نقد و بررسی Smurfs’ Village-دانلود بازی Smurfs’ Village

Smurfs’ Village به فارسی (دهکده ی اسمورف ها) بازی فوق العاده زیبا با گرافیکی عالی در سبک بازی های استراتژیک که دانلود بازی Smurfs’ Village برای سیستم عامل اندروید و ios می باشد.داستان آن در رابطه با موجودات جالب و بامزه و آبی رنگی به نام اسمورف است که در یک دهکده ی زیبا به زندگی مشغول هستند ولی متاسفانه دشمنی سرسخت به نام گارگامل آنجا را تخریب کرده و آنان باید از نو محل زندگی خود را بسازند و به زیبا سازی دهکده بپردازند.در ادامه با نقد و بررسی Smurfs’ Village و دانلود بازی Smurfs’ Village با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Smurfs’ Village :

در بازی فوق شما نقش کشاورزی را خواهید داشت که به تولید و فروش محصولات کشاورزی می پردازد و از این طریق کسب درآمد می نماید. تفاوت این بازی با بازی های مشابه مدت زمان عمل آمدن محصولات است. برخلاف سایر بازیهای مشابه که محصولات در عرض چند ثانیه عمل می آیند، در این بازی بسته به نوع محصول چند دقیقه تا چند ده دقیقه زمان لازم است. همین طولانی شدن زمان باعث شده است تا بازی جذابیت بیشتری داشته باشد و شما را هفته ها سرگرم نماید.

مسلما کمک ها و نصایح پدربزرگ اسمورف ها بسیار موثر خواهد بود و با پندهای وی و کاشت محصولات کشاورزی قادر خواهید بود شهر را مانند قبل زیبا سازید. وجود شخصیت های مختلف کارتون مانند اسمورف تنبل و بچه اسمورف و امکان قرار گیری در قالب این شخصیت ها باعث جذابیت بیشتر بازی خواهد شد.

در ادامه نقد و بررسی Smurfs’ Village ، گیاهان و میوه های مختلف بکارید و با فروش محصولات کشاورزی به کسب درآمد بپردازید،زمان رشد هر یک از محصولات متفاوت است و این باعث طولانی شدن روند بازی خواهد شد.بعضی از کارها مانند آشپزی و ساخت معجون خوشمزه برای بابابزرگ اسمورف که بعنوان سرگرمی های داخل بازی طراحی شده بر هیجان بازی می افزاید. امکان اجرای بازی بصورت آفلاین و نیز گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک بالا را به همراه دارد.

برخی از ویژگی های بازی Smurfs’ Village :

ساخت دهکده ی اسمورف ها با انواع و اقسام ابزارها.

بازی با اسمورف های محبوب از جمله اسمورف بابابزرگ، اسمورف تنبل، بچه اسمورف.

خرید توت های اسمورفی از داخل بازی و افزایش سرعت رشد محصولات کشاورزی و دهکده.

برقراری ارتباط با دوستان در فیسبوک و ارسال هدایا به دهکده اسمورفی آنان.

بازی به صورت آفلاین؛ مدیریت دهکده در هر زمان بدون نیاز به اتصال به اینترنت.

انجام بازی های کوچک مثل بازی پخت و پز اسمورف شکمو یا بازی ترکیب معجون اسمورف بابابزرگ.

دارا بودن گرافیک بسیار بالا نسبت به حجم کم خود به همراه گیم پلی اعتیاد اور.

Smurfs’ Village

Smurfs’ Village

بازی Smurfs’ Village :

با دانلود بازی Smurfs’ Village شما به ساخت و مدیریت دهکده اسمورف ها و همچنین هدایت شخصیت های دوست داشتنی اسمورف مشغول می شوید و ساعت ها خود را سرگرم سازید و تجربه ی بهترین بازی مدیریت دهکده را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید. در بازی فوق شما نقش کشاورزی را خواهید داشت که به تولید و فروش محصولات کشاورزی می پردازد و از این طریق کسب درآمد می نماید.

در ادامه نقد و بررسی Smurfs’ Village ،تفاوت این بازی با بازی های مشابه مدت زمان عمل آمدن محصولات است. برخلاف سایر بازیهای مشابه که محصولات در عرض چند ثانیه عمل می آیند، در بازی Smurfs’ Village بسته به نوع محصول چند دقیقه تا چند ده دقیقه زمان لازم است. همین طولانی شدن زمان باعث شده است تا بازی جذابیت بیشتری داشته باشد و شما را هفته ها سرگرم نماید!بازی Smurfs’ Village با دارا بودن امتیاز 4.4 از 5.0 در مارکت اندروید از پرطرفدارترین بازی های استراتژیکی اندروید و ios به شمار می رود.در ادامه می توانید به دانلود بازی Smurfs’ Village بپردازید.

دانلود بازی Smurfs’ Village :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید