نقد و بررسی Tattoo my Photo-دانلود برنامه Tattoo my Photo

Tattoo my Photo امکان امتحان کردن تتوهای مختلف بدون درد! را بر روی بدن می دهد.شاید شما نیز دوست داشته باشید بر روی بدن خود تتو کرده تا تصاویر زیبا را خلق کنید اما به دلیل محدودیت های خانوادگی و یا درد و هزینه بالای آن قادر به انجام تتو و خالکوبی بر روی بدنتان نباشید. اگر می خواهید که تتو هایی زیبا بر روی تصاویرتان داشته باشید پس ما را در این پست دنبال کنید.در ادامه با نقد و بررسی Tattoo my Photo و دانلود برنامه Tattoo my Photo با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Tattoo my Photo :

با استفاده از برنامه Tattoo my Photo می توانید به صورت مجازی در گوشی تان اقدام به تست انواع تتوهای مختلف بر روی بدن خود بنمایید. تنها کافی است که یک تصویر از گالری گوشی خود انتخاب کنید با استفاده از دوربین گوشی تان یک تصویر جدید بگیرید و تتو را بر روی قسمت مناسب در تصویر قرار دهید. شما می توانید تصویر را بچرخانید، ادیت کنید و یا به اشتراک بگذارید تا دوستانتان نیز قادر به مشاهده تتو انجام شده باشند. برنامه Tattoo my Photo به گونه ای طراحی شده است که در آن هم دختران و هم پسران امکان استفاده از تتوها را دارند و تتوها به صورت دسته بندی شده برای افراد قرار داده شده است.

با دانلود برنامه Tattoo my Photo ، تتوهای متفاوتی گنجانده شده است که انتخاب کردن آنها با شما خواهد بود. تنها کافی است تا تصویر مورد نظرتان را برای انجام تتو مناسب باشد، را انتخاب کنید و سپس تتو مورد نظرتان را بر روی ان قرار دهید.

برخی از ویژگی ها برنامه Tattoo my Photo :

انتخاب کردن تصویر مورد نظر از گالری یا گرفتن عکس جدید توسط دوربین.

دارا بودن تتوهای متفاوت و قابل انتخاب توسط کاربران.

وجود تتوهای اختصاصی برای دختران و پسران.

قابلیت چرخش، تغییر سایز و به اشتراک گذاری تتوها و عکس ها.

برنامه Tattoo my Photo :

در ادامه نقد و بررسی Tattoo my Photo ، برنامه ای فوق العاده برای اضافه کردن تتو بر روی تصاویر خود مخصوص اندروید می باشد که توسط استودیو برنامه سازی Bizo Mobile توسعه و منتشر شده است. به کمک این نرم افزار می توانید بدون هیچ گونه دردی تتو کرده و به یک سالن تتو مجازی وارد شوید. بیش از صد تتوی مختلف در این نرم افزار قرار گرفته است که تنها کافیست یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب و بر روی تصاویرتان قرار دهید. سیستم منحصر به فرد به کار برده شده در این اپلیکیشن، این اجازه را به کاربران خود می دهد تا با دسترسی به ابزار گوناگون تتو ها را در جهت های مختلف چرخانده و یا اینکه با تنظیم میزان شفافیتشان آن ها را طبیعی تر از هر چیزی جلوه دهند.

مجموعه تتو های موجود در این نرم افزار در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته اند که بنا بر نیاز های خود می توان به هر دسته مراجعه و تتو مورد نظر را انتخاب کرد. از دیگر توانایی های فوق العاده Tattoo my Photo 2.0 پشتیبانی از آن از اضافه کردن متن به عنوان تتو و یا افزودن تتو های مورد علاقه خود به برنامه است ؛ تنها کافیست طراحی تتو مورد علاقه خود را از یک تصویر انتخاب و یا در اینترنت جست و جو کنید تا بدون هیچ مشکلی نمونه ای از آن را به صورت مجازی بر روی بدنتان بنشانید!در ادامه می توانید به دانلود برنامه Tattoo my Photo بپردازید.

دانلود برنامه Tattoo my Photo :

9.7 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید