نقد و بررسی Last Day on Earth: Survival-دانلود بازی Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival به فارسی بقا در آخرین روز زمین بازی جدید، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی Kefir که دانلود بازی Last Day on Earth: Survival برای اندروید و ios است سبکی که می توان آن را هیجان انگیز ترین سبک از بازی های ویدئویی دانست. سبک Survival یا Survival Horror از جمله سبک های زیرمجموعه بازی های ترسناک و هیجان انگیز می باشد. این سبک از بازی ها پای خود را به بازی های موبایلی نیز باز کرده اند.در ادامه با نقد و بررسی Last Day on Earth: Survival و دانلود بازی Last Day on Earth: Survival با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Last Day on Earth: Survival :

Last Day on Earth: Survival عنوانی از یک بازی سرتاسر هیجان و بسیار سرگرم کننده در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی روسی Kefir تولید و عرضه شده است. در بازی Last Day on Earth: Survival شما به معنای واژه باید فقط برای بقاء تلاش کنید. عناصر بسیار زیادی برای نابودی شما وجود دارند و این به توانایی شما بستگی دارد که بتوانید از این مهلکه جان سالم به در ببرید.

طبق داستان بازی، در سال 2027 کل دنیا توسط ویروسی مرگبار به نام Plague Virus آلوده می شود. بیش از 80% جمعیت کره زمین حالا به زامبی های خون خوار تبدیل شده اند. دنیا به آخر الزمان شبیه شده است و زندگی در این کره ی خاکی بسیار سخت و دشوار شده است. شما به عنوان یکی از معدود بازماندگان این فاجعه عظیم، باید با خطرها رو به رو شده و تلاش کنید تا زنده بمانید. چیزی که کار شما را سخت تر می کند این است که زامبی ها تنها دشمنان شما نیستند… حیوانات وحشی و البته انسان هایی که برای زنده ماندن هم نوعان خود را نیز می کشند در مسیر شما قرار خواهند گرفت.

با دانلود بازی Last Day on Earth: Survival‌ شما می بایست برای خود پناهگاه امن بسازید و سپس با هر چیزی که می توانید برای دفاع از خودتان تلاش کنید. می توانید از آیتم های مختلف برای ساخت سلاح و … استفاده کنید. همچنین می توانید در کلن های مختلفی که در بازی وجود دارد عضو شوید و دوستانی را برای مقابله با تهدیدات خطرناک در کنار خود داشته باشید.

روند گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Last Day on Earth: Survival ،البته هجوم زامبی‌ها تنها یک بخش کوچک ماجرا است و در حقیقت بیشترین چالش روبرو شدن با سایر بازماندگان است. حمله به اقامتگاه و دزدی منابع شما یا از آن بدتر حمله مستقیم به شما برای غارت هر آنچه دارید، چالشی است که باید با ساخت پناهگاهی مقاوم با آن مقابله کنید. دشمنان در هر کجای بازی انتظارتان را می‌کشند و شما نیز در صورتی که شکارچی نباشید، حتما شکار خواهید شد.

Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival سعی دارد تا جهانی واقعی و آخرالزمانی را تداعی کند،در این جهان در کنار زامبی‌ها و انسان‌ها همچنین حیات وحش نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. شما می‌توانید با شکار حیواناتی مانند گوزن، از گوشت آنها برای زنده ماندن استفاده کنید و با پوست آن پوششی را برای خود آماده کنید. شرایط آب و هوایی در سلامتی شما تاثیر دارد و در صورتی که لباسی برای گرم شدن نداشته باشید، قهرمان داستان یخ زده و خواهد مرد. شما حتی باید برای تامین ابتدایی‌ترین منابع حیاتی مانند آب و غذا تلاش کنید و به عنوان مثال باید برای آب، آب باران را جمع‌آوری کنید. البته روش راحت‌تری هم مانند کشتن سایر بازیکنان و دزدیدن لوازم‌شان نیز وجود دارد.

برخی از ویژگی های بازی Last Day on Earth: Survival :

طراحی بی نظیر و پر جزئیات.

گرافیک عالی و طراحی های جذاب.

گیم پلی مهیج و اکشن با روند هیجان انگیز از نمای سوم شخص.

وجود دشمنان مختلف و خطرناک از جمله دشمنان مسلح و زامبی های خوفناک.

امکان استفاده از ده ها آیتم گوناگون برای ساخت پناهگاه، سلاح و …

وجود مکان های مخفی و قابل گشت و گذار.

دارای خط داستانی گیرا با امکان تغییر روند بازی با توجه به انتخاب های شما.

امکان ملحق شدن به کلن های مختلف برای رویارویی با زامبی ها.

امکان چت و برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان سرتاسر دنیا.

Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival

بازی Last Day on Earth: Survival :

با دانلود بازی Last Day on Earth: Survival اتمسفر و گرافیک زیبایی که دارد بازیکنان را به نبردی واقعی برای زنده ماندن در جهان آخرالزمانی می‌برد و مانند یک زندگی واقعی باید با تمام توان برای زنده ماندن قهرمان خود تلاش کنید. هرچند می‌توانید با سایر بازیکنان متحد شوید اما هنوز هم خیانت بخش واقعی هر اتحادی است و همواره باید نهایت دقت را در انتخاب متحد داشته باشید.

در ادامه نقد و بررسی Last Day on Earth: Survival ،ویژگی‌های متنوع ساخت ابزار و پناهگاه تنها بخشی از خصوصیات بازی Last Day on Earth: Survival‌ هستند و با کمی تجربه این بازی متوجه گستردگی آن خواهید شد. برای تجربه این بازی نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارید و این بازی را اکنون می‌توانید به صورت رایگان از و گوگل پلی دانلود کنید. بازی همچنین از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Last Day on Earth: Survival‌ بپردازید.

دانلود بازی Last Day on Earth: Survival :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (3 امتیاز) 6.7

نظر خود را با ما در میان بگذارید