نقد و بررسی Fairy Kingdom HD-دانلود بازی Fairy Kingdom HD

Fairy Kingdom HD پادشاهی پری اچ دی یک بازی بسیار زیبا با گرافیک اچ دی و رنگارنگ در سبک بازی های استراتژی و مدیریت سرزمین از Game Garden کهدانلود بازی Fairy Kingdom HD  برای اندروید است به دنیای (فرمانروایی پریا) خوش امدید! جایی که میتوانید شهر خودتان را بسازید  ,به قهرمان های افسانه ای باتلاش کمک کنید!  اسرار چیز های قدیمی را کشف کنید و با قدرت عشق دوستی با نیرو های شیطانی مبارزه کنید!در ادامه با نقد و بررسی Fairy Kingdom HD و دانلود بازی Fairy Kingdom HD با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Fairy Kingdom HD :

روزی از روز ها در یک فرمانروایی بسیار دور, شاهزاده ای زندگی میکرد . در یک روز خوب و لذت بخش او برای شکار به نزدیک ترین جنگل رفت و در آنجا شاهزاده خانمی را دید. او توسط یک جادوگر زندانی شده بود! شاهزاده او را نجات داد و سپس آن دو عاشق یک دیگر شدند!!. چیزی نمانده بود  ازدواج کنند که… جادوگر بدجنس از جایی نامعلوم سر و کله اش پیدا شد! او برگشته بود تا از شاهزاده و نامزد عزیزش انتقام بگیرد!. او با جادوی تاریک خود انها را به مجسمه های سنگی تبدیل کرد! فرمانروایی سقوط کرد و به نکبت بدبختی افتاد!

بعد از گذشت یک یا دو قرن هیچ کس نبود تا شاهزاده و معشوقش را به یاد آورد.قلعه آنها به خرابه تبدیل شد و همه ی مردم در جستجوی جایی بهتر برای زندگی, فرمانروایی را ترک کردند . کم کم نشان میداد که دیگر جایی برای شادی در این جزیره باقی نمانده است. ولی یک تصادف کوچک آرزو و امید را به جزیره برگرداند!

در دامه نقد و بررسی Fairy Kingdom HD ،یک روز یک پری کوچک مجسمه انها را یافت و طلسم انها را پاک کرد. حیف که روش پری برای نامزد شاهزاده,عالیس,جواب نداد!! حالا نوبت شاهزاده و دوستانش است که عالیس را نجات دهند و فرمانروایی را دوباره به روز های اوج خود برسانند. و او شما هستید! کسی که قرار است به آنها کمک کند.

برخی از ویژگی های بازی Fairy Kingdom HD :

شامل بیش از 250 مأموریت های مختلف برای پیش بردن.

شامل ده ها مورد از ساختمان های مختلف برای ساخت.

ملاقات و رویایی با 7 شخصیت منحصر به فرد در طول بازی.

شامل یک نقشه عظیم با مکان های جالب برای کشف.

شامل صدها مورد از پاداش ها و دستاوردهای متعدد.

به روز رسانی به طور منظم و ویژه با اضافه شدن ویژگی های جدید.

Fairy Kingdom HD

Fairy Kingdom HD

بازی Fairy Kingdom HD :

در ادامه نقد و بررسی Fairy Kingdom HD ،شما را به ساخت قلمروی شخصی خودتان دعوت می کند تا با ایجاد یک سرزمین منحصر به فرد رمز و راز از زمان طولانی فراموش شده را کشف کنید و نیروهای شیطانی را با قدرت عشق و دوستی خود شکست دهید! داستان بازی از این قرار است که در زمان های دور شاهزاده ی جوان که دارای پادشاهی بسیار زیبا بود در یک روز خوب و لذت بخش برای شکار به جنگل می رود و با شاهزاده خانمی روبرو می شود که در چنگال جادوگر اسیر گردیده و او را نجات می دهد. آن دو با یکدیگر در مورد ازدواج صحبت می کردند که ناگهان ... سر و کله ی جادوگر بد پیدا شد تا انتقام خود را از شاهزاده و نامزد دوست داشتنی اش بگیرد!

او با استفاده از سحر و جادو آن دو را به مجسمه هایی سنگی تبدیل کرد و به همین دلیل در نبود پادشاه سرزمین بسیار ضعیف شد … هم اکنون قلعه از هم پاشیده و شهروندان در جست و جوی یک محل مناسب برای زندگی کردن هستند و شما باید یک پادشاهی قدرتمند و زیبا را بسازید. با دانلود بازی Fairy Kingdom HD شما می بایستی که با ماجراجویی ها و ساخت قلمرو تمام تلاش خودتان را به کار بگیرید تا شاهزاده و نامزد او را از این مخمصه نجات دهید و …‍! نقشه ها و جهان کلی بازی بسیار گسترده است و چندین روز و حتی چندین ماه طول می کشد تا تمامی آن را بشناسید و بخشی از این سرزمین ها را به تصرف خود در آورید که این بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است!در ادامه می توانید به دانلود بازی Fairy Kingdom HD بپردازید.

دانلود بازی Fairy Kingdom HD :

نظر خود را با ما در میان بگذارید