نقد و بررسی Order & Chaos 2 -دانلود بازی Order & Chaos 2

Order & Chaos 2 نسخه دوم از بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار نظم و آشوب از استودیوی پرآوازه و مشهور گیملافت (GameLoft) که دانلود بازی Order & Chaos 2 برای دستگاه های اندرویدی و ios است  جاده ها و راه های خطرناک را در یک داستان جدید از بازی های سبک فضای باز به دنبال رستگاری سفر کنید ! به قهرمانان هزاران بازیکن از سراسر جهان در این سفر فانتزی بپیوندید و ماموریت های چند نفره جذاب و هیجان انگیز را با نهایت لذت به پایان برسانید!در ادامه با نقد و بررسی Order & Chaos 2 و دانلود بازی Order & Chaos 2 با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Order & Chaos 2 :

در بازی Order & Chaos 2 شما به کاوش یک جهان فضای باز و منحصر به فرد خواهید پرداخت که گویا زندگی واقعی را برای شما به ارمغان اورده است بازی در دو حالت چند نفره و سولو قابلیت اجرا داشته که در حالت چند نفره شما اقدام به تشکیل یک تیم از قهرمانان کرده و خط داستان هیجان انگیز بازی را به پیش می برید و در حالت سولو شما وارد تخیلات و رویاهای خود شده که باید کسب پیروزی پاداش های ویژه ای را به دست می اورید ! همچنین از قابلیت های بازی می توان به این مورد اشار کرد که می توانید هر بازیکنی را از سراسر جهان به مبارزه دعوت کنید!

ازی همانند نسخه ی اولش طراحی شده است اما ویژگی های منحصر به فرد و جدید دیگری در انتظار شما هستند تا بهترین بازی اکشن و RPG اندروید را تجربه کنید! در دنیاهای حماسی وسیعی کاوش کرده و به هزاران بازیکن آنلاین در این بازی چند نفره که از مرزهای حماسه گذشته، ملحق شوید! بازی فوق بازیکن را وارد نبردی حماسی و فراانسانی بین شیاطین و موجودات ماورائی با قدرت های خارق العاده و جادویی می کشاند و از جمله بازی هایی است که ماجراجویی شما در دنیای آن به این زودی ها خاتمه نمی یابد!

برخی از ویژگی های بازی Order & Chaos 2 :

کاوش جهان باز گسترده و منحصر به فرد با گرافیک خیره کننده برای زندگی.

ایجاد و سفارشی کردن قهرمانان فانتزی خود با انواع ویژگی های مختلف.

5 کلاس مختلف برای قهرمانان: Blood Knight, Ranger, Mage, Warrior و Monk.

امکان ارتقا و تکامل سلاح های خودتان رای افزایش هیجان بازی.

صدها مورد از quest های مختلف و هیجان آور برای بازی کردن توسط شما.

همه با هم یا در مقابل یکدیگر : ایجاد تیم قدرتمندی از قهرمانان برای نبرد.

امکان چت با دوستان به صورت آنلاین و واقعی در طول بازی کردن.

گرافیک خیره کننده اچ دی، صداگذاری مهیج و ویزگی های عالی دیگر …

Order & Chaos 2

Order & Chaos 2

بازی Order & Chaos 2 :

در ادامه نقد و بررسی Order & Chaos 2 ،سیستم کاراکترسازی بازی این امکان را به بازیکن می دهد که کاراکتر دلخواه خود که حداکثر تا ۴ کاراکتر می تواند باشد را مطابق با سلیقه ی خود سفارشی سازی کند. دو نوع نبرد در این بازی تعبیه شده است، یکی نبرد بین شیاطین و انسان ها برای نظم و سامان دهی و دیگری نبرد بین اورک ها و ارواح برای آشوب و هرج و مرج! اگر نسخه ی اول بازی Order & Chaos 2 رو تجربه کنید تحت هیچ شرایطی دانلود بازی Order & Chaos 2 را از دست نخواهید داد!هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.1 از 5.0 است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Order & Chaos 2 بپردازید.

دانلود بازی Order & Chaos 2 :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.6

نظر خود را با ما در میان بگذارید