نقد و بررسی و دانلود بازی Shadow Battle

Shadow Battle بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای اکشن و مبارزه ای از Black hole Studio که دانلود بازی Shadow Battle برای اندروید است در واقع این بازی به لطف دنیای انیمیشن ژاپنی دراگون بال توانسته یک اثر بسیار متفاوت، ولی جذاب را به وجود آورد!که به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل عرضه شده و تا به این لحظه بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از پرطرفدارترین ها به شمار می رود.در ادامه با نقد و بررسی Shadow Battle و دانلود بازی بازی Shadow Battle با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Shadow Battle :

با یک عنوان مبارزه ای همانند Shadow Fight 2 روبرو هستید که پس از ورود به آن، می بایست از میان پنج قهرمان یکی را انتخاب کنید و در نبردهای خونین شرکت کنید! اینجا سازنده برای افزایش جذابیت بیشتر Shadow Battle، کنار مبارزات معمولی یک بخش داستانی هم به عنوانش افزوده تا بازیکن ها ساعات بیشتری را پای بازی بگذرانند ؛ قسمت مبارزات معمولی که مشخص است، اینجا وارد رقابت با هوش مصنوعی می شوید و اگر به پیروزی برسید، سکه دریافت می کنید و با انتخاب بخش داستانی هم وارد یک سلسه رقابت شده و هر بار باید با یک هیرو به مبارزه بپردازید!

بادانلود بازی Shadow Battle مکانیزم های کنترل این بازی پیچیده نیستند، با دکمه های سمت چپ حرکت کرده و از کلیدهای سمت راست برای مبارزه استفاده کنید ؛ همچنین با وجود قابلیت حرکت بین زمین و هوا، با استراتژی های بیشتری می توانید حریف را شکست دهید! بهتر است بدانید سازنده برای گرافیک بازی اش از Shadow Fight الهام گرفته است؛ لباس و چهره هیروها از سایه بوده و رنگ های زیادی نمی بینیم!

Shadow Battle

Shadow Battle

در ادامه نقد و بررسی Shadow Battle ،تا به حال بازی‌های پلتفرمر دوبعدی یا دو و نیم بعدی مثل Rayman را تجربه کرده‌ایم که در جریان آن مخاطب به واسطه یک وسیله نقلیه پرنده، باید باس‌های متفاوتی را از پیش روی خود بردارد؛ آن هم زمانی که مدام در حال حرکت کردن در هوا هستید و آیتم‌های مختلفی را نیز در بین راه به دست خواهید آورد که یا نوار سلامت شما را بهبود می‌بخشند یا اینکه قدرت شما را افزایش می‌دهند. بازی اندروید Shadow Battle دقیقا یک بازی مبارزه‌ای به همین سبک است.

روند گیم پلی :

از نظر مبارزه‌ای شما در طول بازی سه قابلیت مختلف دارید که یکی از آن‌ها حکم قابلیت اصلی شما را دارد که جدای از میزان آسیب‌رسانی بالای آن، استامینای زیادی را از شما کسر می‌کند. از این‌رو باید حواس‌تان باشد که چه مواقع از این قابلیت استفاده کنید؛ آن هم زمانی که از زمان شروع تا پایان اجرای این حرکت، ثابت خواهید ماند و حریف‌تان امکان دارد با ضربات مختلف، شما را از پای درآورد، زیرا هرچقدر جلوتر می‌روید، حریف‌های شما سخت‌تر و سخت‌تر خواهند شد

در ادامه نقد و بررسی Shadow Battle ،آیتم‌های بازی نیز به نحوی تعبیه شده‌اند که اگر استامینا یا نوار سلامت شما در وضعیت بحرانی قرار داشت، به‌راحتی بتوانید آن‌ها را بازیابی کنید. البته شما در طول بازی قدرت‌های دیگری نیز در اختیار دارید که فعال نیستند و تیم سازنده اعلام کرده در آینده آن‌ها را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.

Shadow Battle

Shadow Battle

بازی Shadow Battle :

ویژگی دیگر بازی Shadow Battle که آن را جذاب کرده، وجود بیش از ۵۰ شخصیت مختلف بازی است که هر کدام از آن‌ها نسبت به دیگری از قدرت‌های خاصی برخوردار هستند و متاسفانه پولی که باید برای آن‌ها صرف کنید نسبت به پولی که در جریان مسابقه‌ها به دست می‌آورید، تا حدی ناعادلانه است. اما اگر اهل زیاد بازی کردن باشید، شخصیت‌های ابتدایی را به‌راحتی می‌توانید خریداری و از آن‌ها در جریان مبارزات خود استفاده کنید. در انتها شاید دانلود بازی Shadow Battle محتویات خاصی را در خود جای نداده باشد، ولی مهم‌ترین فاکتور یک بازی یعنی سرگرمی را دارد و می‌تواند لحظات خوبی را برای شما رقم بزند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Shadow Battle بپردازید.

دانلود بازی Shadow Battle :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید