نقد و بررسی و دانلود بازی Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo بازی جدید و فوق العاده زیبای اسنایپری (تک تیراندازی) با گرافیک خیره کننده اچ دی و گیم پلی اعتیاداور از استودیوی Hothead Games برای دستگاه هایاندرویدی و ios است تفنگی می رسد که باید اینبار در نقش یک نیروی ویژه ظاهر شوید و در مناطق جنگی دریایی یا جنگلی یا کوه و در هر نوع شرایط آب و هوایی به انجام ماموریتهای خود بپردازید و با انواع سلاح و شگردی که می دانید دشمن را در انجام اهداف تروریستی اش ناکام بگذارید.در ادامه با نقد و بررسی و دانلود بازی Kill Shot Bravo با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Kill Shot Bravo :

در بازی Kill Shot Bravo شما به عنوان یک عضو از نیرو های ویژه اموزش خواهید دید و ماموریت های پنهان مختلف را در سراسر دنیا برای از بین بردن نیرو های دشمن به اتمام خواهید رساند ! در بازی شلیک مرگبار براوو شما در موقعیت های مختلفی ظاهر خواهید شد و تهدیدات تروریسی را خنثی خواهید کرد . در این بازی شما از جدیدترین و مدرنترین سلاح های جنگی استفاده خواهید کرد تا تروریست های خطرناک را از بین ببرد . مهارت های تک تیر اندازی خود را افزایش داده و از تفنگ های متنوعی استفاده کنید تا تک تک مراحل بازی را به پایان برسانید!

حتی گاهی مجبورید خود را به طور کامل مخفی کرده و با تک تیراندازی که در دست دارید به ضرب یک گلوله هدف را به قتل برسانید.در نقد و بررسی Kill Shot Bravo که در سبک اول شخص اجرا میشود،سلاحهای مرگبار مانند مسلسل، تفنگهای هجومی و تک تیرانداز در اختیارتان قرار میگیرد تا به عنوان یک نیروی ویژه به مناطق مختلف رفته و با انجام ماموریتهای ضد تروریستی ، عملیات دشمن را به هم بریزید و در این راه پراز هیجان حتی مجبورید از زیر رگبار تیرهای دشمن که از سوی بمب افکن ها،اسنایپرها، هواپیماهای بدون سرنشین،آر پی جی زن ها در مسیرتان میریزد به سلامت عبور کنید .این بازی امکان اجرای گروهی را نیز دارد و همراهی دوستان به همراه گرافیک حیرت انگیز، لذت بازی را دو چندان خواهد کرد.

Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo

برخی از ویژگی های بازی Kill Shot Bravo :

شامل بیش از 200 ماموریت چالش برانگیز و مختلف.

پیش بردن ماموریت ها در مکان های مختلف جنگل، دریای مدیترانه و …

در اختیار قرار دادن انواع وسایل نقلیه برای پیش بردن مراحل و ماموریت ها.

حرکت در محیط برای پیدا کردن بهترین مکان خفا و از بین بردن هدف!

انواع دشمنان مختلف با توانایی ها و قدرت های خاص و منحصر به فرد.

بازی در حالت چند نفره PVP و تست مهارت های تیراندازی خود!

امکان ایجاد اتحاد با دوستان و کاربران جهانی برای اقزایش صدبرابری هیجان!

امکان سفارشی سازی آواتار و شخصیت اصلی بازی توسط بازیکن.

پشتیبانی کامل از GOOGLE PLAY SERVICES LEADERBOARDS AND ACHIEVEMENTS.

گرافیک خیره کننده اچ دی، صداگذاری واقعا مهیج و گیم پلی اعتیاداور.

بازی Kill Shot Bravo :

در ادامه نقد و بررسی Kill Shot Bravo ،توانسته در مدت زمان محدود +50 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شود و این محبوبیت بدون شک از طریق بازی قبلی این استودیو با نام Kill Shot بدست آمده است! در این بازی شما در نقش سرباز نیروهای ویژه قرار می گیرید که باید با انواع سلاح های مرگباری که در اختیارتان قرار داده میشود ماموریت های چالش برانگیزی را پشت سر بگذارید و تمامی دشمنان را یکی پس از دیگری نابود سازید!

Kill Shot Bravo نسبت به Kill Shot دارای برتری هایی است که از ان ها می توان به ماموریت های هوایی، سلاح های جدیدتر و بیشتر، حالت چند نفره آنلاین، امکان تشکیل اتحاد، طراحی عالی تر و مکان های متنوع بیشتر اشاره کرد! این بازی را به همه کاربران دوستدار بازی های اسنایپری پیشنهاد می دهیم ؛ اگر از علاقه مندان به بازیهای اسنایپری هستید بدون شک گرافیک خیره کننده، صداگذاری عالی، گیم پلی اعتیاداور و ب هطور کلی ساخت Kill Shot Bravo نظرتان را جلب خواهد نمود.در ادامه می توانید به دانلود بازی Kill Shot Bravo بپردازید.

دانلود بازی Kill Shot Bravo :

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 7.3

نظر خود را با ما در میان بگذارید