نقد و بررسی Noblemen: 1896-دانلود بازی Noblemen: 1896

Noblemen: 1896 بازی جدید و خارق العاده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی Foursaken Media برای تبلت ها و گوشی های اندروید و ios است تا به حال مشاهده کرده‌ایم که بازیسازان مختلف با الهام‌گیری از سایر سبک‌ها و بازی‌ها، سعی کرده‌اند از هرکدام ویژگی‌هایی را بردارند و با ترکیب آن‌ها، اثری جدید را خلق کنند. این فرمول اگر به درستی از آن استفاده شود، چه روی موبایل و چه کنسول‌ها و پی‌سی، خروجی خوبی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. حال در این میان، بازی موبایل Noblemen: 1896 دقیقا ترکیبی از سبک‌های مختلف بازی‌های ویدیویی است.در ادامه با نقد و بررسی Noblemen: 1896 و دانلود بازی Noblemen: 1896 با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Noblemen: 1896 :

در این بازی جنگی شما می توانید به انواع کشتی و تانک های نظامی دسترسی داشته باشید. با دریافت آن ها می توانید از زمین و هوا به دشمنان خود حمله ور شوید. همچنین نیرو های بسیاری در اختیار شما می باشد که با دسترسی به آن ها می توانید یک ارتش تمام عیار برای نبرد های خود تشکیل دهید. گیم پلی بازی به صورت سرگرم کننده ای طراحی شده است.

تصور کنید در سال 1896 در اوج درگیری‌های جنگ به عنوان یک فرمانده نظامی قرار گرفته‌اید. شما باید یک ارتش را مدیریت کرده و همه جوانب آن را در نظر بگیرید تا در جنگ‌های پیش رو پیروز میدان باشید. از ابتدای کار یعنی آموزش نیروها تا تجهیز انبار ارتش به عهده شماست. در ادامه وارد بخش‌های مهیج‌تر بازی شده و به نبرد می‌پردازید. این نبردها به صورت بسیار واقعی شبیه‌سازی شده‌اند. شما باید از تمام امکانات و تجهیزات خود استفاده کنید تا پیروز شوید.

Noblemen: 1896

Noblemen: 1896

در ادامه نقد و بررسی Noblemen: 1896 ،با دانلود بازی Noblemen: 1896 بازی به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت اول برگرفته از بازی‌های استراتژی کارتی است. زمانی که مراحل را انتخاب می‌کنید، نقشه بازی برای شما به تصویر کشیده می‌شود و شما باید سرباز‌های خود را با استراتژی‌های متفاوت از پایگاه‌تان به پایگاه دشمن برسانید و سپس با فشردن دکمه End Turn، نتیجه را مشاهده کنید. قسمت بعد زمانی است که شما می‌خواهید خروجی کار را مشاهده کنید که دوربین بازی از بالای میدان جنگ، به داخل میدان می‌رود و در حالت سوم-شخص، با شخصیت اصلی به بازی کردن مشغول می‌شوید. هنگامی که دوربین بازی در حالت سوم-شخص قرار دارد و در دل میدان نبرد به سر می‌برید، سربازان شما از طریق هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و به‌صورت پیش‌فرض کارهای مختلفی را انجام می‌دهند.

برخی از ویژگی ها بازی Noblemen: 1896 :

شبیه سازی واقعی نبرد های 1896.

امکان تیر اندازی های شدید در سراسر بازی.

قابلیت بازی در بخش های مختلف مانند کاپ و…

امکان برنامه ریزی قبل از حملات برای نتیجه گیری بهتر.

استفاده از مقیاس باور نکردنی در بازی.

گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور در بازی.

وجود آیتم های بسیار برای گسترش بازی.

گرافیک و صدا گذاری با کیفیت.

سازگار با انواع گوشی و تبلت ها.

Noblemen: 1896

Noblemen: 1896

همچنین می‌توانید بازی را رو حالت خودکار قرار دهید تا هوش مصنوعی حتی کنترل شخصیت بازی را نیز به دست بگیرد. جدای از این موارد، کارت‌های مختلفی نیز برای شما تعبیه شده که با استفاده کردن آن‌ها در حالت استراتژی بازی، روند جنگیدن و مبارزه کردن برای شما آسان‌تر می‌شود.

بازی Noblemen: 1896 :

در ادامه نقد و بررسی Noblemen: 1896 ،کارت‌های بازی را باید در جریان پشت سر گذاشتن مراحل و صندوق‌هایی که باز می‌کنید، به دست آورید یا از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن‌ها را خریداری کنید. جدای از بخش داستانی بازی، ۱۰ مبارزه در قالب حالت Skirmish برای شما تدارک دیده شده که هرکدام از آن‌ها در جریان پیشروی در خط داستانی بازی، در اختیارتان قرار داده می‌شود. همچنین هرچقدر پیشروی و امتیاز کسب می‌کنید، می‌توانید پایگاه نظامی خود را در بخش‌های مختلف نظیر نظامی، مهمات یا دریافت پول و موارد دیگر ارتقا دهید. برای مثال، با دریافت سربازهای جدید، می‌توانید وارد بخش Army شوید و آن‌ها را انتخاب کنید تا در نبردها از قدرت بیشتری برخوردار باشید. اگر می‌خواهید در نبردهایی که شرکت می‌کنید پیروز خارج شوید، حتما به نوع حملات خود توجه کنید.

جدای از تمامی این موارد، تنها ضعفی که می‌تواند کمی شما را در ابتدای هر مرحله اذیت کند، افت فریمی است که به سراغ‌تان خواهد آمد و جدای از آن، بازی هیچ نقصی ندارد و می‌تواند برای چند ساعت وقت خالی شما را پر کند. در آخر،با دانلود بازی Noblemen: 1896 نشان می‌دهد ترکیب مختلف سبک‌های بازیسازی مورد بدی نیست و می‌تواند موفقیت یک اثر را تضمین کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Noblemen: 1896 بپردازید.

دانلود بازی Noblemen: 1896 :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید