نقد و بررسی و دانلود بازی Five Nights at Freddy’s

سری بازی‌های Five Nights at Freddy’s ،از آن دسته‌ بازی‌های ترسناکی هستند که تمام المان‌های کلاسیک ژانر وحشت را به بهترین شکل ممکن در محیط بازی پیاده سازی می‌کنند.Freddy’s نام یک رستوران بزرگ و پر درآمد است که از روبات های مخصوصی برای جلب توجه مردم استفاده می کند اما یک مشکلی در رابطه با آن ها وجود دارد. این عروسک ها که شمایل حیوانی دارند، شب ها غیر قابل کنترل می شوند و رفتاری غیر طبیعی از خودشان نشان می دهند.در ادامه با نقد و بررسی Five Nights at Freddy’s و دانلود بازی بازی Five Nights at Freddy’s با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Five Nights at Freddy’s :

داستان نسخه‌ی اول این بازی از این قرار است که شما به عنوان یک نگهبان شب در رستورانی به نام Freddy Fazbear’s Pizza استخدام می‌شوید اما مطابق معمولِ کلیشه‌های ژانر وحشت، یک جای کار می‌لنگد؛ عروسک‌های مکانیکی‌ای که در طول روز کودکان و مشتریان رستوران را سرگرم می‌کنند، به هنگام شب مانند عروسک معروف سری فیلم‌های Chucky شروع به راه رفتن کرده و رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهند.

گیم پلی بازی بسیار ساده و در حد چند کلیک عادی می باشد. تنها کاری که شما می کنید چک کردن دوربین ها و ردیابی موقیت عروسک هاست که هر آن ممکن است از جایی به جای دیگر بروند و لحظه به لحظه به موقعیت شما نزدیک تر شوند. پس از اینکه کار از کار گذشت و عروسک ها را در نزدیکی خود حس کردید، آن وقت است که در های امنیتی به کمک شما می آیند و با استفاده از آن هاست که می توانید از ورود عروسک ها به دفتر خود جلوگیری کنید.

البته فراموش نکنید که انرژی محدودی در اختیار دارید و باید در مصرف آن صرفه جویی کنید. برای رد کردن هر شب در بازی باید از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح (که ۸ دقیقه و ۳۷ ثانیه در نسخه رایانه های شخصی و ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه در نسخه تلفن های هوشمند طول می کشد) دوام بیاورید.

Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy’s

بازی Five Nights at Freddy’s :

در ادامه نقد و بررسی Five Nights at Freddy’s ،وظیفه‌ی شما به عنوان نگهبان، نظارت بر رفتار عروسک‌ها از طریق دوربین‌های نظارتی رستوران است. اما آن چه که باعث ترسناک شدن ماجرا می‌شود محدود بودن انرژی برق به هنگام شب است، پایان یافتن انرژی برق به هنگام شب، به معنی خاموش شدن لامپ‌ها و از کار افتادن قفل‌های امنیتی است که به هر چه بیشتر ترسناک شدن محیط رستوران می‌انجامد. داستان بازی در نسخه‌های بعدی، کم و بیش دچار تغییراتی می‌شود اما کلیات گیم پلی مشابه نسخه‌ی اول باقی خواهد ماند.

از نام بازی پیداست که به طور کل 5 مرحله (یا 5 شب) وجود دارد. هر گاه این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید یک شب دیگر هم شما به چالش نگهبانی از فردیز دعوت خواهید شد.نسخه های بعدی بازی حتی پیچش های بسیار گیج کننده تری دارند که شرح آن به هیچ وجه ساده نخواهد بود؛ پس ممکن است به پرونده آن را همینجا بسته و دیگر پی آن را نگیریم و یا اینکه ممکن است باری دیگر به کند و کاو درون دنیای عجیب و غریب Freddy و دوستانش ادامه دهیم. پس تا آن موقع بهتر است خودتان قدم به این دنیای تاریک و درهم گذاشته و بلکن توانستید نتایج بهتری حاصل کنید؛ فقط مراقب باشید که ارواح سرگردان بازی شما را هم به تسخیر خود در نیاورند!

دانلود بازی Five Nights at Freddy’s علاوه بر اندروید و iOS برای پی‌سی نیز منتشر شده‌اند، از جمله بازی‌های ترسناکی هستند که با اقبال خوب طرفدارن بازی‌های موبایلی مواجه شده‌اند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Five Nights at Freddy’s بپردازید.

دانلود بازی Five Nights at Freddy’s :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 8.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 1.1

نظر خود را با ما در میان بگذارید