افراد دوست دارند به این گنجینه دست پیدا کنند! پسرکی جوان به این جزیره سفر کرد و پس از حفاری های بسیار غرق در زمین شد و حالا نوبت نفر بعدی است! می گویند که در این راه باید 7 نفر کشته شود تا نفر هشتمی بتواند به گنجینه دست پیدا کند!

هم اکنون شما سفر ماجراجویی تان را به این جزیره مرموز آغاز می کنید تا بلکه به گنجینه دست پیدا کنید و در این راه با صدها معمای خاص روبرو خواهید شد که باید ان ها را حل کنید و هزاران اشیاء مخفی را پیدا کنید! آیا آمادگی رویارویی با معما و پازل های چالش برانگیز را دارید؟! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای پازل، فکری و اشاره کلیک هستید به هیچ وجه دانلود بازی The Monkey Pit Island را از دست ندهید!

The Monkey Pit Island

The Monkey Pit Island

در ادامهنقد و بررسی The Monkey Pit Island ،با نصب این بازی پا به دنیای مرموز میمون ها بگذارید، هیچ کس دقیقا نمی داند چه رازی در پس این جزیره وجود دارد!جزیره بیس بلوط در شمال آتلانتیک بیش از ۲۰۰ سال است که یکی از بزرگترین گنجینه های تاریخی را پنهان می کند. همه چیز در سال ۱۹۷۵ آغاز شد، هنگامی که یک پسر جوان در زمین غرق شد و تصمیم گرفت شروع به حفاری کند. از آن زمان تاکنون افراد زیادی جان خود را از دست داده اند و ثروت زیادی خرج شده تا این گنجینه های پنهان را بیابند اما هیچ کس تا به حال موفق به اینکار نشده است.

برخی از ویژگی های بازی The Monkey Pit Island :

کشف تمام رمز و رازهای جزیره.


حل معماها با استفاده از نقشه و فکر خود.


استفاده از مغز خود برای پایان دادن به رازها.


کشف اسرار یک جامعه از دست رفته.


یافتن گنجینه های بزرگ از دست رفته.


تبدیل شدن به یکی از بزرگترین باستان شناسان تاریخ.


حل پازلها و اسرار.

The Monkey Pit Island

The Monkey Pit Island

طبق گفته ها، نفرینی وجود دارد که اگر هفت نفر برای پیداکردن گنج کشته نشوند، راز این گنجینه برملا نمیشود. اما تاکنون افراد زیادی جانشان را برای این حادثه اسرارآمیز از دست داده اند و هنوز راز آن کشف نشده!

بازی The Monkey Pit Island :

در ادامه نقد و بررسی The Monkey Pit Island ،آیا شما نفر بعدی هستید که جانش را از دست میدهد یا اینکه اولین نفری هستید که در این کار پرسود موفق خواهد شد؟رسیدن به گنج و ثروت آسان نیست اما با کمی زرنگی، صبرزیاد و مهارتهای خاص ممکن است قادر به باز کردن رمز و رازها و کسب این ثروت افسانه ای شوید! اما آیا واقعا یک گنج در زیر جزیره بلوط وجود دارد یا این فقط یک افسانه است؟در ادامه می توانید به دانلود بازی The Monkey Pit Island بپردازید.

دانلود بازی The Monkey Pit Island :

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید