نقد و بررسی و دانلود بازی Eyes – The Horror Game

Eyes – The Horror Game بازی جدید و محبوب در سبک بازیهای آرکید و وحشتناک از Paulina Pabis & Michał Pabis که دانلود بازی Eyes – The Horror Game برای اندروید و ios است با نصب این بازی پا به بیمارستان متروکه و تاریکی خواهید گذاشت که رفتن به آنجا کار هر کسی نیست و دل و جرات زیادی میطلبد. عمارتی خالی از سکنه که هنوز تختخواب های بیمارستانی در اتاقهایش دیده می شوند. نور کافی برای تماشای جزییات وجود ندارد که این امر جستجو و کاوش در ساختمان را دشوار تر میکند. اما شما قدرت دید خاصی دارید که میتوانید هیولاها و ارواح خبیث را تشخیص دهید.در ادامه با نقد و بررسی Eyes – The Horror Game و دانلود بازی بازی Eyes – The Horror Game با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Eyes – The Horror Game :

بازی Eyes – The Horror Game را از جمله بازی‌های ترسناکی است که به بهترین شکل ممکن حس و حال وحشت و هیجان و ترس را به صفحه‌ نمایش کوچک گوشی‌های موبایل منتقل می‌کند. هدف در این بازی بسیار روشن است، شما می‌بایست خانه‌ای قدیمی و متروکه را برای یافتن اشیای ارزشمند جستجو کنید اما از همان آغاز بازی متوجه خواهید شد که شما تنها کسی نیستید که در این خانه حضور دارد.

شایعاتی راجع به حضور ارواح در این خانه وجود دارد که در ترکیب با اتمسفر تاریک و وحشت‌آور خانه، شما را تا حد مرگ خواهد ترساند. صدای زوزه‌ی باد در راهروهای خانه، تیک تاک کردن ساعت‌های قدیمی و غژغژ کردن درب‌ها به هنگام باز و بسته شدن، در کنار دیدن گاه و بی‌گاه تصویر نامشخص یک زن، باعث شده تا بازی Eyes – The Horror Game، به یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های موبایل تبدیل شود.

Eyes - The Horror Game

Eyes – The Horror Game

در ادامه نقد و بررسی Eyes – The Horror Game ،همین ابتدای توضیحات حضورتان اعلام کنیم که با این بازی ابتکاری و سرگرم کننده، متعجب خواهید شد! با یک بازی ترسناک با گرافیک عالی مواجهید ؛ این بازی بسیار لذت بخش و بسیار جدید است، بنابراین برای دیدن به روز رسانی بسیار جذاب تر نمی توانم صبر کنم، جستجو های قدیمی، خانه های متروک و جمع آوری اشیاء قیمتی اما مراقب باشید، تجربه ی ترس و فضای عمیقأ هولناک را دوست دارید؟! بازی Eyes – The Horror Game به صورت اول شخص طراحی شده است و در ان شما در مکان های مختلف به ماجراجویی می پردازید و کارهای مختلفی نظیر پیدا کردن آیتم های خاص را انجام می دهید! اگر از علاقه مندان به بازیهای ترسناک باشید بدون شک بازی Eyes – The Horror Game نظرتان را جلب می کند.

 

برخی از ویژگی های بازی Eyes – The Horror Game :

ماجراجویی در عمارت متروکه.

طراحی عالی مکان های ترسناک و تاریک.

پخش صداهای ناخوشایند ارواح و هیولاها.

رقابت با بازیکنان دیگر در حالت بی پایان.

بازی Eyes – The Horror Game :

از این قدرت جادویی استفاده کرده و وارد اتاقهای مختلف شوید و در نهایت نوشداروهای مورد نیاز برای زنده ماندنتان را بیابید.اما همه چیز به همین سادگی پیش نمیرود زیرا صداگذاری دلهره آور و صداهای ناخوشایند ارواح آرامش را از شما سلب میکند. ولی نباید بگذارید ترس بر شما غلبه کند تا بتوانید در رقابت با دیگر بازیکنان در حالت بی پایان؛ امتیاز کسب کرده و دستاوردهای متعدد را بدست آورید و رکوردهای جدیدی از خود ثبت نمایید.
بی شک فضاهای تاریک و ترسناک هنگامی که با موسیقی ناآرام محیطی و صدای دلخراش ارواح ترکیب شده آدرنالین خونتان را بالا میبرد. پس اگر از علاقمندان ژانروحشتناک هستید، با دانلود بازی Eyes – The Horror Game ترس را تجربه کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Eyes – The Horror Game بپردازید.

دانلود بازی Eyes – The Horror Game :

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید