نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies-دانلود بازی Guns, Cars, Zombies

Guns, Cars, Zombies به فارسی “سلاح ها، ماشین ها، زامبی ها” بازی جدید و خارق العاده در سبک بازیهای اکشن و ماشین سواری از Denali Games که دانلود بازی Guns, Cars, Zombies برای اندروید و ios است یکی از جذاب‌ترین و نوآورانه‌ترین بازی‌های زامبی محور دانست.بازی‌های زامبی محور روی پلتفرم موبایل معمولا از جذابیت خوبی برخوردار هستند و مخاطبان زیادی را به خود جذب می‌کنند. در میان بازی‌های زامبی محور، اگر به دنبال یک بازی زامبی کشی می‌گردید که نوآورانه باشد، بازی Guns, Cars, Zombies گزینه مناسبی است.در ادامه با نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies و دانلود بازی Guns, Cars, Zombies با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies :

در این بازی همانند بازی مطرح zombie highway شما در نقش راننده انواع ماشین های ویرانگر قرار داده می شوید که علاوه بر رانندگی باید با شلیک های پیاپی زامبی ها را از بین ببرید و در صورت تمایل آن ها را زیر بگیرید و زامبی ها را یکی پس از دیگری سرنگون کنید! انواع ماشین های مختلف در بازی وجود دارند که می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کرده و با سوار شدن بر آن ها، سلاح اختصاصی تان را بر آن سوار کرده.

در جاده ای بی پایان با ماموریت های چالش آور قرار بگیرید و انواع زامبی ها با قدرت های منحصر به فرد را بکُشید و یکی از زیباترین بازیهای ماشین سواری و اکشن اندروید را تجربه کنید! بازی با نهایت گرافیک طراحی شده است و در ان صحنه های خیره کننده، صداگذاری فوق العاده، تنوع ماشین ها و سلاح ها و همچنین گوناگونی محیط تجربه ای متفاوت از بازیهای اکشن را برایتان به ارمغان خواهند اورد!

اولین نکته جالبی که با شروع نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies به آن برخواهید خورد، بخش انتخاب شخصیت بازی است. تعدادی شخصیت مختلف و شدیدا متنوع از یکدیگر را می‌توانید انتخاب کنید و به بازی کردن بپردازید. در اینجا نکته جالب این است که تقریبا یک پاراگراف در مورد داستان و ویژگی‌های شخصیت‌ها نوشته شده است.

نحوه گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies ،اما می‌رسیم به نحوه بازی کردن و سبک و سیاق بازی که ترکیبی از بازی‌های ریسینگ، رانر و زامبی محور است. شما در اتومبیل جنگی خود سوار هستید و تا آن‌جایی که سوخت دارید، باید رانندگی کنید و در کنار آن، زامبی‌ها را از بین ببرید و از موانع دوری کنید. با برخورد به موانع داخل بازی، از Armor شما کسر خواهد شد و در صورت خالی شدن نوار Armor اتومبیل شما منفجر می‌شود.

Guns, Cars, Zombies

Guns, Cars, Zombies

البته در بازی موبایل Guns, Cars, Zombies برد و باخت معنی ندارد. اینکه سوخت شما به اتمام برسد یا منفجر شوید اصلا مهم نیست؛ مهم این است که تا قبل از رخ دادن این وقایع، ماموریت‌هایی را که از شما خواسته شده است انجام داده باشید. برای مثال در استیج اول چپتر یک، بازی از شما می‌خواهد که هفت زامبی را بکشید.

در ادامه نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies ،رفته رفته با پیشروی در خط داستانی، سایر حالت‌ها و بخش‌های بازی نیز در دسترس شما قرار می‌گیرد و دنیای بازی صرفا به چپترها و استیج‌های مختلف ختم نمی‌شود. برای مثال، در یکی از حالت‌های بازی شما پشت یک Turret می‌نشینید و باید.

برخی از ویژگی های بازی Guns, Cars, Zombies :

طراحی فوق العاده با گرافیک خیره کننده اچ دی.

سفارشی سازی ماشین برای داشتن خودرویی منحصر به فرد.

امکان جمع آوری سلاح های قوی تر با امکان ارتقا

ماشین سواری در انواع مکان های بیابان، تونل، شهرستان، کوه و جنگل.

شامل 150 ماموریت چالش برانگیز برای حل کردن توسط شما

حالت های مختلف بازی : Challenge, Endurance, Turret و Explorer.

شامل 5 وسیله نقلیه، 120 قطعه قابل ارتقا، 6 سلاح، 6 زامبی، 5 مکان، 12 آواتار و..

امکان ذخیره دستاوردها و یپشرفت با حساب فیسبوک و همگامسازی با دستگاه های دیگر.

بروزرسانی های منظم با اضافه شدن حالت ها، سلاح ها و دیگر موارد !

Guns, Cars, Zombies

Guns, Cars, Zombies

بازی Guns, Cars, Zombies :

در ادامه نقد و بررسی Guns, Cars, Zombies ،تا انتهای مرحله، تعداد مشخصی از زامبی‌ها را بکشید یا اینکه بخش ساخت‌وساز برای شما در دسترس قرار می‌گیرد که می‌توانید آیتم‌های بازی با ارزش پایین را به آیتم‌های ارزشمند تبدیل کنید. با انجام این مراحل و مراحل داستانی بازی، یک سری آیتم‌ که معمولا پیچ و مهره و آچار است دریافت می‌کنید. در بخش شخصی‌سازی اتومبیل‌تان می‌توانید قدرت بدنه یا سوخت بازی را افزایش دهید. همچنین هنگامی که هزینه یک اتومبیل بهتر و قوی‌تر را به دست آوردید، بهترین کار این است که اتومبیل جدیدتری را خریداری کنید و آن را ارتقا دهید.

در آخر بانقد و بررسی Guns, Cars, Zombies یک بازی متفاوت و سرگرم‌کننده نسبت به سایر بازی‌های زامبی محور است و جدای از بخش داستانی، محتویات قابل قبولی را در اختیار شما قرار می‌دهد که انجام دادن آن‌ها راه رسیدن به مراحل آخر بازی را ساده‌تر می‌کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Guns, Cars, Zombies بپردازید.

دانلود بازی Guns, Cars, Zombies :

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید