نقد و بررسی Glimmer-دانلود برنامه Glimmer- اپلیکیشن آلارم هوشمند و فوق العاده اندروید

Glimmer عنوان یک آلارم هوشمند و بی نظیر می باشد که توسط vuxia منتشر شده است دانلود برنامه Glimmer برای اندروید است یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد همیشه با ان رو به رو هستند بیدار شدن از خواب در هنگام استفاده از اپلیکیشن های آلارم می باشد ؛ به گونه ای که در برخی از آن ها در زمان تعیین شده دارای صدایی بلند بوده و یا برخی دیگر از امکانات بسیار کم و یا ابتدایی برخوردار می باشند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید پس به دانلود برنامه Glimmer بپردازید.در ادامه با نقد و بررسی Glimmer و دانلود برنامه Glimmer با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Glimmer :

طبیعتا کاربرد نرم افزار پرواضح بوده و نیازی به توضیحات ندارد اما قابلیت جالب این نرم افزار به نسبت سایر نرم افزارهای آلارم این است که وقتی شما برای نرم افزار ساعتی را به منظور بیدارباش خود انتخاب می کنید در ابتدا این نرم افزار دقایقی زودتر از رسیدن به موعد آلارم صفحه گوشی اندرویدی شما را بدون کوچکترین صدایی روشن کرده و سپس این نور افزایش پیدا می کند که ممکن است تا این مرحله هم به علت تاریکی محیط مثلا در ساعات اولیه صبح به راحتی بیدار شوید و زنگ و صدای گوشی شما اطرافیانتان را از خواب بلند نکند.

Glimmer

Glimmer

اما اگر با نور بیدار نشدید این نرم افزار به تدریج و با رسیدن به موعد بیدارباش انواع زنگ و صدای پرندگان را نیز برای شما پخش میکند و سرانجام طوری زنگ می زند که مطمئن باشید هر انسان سنگین خوابی را از خواب بلند می کند. نرم افزار همچنین قادر به فهمیدن ساعات روز و ساعت شب است و خود را مطابق با آن تنظیم می کند.

روند برنامه Glimmer :

در ادامه نقد و بررسی Glimmer ،سیستم فعالیت های این نرم افزار با دیگر آلارم های موجود در مارکت های اندرویدی متفاوت می باشد به گونه ای که می توان گفت یکی از بهترین ایده ها در زمینه ی بیدار کردن کاربران به شمار می رود. شیوه ی کار گلیمر به گونه ایست که چندین دقیقه قبل از شروع آلارم صفحه نمایش و یا فلش دوربین شروع به روشن شدن شده و تا قبل از زمان تعیین شده سعی می کند تا کاربر را با استفاده از نور بیدار کند. علاوه بر سیستم ذکر شده مجموعه ای از صدا های طبیعی نظیر پرندگان نیز در دسترس می باشند که به درخواست شما امکان استفاده از آن ها را مهیا بوده و همانند روش ذکر شده شدت صداها نیز رفته رفته زیاد می شود.

تنها کافیست در حین این فرآیند صفحه نمایش را لمس کرده تا آلارم ها متوقف شود و دیگر افراد خانواده از خواب بیدار نشوند. علاوه بر این دو حالت شب و روز در لیست امکانات موجود می باشد که باعث می شود صفحه نمایش شما در هر زمانی همان لحظه از شبانه روز را شبیه سازی کند.

برخی از ویژگی ها برنامه Glimmer :

دارای قابلیت فعال سازی حالت شب (غیر فعال کردن صدا ها و … جهت خواب آرام).

پخش موزیک قبل از صدای آلارم.

هشدار زمان رفتن به تختخواب.

قابلیت تعیین سیکل خواب.

قابلیت تنظیم پس زمینه آلارم.

برنامه Glimmer :

در ادامه نقد و بررسی Glimmer ،شما میتوانید تعیین کنید که حین این فرایند صدای پرندگان را پخش کند و اگر بعد از زنگ ساعت باز هم بیدار نشدید کم کم صدای قویتری برای اطمینان از اینکه شما خواب نمانید، پخش میکند. بنابراین با آرامش بیشتری از خواب بیدار میشوید و از استرس و پریشانی ناشی از پریدن ناگهانی خبری نیست. همچنین اگر شما در یک اتاق تاریک خوابیدید و با روشن شدن صفحه ممکن است سایر اعضاء خانواده نیز بیدار شوند، کافیست صفحه نمایش را لمس کنید تا آلارم ها متوقف شوند.این آلارم هوشمند برای کارکرد صحیح نیاز به چک کردن صدای اعلان و اینترنت دارد.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Glimmer بپردازید.

دانلود برنامه Glimmer :

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید