نقد و بررسی City Island 4-دانلود بازی City Island 4

City Island 4 نسخه چهارم از بازی فوق العاده زیبای شهرداری سیتی اسلند از استودیوی Sparkling Society که دانلود بازی City Island 4 برای اندروید و ios است یک بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد آور با سبک شبیه سازی و البته کمی استراتژیک در زمینه مدیریت و شهر سازی می باشد. گرافیک عالی و جذاب همراه با رنگ آمیزی گوناگون و متفاوت این بازی را به یکی از بهترین بازی ها در نوع خود تبدیل کرده است. بازی فوق العاده زیبای شهرداری City Island 4 شما را به چالش مدیریت یک شهر دعوت می کند که فقط افراد آشنا به بازی های مدیریتی می توانند از پس این چالش بر بیایند.در ادامه با نقد و بررسی City Island 4 و دانلود بازی City Island 4 با ما همراه باشید:

نقد و بررسی City Island 4 :

بازی زیبا و منحصر به فرد مدیریتی و استراتژیک City Island 4 توسط کمپانی صاحب نام Sparkling Society کشور هلند عرضه شده است. بازی City Island 4 چهارمین قسمت رسمی از سری بازی های City Island می باشد. در این نسخه از بازی هم مثل دیگر قسمت های این بازی، یک شهر یا جزیره ایجاد کرده و با کمک ابزارهای مختلف آن را مدیریت کنید. این مدیریت شامل بخش های مختلف مثل ساخت و ساز ساختمان های تجاری، راه های ارتباطی بین شهر و رسیدگی به وضعیت کاری مردم شهر می باشد.

این نسخه نسبت به قسمت های قبلی بهبودهایی از جمله در گیم پلی و گرافیک داشته است اما در کل فرق خاصی بین آن ها دیده نمی شود. البته باید گفت که با دانلود بازی City Island 4 در بخش ابزارها نیز کمی گسترده تر عمل کرده است. در این بازی شما می توانید از عناصر مختلفی در ساخت و ساز و بهره وری شهر استفاده کنید. می توانید با ایجاد شغل برای مردم به چرخه اقتصاد کمک کنید و یا با ایجاد فروشگاه های مختلف در سطح جزیره، این منطقه را به یک منطقه تجاری تبدیل کنید.

در ادامه نقد و بررسی City Island 4 ،گیم پلی بازی روان و دارای بخش های گسترده ای می باشد که فقط علاقه مندان به بازی های مدیریتی را راضی می کند. اگر از این بازی ها سر رشته ندارید احتمالاً اینطور بازی ها برای شما خسته کننده خواهند بود. کسی که این بازی را انجام می دهد باید با عناصر مدیریتی آشنا باشد. این بازی به معنای واژه شما را به چالش مدیریت یک منطقه با بخش های متفاوت دعوت می کند.

برخی از ویژگی های بازی City Island 4 :

بیش از 250 آیتم مختلف برای تزئین شهر خود.

انواع ماموریت های سرگرم کننده برای شما.

جذب شهروندان با ایجاد پارک ها، درختان، راه آهن و ساختمان ها.

جمع آوری و به دست آوردن پول از طریق ساختمان های تجاری.

انواع پاداش ها و دستاوردهای مختلف برای بدست اوردن.

گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان انگیز و عالی.

City Island 4

City Island 4

بازی City Island 4 :

در ادامه نقد و بررسی City Island 4 ،همانند نسخه های قبلی شما می بایست به گسترش جزیره ی خودتان بپردازید ؛ انواع ساختمان ها را برای شهروندان بسازید، برای مردم جزیره شغل ایجاد کنید، از انتقادات و پیشنهادات مردم جزیره ی خود بهره ببرید و با ایجاد رودخانه ها، خطوط راه آهن برای قطار، پارک ها و صدها آیتم های مختلف یک جزیره ی کم نظیر و سفارشی را بسازید و ساعت ها خود را سرگرم سازید!

نسخه چهارم نسبت به نسخه های پیشین پیشرفت واقعا چشمگیری داشته و از ان ها می توان به مواردی چون بارش برف و باران و روز و شب شدن برای القای واقعای حس شهرسازی، ساختمان های جدید ؛ مکان های جدید اشاره کرد! اگر از علاقه مندان به بازی های شهرسازی هستید تحت هیچ شرایطی دانلود بازی City Island 4 را از دست ندهید چرا که طراحی فوق العاده اش نظر شما دوستدار نسخه های قبلی را جلب خواهد نمود.در ادامه می توانید به دانلود بازی City Island 4 بپردازید.

دانلود بازی City Island 4 :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید