نقد و بررسی Highway Traffic Racer -دانلود بازی Highway Traffic Racer

Highway Traffic Racer بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازیهای ماشین سواری از استودیوی Rebel Apes که دانلود بازی Highway Traffic Racer برای اندروید و ios است در شهری شلوغ و پر از حوادث مختلف، رانندگی کنید.اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های رانر با حال و هوای بازی‌های ریسینگ هستید، بازی موبایل Highway Traffic Racer یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود.در ادامه با نقد و بررسی Highway Traffic Racer و دانلود بازی Highway Traffic Racer با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Highway Traffic Racer :

در این بازی رکوردزنی شما بر انواع ماشین های مختلف سوار می شوید و در مکان های منحصر به فرد به زدن رکورد می پردازید، رکوردزنی شما لایی کشیدن در بزرگراه و میان ماشین ها و موانع دیگر صورت می پذیرد و این دست فرمان و قدرت رانندگی شماست که باعث می شود بتوانید بیشترین رکورد را ثبت کنید!

با پیش بردن بازی و جمع آوری سکه و امتیاز می توانید مسیرها، ماشین ها و دیگر آیتم ها را باز کرده و هیجان را بیش از پیش گردانید! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای ماشین سواری هستید بدون شک Highway Traffic Racer با طراحی خوب، صداگذاری هیجان اور، گرافیک اچ دی و سه بعدی، ماشین ها و محیط های متنوع و در کل ساختی قابل قبول نظرتان را جلب می کند و برای ساعتی هم که شده شما را مجذوب خودش می کند!

در ادامه نقد و بررسی Highway Traffic Racer ،اولین بخشی که به شما نشان داده می‌شود، این است که در کلاس‌های مختلف ماشین سواری، می‌توانید اتومبیل در نظر گرفته شده برای خود را انتخاب کرده و پا به شهر بگذارید. شهری که شما در آن باید به رانندگی کردن پرداخته و از برخورد به موانع دوری کنید.با شروع بازی، تعدادی اتومبیل مختلف را مشاهده می‌کنید که هرکدام از آن‌ها، در کلاس‌های مختلف قرار دارند. با دانلود بازی Highway Traffic Racer اتومبیل اسپورت یا اتومبیل‌های کلاسیک قدیمی که هر کدام از آن‌ها را که دوست داشته باشید می‌توانید انتخاب کنید و وارد بازی شوید. نحوه بازی کردن هم بدین شکل است که شما در خیابان‌های شهر و یک مسیر مستقیم و نامتناهی، باید رانندگی کرده و از موانع دوری کنید.

Highway Traffic Racer

Highway Traffic Racer

برخی از ویژگی های بازی Highway Traffic Racer :

گیم پلی خیره کننده با گرافیک سه بعدی.

بزرگراهی بی پایان با ترافیک اتومبیل های مختلف.

3 کلاس مختلف از ماشین های خاص.

3 نقشه مختلف + 3 حالت مختلف بازی.

ماموریت های چالش آور و هیجان انگیز.

کنترلرهای لمسی، شتابسنج و غیره.

جمع آوری امتیاز با نزدیک شدن به ماشین ها.

گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان اور.

روند گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Highway Traffic Racer ،در طول بازی می‌توانید کنترل سرعت اتومبیل و ترمز کردن را برعهده داشته باشید و از طرفی، با فشردن دکمه‌های چپ و راستی که روی صفحه نمایش قرار دارد، می‌توانید از برخورد به موانع یا سایر اتومبیل‌ها دوری کنید. به عبارتی مخاطب در بازی موبایل Highway Traffic Racer با یک بازی ثبت رکورد روبه‌رو است که هرچه بیشتر پیش‌روی کند، امتیاز بیشتری را کسب خواهد کرد.

معمولا در بازی‌های مشابه، هرچقدر جلو‌تر می‌روید، سرعت بازی بیشتر می‌شود اما، در بازی اندروید و آیفون Highway Traffic Racer خبری از سرعت بالا نیست زیرا سرعت را خودتان کنترل خواهید کرد اما در عوض موردی که چالش واقعی را برای شما به وجود می‌آورد، سایر اتومبیل‌ها و محیط هستند.

Highway Traffic Racer

Highway Traffic Racer

در طول بازی مشاهده می‌کنید که ناگهان بخشی از جاده قرمز می‌شود و سریعا باید کنار بروید زیرا در این هنگام یک اتومبیل آتش نشانی به سرعت در حال عبور است و تمامی اتومبیل‌های سر راه خود را به اطراف پرتاب می‌کند. حال هرچقدر جلوتر روید، این موارد را بیشتر مشاهده خواهید کرد و از طرفی موانع محیطی نظیر چاه‌های کنده شده جهت تعمیرات و موارد دیگری را بیش از پیش مشاهده می‌کنید.

تیم سازنده در کنار انتخاب اتومبیل‌های مختلف، چهار حالت برای بازی کردن در اختیار شما قرار می‌دهد. اولین حالت بازی کردن در خیابان یک طرفه است که خب چالش آن چنان سختی را به دنبال ندارد.

بازی Highway Traffic Racer :

در ادامه نقد و بررسی Highway Traffic Racer ،چالش واقعی زمانی است که حالت بازی کردن در خیابان دو طرفه را تجربه کنید که شدیدا لذت بخش و سخت است؛ جایی که مدام باید گاز دهید و ترمز کنید و حواس‌تان باشد که به کدام سمت می‌روید.سومین حالت بازی، یک حالت زمانی است که در بازه زمانی مشخص باید به مقصد برسید و آخرین حالت، چرخش آزادانه در خیابان بدون ثبت هیچ رکورد و ترس از موانع است.

در کنار تمامی این موارد، پس از هر دور بازی کردن و پول جمع کردن، می‌توانید اتومبیل خود را شخصی سازی کنید. شخصی‌سازی‌های اتومبیل در این بخش محدود بوده و صرفا به تغییر رنگ و ظاهر اتومبیل شما ختم می‌شود. از طرفی در جریان بازی کردن، یک سری ماموریت برای شما در نظر گرفته شده که با انجام آن‌ها، سکه‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.

دانلود بازی Highway Traffic Racer به خوبی می‌تواند علاقه‌مندان به بازی‌های رانر با حال و هوای اتومبیل سواری را به خود جذب کند. اگر عشق رد شدن از اتومبیل‌های مختلف و به چالش کشیدن خودتان هستید، این بازی موبایل را از دست ندهید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Highway Traffic Racer بپردازید.

دانلود بازی Highway Traffic Racer :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید