نقد و بررسی و دانلود بازی Cat Quest

Cat Quest بازی جدید و جالب در سبک بازیهای نقش افرینی (Role Playin) از استودیوی بازیسازی The Gentlebros که دانلود بازی Cat Quest برای دستگاه های اندروید و ios است بازی ماموریت گربه با نوآوری در طراحی مراحل چالش انگیز توانسته برنده ی جوایزی همچون Tokyo Game و Unite 2016 و بسیاری دیگرشود.در ادامه با نقد و بررسی و دانلود بازی بازی Cat Quest با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Cat Quest :

در این بازی باید به پادشاهی گربه‌ها بروید تا با کنترل گربه‌ای شجاع، به جنگ پادشاه شیطانی Drakoth بروید. بازی نقش‌آفرینی Cat Quest را می‌توان ترکیبی از زلدا، فاینال فانتزی و اسکایریم معرفی کرد که قصد دارد تا با ترکیب المان‌هایی مثبت از هر یک از این بازی‌ها گیم‌پلی جذابی را از یک نقش‌آفرینی درگیرکننده در اختیار بازیکنان بگذارد.

شخصیت شما در این بازی می‌تواند از طلسم استفاده کند و با ارتقاء خود، با دشمنانی قدرتمند روبرو شود که انتظارتان را می‌کشند. بیش از ۶۰ ماموریت فرعی، جهانی عظیم و بیش از ۶۰ سیاه‌چاله برای مراجعه و کشف آیتم‌هایی که در آنها مخفی هستند، بخشی از گیم‌پلی را تشکیل می‌دهند. برای تجربه این بازی باید ۴.۹۹ دلار هزینه کنید و خوشبختانه بازی از خریدهای درون برنامه‌ پشتیبانی نمی‌کند.

در ادامه نقد و بررسی Cat Quest ،با نصب بازی پا به فضای شگفت انگیزی که به طرز فانتزی طراحی شده خواهید گذاشت. جایی که نقش اول آن یک گربه دوست داشتنی بوده و قرار است به استقبال خطراتی همچون نیروهای سحرو جادو، اژدهایان برود. کنترل گربه را بدست گرفته و با عبور از موانع و شکست دشمنان به غارت آنها بپردازید و از روی نقشه به پیش بروید. با کسب امتیازات بیشتر و تکمیل ماموریتها به مراحل بالاتر صعود نمایید.

در واقع نوع جدیدی از ماجراجویی و کاوش در جهانی باز را شاهد هستیم که بازیکن را درگیر مخاطرات دنیای گربه ها خواهد نمود و او را با مسائلی همچون خیانت و از دست دادن و غیره آشنا میکند.

برخی از ویژگی های بازی Cat Quest :

انجام مبارزات در زمان واقعی و ریل تایم.


کاوش در یک دنیای بزرگ باز.


بیش از ۶۰ فعالیت جانبی!


بیش از ۶۰ سیاهچال و غارهایی برای غارت.


شامل انواع آیتم ها برای غارت توسط گربه.


گرافیک زرق و برق دار و طراحی خوب جزییات.


داستانی غم انگیز در مورد از دست دادن، خیانت، ماجراجویی، پیروزی و … گربه ها!

Cat Quest

Cat Quest

بازی Cat Quest :

در ادامه نقد و بررسی Cat Quest یک بازی دو بعدی جهان باز (Open World) نقش آفرینی با نمای دوربین آیزومتریک است که شما در آن برای کمک یک گربه دوست داشتنی، به مبارزه و ماجراجویی می پردازید!در این بازی شما باید ماموریت ها را تکمیل کرده، با آدم بد‌ها مبارزه کنید، با غول ها سرشاخ شوید و در نهایت برخی سیاه‌ چاله ها را زمانی که در آن هستید،

غارت کنید!در واقع تعداد بیش از ۶۰ ماموریت، ۵۰ سیاه‌ چاله، چندیدن غول برای کشتن، تعداد زیادی زره برای به‌دست آوردن و خیلی موارد دیگر در دنیای Cat Quest انتظار شما را می کشد!این بازی علاوه بر الهام گیری از سری بازی Legend of Zelda از مواردی چون بازی Skyrim و سری بازی Final Fantasy نیز الگو برداری کرده است، اگر از دوستداران بازیهای نقش آفرینی هستید به هیچ وجه دانلود بازی Cat Quest را از دست ندهید!در ادامه می توانید به دانلود بازی Cat Quest بپردازید.

دانلود بازی Cat Quest :

8.9 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 8.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید