نقد و بررسی و دانلود بازی Zombie Anarchy

Zombie Anarchy به فارسی “هرج و مرج زامبی” جدیدترین بازی کمپانی معروف گیملافت (سلطان ساخت بازیهای موبایل) در سبک اکشن-استراتژی که دانلود بازی Zombie Anarchy برای اندروید و ios است و تا همین لحظه توانسته امتیاز 4.4 از 5 را دریافت کند و بیش از 1 میلیون بار دانلودی داشته باشد. این بازی انلاین می باشد و برای اجرا همیشه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید که واقعا ارزش این دسترسی ها را دارا می باشد.در ادامه با نقد و بررسی Zombie Anarchy و دانلود بازی بازی Zombie Anarchy با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Zombie Anarchy :

یک بازی متفاوت به صورت انلاین می باشد که برای شما یک محیط شبیه سازی شده را فراهم اورده است تا برای حفاظت از جان خود باید در مقابل طیف وسیعی از زامبی و دشمنان مبارزه کنید.بازی هرج و مرج زامبی ها می تواند شما را در یک محیط ترسناک قرار دهد که حتی برای پیش روی چند متری باید خلاقیت زیادی را خرج کنید تا در برابر زامبی ها توان کافی را داشته باشید که به گیمر ها پیشنهاد می شود این بازی را به هیچ وجه از دست ندهند.

برای افزایش کارایی شما در بازی می توانید به انواع سلاح های جنگی دسترسی داشته باشید و برای حفاظت از خود ان ها را خریداری و سپس از ان ها در مقابل نیرو های دشمن استفاده کنید. همچنین می توانید برای خود یک قلمرو ایجاد کنید و با برجک و ابزار های جنگی از منابع خود محافظت کنید که واقعا منابع در این بازی به سختی بدست می اید. امکان بازی به صورت انلاین و چند نفره PVP نیز برای شما در دسترس می باشد که می توانید با دوستان خود و یا رقبایی از سراسر جهان به رقابت بپردازید.

Zombie Anarchy: Survival Game

Zombie Anarchy: Survival Game

برخی از ویژگیهای بازی Zombie Anarchy :

جمع آوری بازماندگان : هر بازمانده دارای یک توانایی خاص است.

دفاع از کمپ : منابع سخت بدست می ایند، منابع خود را با برج های مراقبت، شعله افکن ها، برج تسلا و... ایمن کنید.

جنگ های چند نفره (PVP) : تشکیل ارتشی قدرتمند از انسان ها و حمله به کاربران آنلاین سراسر جهان برای جمع آوری منابع.

پاک کردن مردگان : نابودسازی اردوگاه زامبی های آلوده و جمع آوری منابع و مقابله با وحشیگری های آن ها.

در دسترس بودن انواع سلاح ها : انواع سلاح های مرگبار نظیر موشک ها و … را یکی پس از دیگری باز کنید.

از بین بردن همه زامبی ها و پاکسازی شهر برای تبدیل شدن به یک اسطوره !

در ادامه نقد و بررسی Zombie Anarchy ،حالت دیگر بازی،‌ حمله به اردوگاه دزدها است که با توجه به سرعت بالاتر و حرکت سریع‌تر آنها، بخش Raid یکی از مشکل‌ترین حالت‌های بازی محسوب می‌شود. در این حالت، هر اردوگاه دارای یک خودروی ون است که با تیربار به سمت مهاجمین شلیک می‌کند.حالت Raid در حقیقت بخش چندنفره بازی است که در آن می‌توانید با حمله به HQ سایر بازیکنان، آیتم‌های آنها را به غارت ببرید. همین موضوع اهمیت استراتژی را بالا می‌برد و اگر شرایط را به‌خوبی نسنجیده باشید، احتمال شکست‌تان بالا می‌رود. آخرین بخش بازی، پایگاه خودتان است که باید با ارتقاء سطح شخصیت‌ها و پایگاه، سازه‌های جدیدی را برای ارتقاء توانایی شخصیت‌ها آزاد کنید.

گرافیک گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Zombie Anarchy ،اگر بخواهیم به گرافیک بازی بپردازیم، با دانلود بازی Zombie Anarchy در زمینه طراحی زامبی‌ها، ساختمان‌ها و در مجموع محیط بازی عملکرد مناسبی دارد و حتی اگر گوشی موبایلی با سخت‌افزار ضعیف داشته باشید، احتمالا دچار افت فریم جزئی به‌ویژه در زمان انفجارها خواهید شد. این جزئیات در صداگذاری نیز حفظ شده است و چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ سمعی، Zombie Anarchy می‌تواند شما را سرگرم خود کند.

Zombie Anarchy

Zombie Anarchy

بازی Zombie Anarchy :

می توان گفت برای اولین بار است که این گونه بازی در سبک استراتژیکی توسط گیملافت برای دانلود انتشار یافته است. برای دسترسی بهتر کاربر در این بازی شخصیت های مختلفی قرار داده شده اند که می توانید به سیلقه خود ان ها را انتخاب و سپس وارد بازی شوید که هر شخصیت واقعا ویژگی های فوق العاده ای را دارا می باشد. محیط HD بازی به همراه صدای شبیه سازی ان به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد.

در مجموع، بازی Zombie Anarchy محصول باکیفیت دیگری از کمپانی گیم‌لافت است که اخیرا نیز بازی Modern Combat Versus را با جزئیاتی مشابه، اما گیم‌پلی متفاوتی منتشر کرده بود. این بازی می‌تواند روزها شما را درگیر خود کند، اما باید توجه داشته باشید که به دلیل اجبار استفاده از اینترنت، تجربه آن در مکان‌های بدون اینترنت مانند مترو ممکن نیست. بازی Zombie Anarchy: Survival Game اکنون به صورت رایگان برای کامپیوترهای ویندوزی، اندروید، iOS و البته ویندوز موبایل منتشر شده است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Zombie Anarchy بپردازید.

دانلود بازی Zombie Anarchy :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید