اخبار بازی موبایل-بازی چندنفره‌ی واقعیت افزوده The Machines برای اپل معرفی شد

اخبار بازی The Machines :

رویداد گذشته‌ی اپل برای معرفی آیفون جدید تنها به این اتفاق محدود نشد و اولین بازی چند نفره‌ی رقابتی با استفاده از فناوری واقعیت افزوده با عنوان The Machines نیز در این رویداد معرفی گردید.

بازی The Machines اولین تجربه‌ی واقعیت افزوده و مبارزات چندنفره‌ی رقابتی خواهد بود که برای دستگاه‌های اپل عرضه می‌شود.

استودیوی Directive Games ساخت این بازی را عهده دار شده است. در دمویی که به نمایش در آمد، بازی‌کننده با استفاده از آیفون خود به جایی اشاره کرده و بعد از شلیک یک میدان نبرد را ساخت. در بازی بازی‌کنندگان باید با شلیک به یکدیگر به نابودی هم دامن بزنند. با استفاده از واقعیت افزوده، بازی‌کننده هر چند قدمی که که راه می‌رود به دشمنان نزدیک یا از آن‌ها دور می‌شود و می‌تواند تاثیر آن را روی صفحه گوشی مشاهده کند.

این بازی یکی دیگر از عناوینی است که اپل با استفاده از آن‌ها ARKit خود را تبلیغ می‌کند. ARKit سرمایه‌گذاری جدید اپل است که در ماه ژوئن از آن رونمایی شد، و به برنامه‌نویسان و بازی‌سازان این امکان را می‌دهد که اپلیکیشن‌های بر پایه‌ی واقعیت افزوده بسازند. کارگردان فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» یعنی پیتر جکسون یکی از افرادی است که قول داده با همکاری با Wingnut AR یک بازی واقعیت افزوده برای آیفون بسازد.

در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی بازی The Machines مشخص نیست، اما ARKit قرار است با iOS 11 عرضه شود، بنابراین باید منتظر اطلاعات جدید باشیم. اپل اعلام کرده است که ساخت آیفون 8 را با در نظر گرفتن فناوری واقعیت افزوده کلید زده بود و کاربران این گوشی می‌توانند مطمئن باشند که کامل‌ترین تجربه‌ی این فناوری را خواهند داشت.

منبع : polygon

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید