نقد و بررسی و دانلود بازی The Fear: Creepy Scream House

The Fear: Creepy Scream House از ترسناک ترین بازی ها در سبک بازیهای اکشن (Action) از استادیو بایسازی Genetic Studios میباشد که دانلود بازی The Fear: Creepy Scream House برای اندروید و ios است نام یکی از بهترین بازی های ترسناک و اکشن با داستانی تاثیر گذار و درگیر کننده است در این بازی جذاب، روح همسر روانی شما بازگشته و در خانه پرسه میزند و اینک شما باید با ترس های خود روبره شده و خانواده خود را از اتفاقات پیش رو نجات دهید.در ادامه با نقد و بررسی The Fear: Creepy Scream House و دانلود بازی The Fear: Creepy Scream House با ما همراه باشید:

نقد و بررسی The Fear: Creepy Scream House :

بهتر است قبل از هرچیزی داستان The Fear : Creepy Scream House را به طور خلاصه اینگونه اغاز کنیم، چیزی برای مارتا شروع به اتفاق افتادن کرد. او رفتار عجیبی داشت. چند ماه بعد، تشخیص داده شد که او بیمار روانی است و درمانی برای او وجود نداشت. او رفتارهای ترسناکی انجام می داد و شروع به اسیب رساندن به خود کرد. تنها انتخاب، بردن او به تیمارستان بود. همسرش تصمیم میگیرد پس از بردن او به تیمارستان با دختری به نام سرنا اشنا و سپس ازواج کند.

اما همه چیز اینگونه پیش نرفته و همه چیز او را برای کاوش در خانه ای ترسناک وادار میکند. او پس از گذشت سالها و بزرگ شدن دخترش متوجه رفتار های عجیبی در خانه میشود اما در مورد این موضوع با همسر و دخترش صحبتی نمکیند چرا که میداند تنها انها را نگران میکند. تحمل کرد این وضعیت برای مایک بسیار دشوار شده و او نمیداند که باید چه کار کند. اما با این وجود  خانواده او در معرض تهدید بوده شما باید  به او کمک کنید تا به سرعت به خانه برگشته و از سلامتی همسر و دختر خود مطمئن شود. اجازه ندهید که ترس بر شما غلبه کند و قبل از دیر شدن به خانه برسید.در این مسیر ترسناک اما جالب، تمام توانایی های خود را به کار گرفته و راز جیغ های داخل یک خانه خالی از سکنه و وحشتناک را کشف کنید.

برخی از ویژگی ها بازی The Fear: Creepy Scream House :

داستانی عمیق و تاثیر گذار با صحنه های عجیب و غریب.

دارای  فضای ترسناک و تنش اور با فضاسازی های واقع گرایانه.

قابلیت  پشتیبانی از 8 زبان مختلف ترکی، انگلیسی، المانی  و…

وجو کنترلر های لمسی اسان و روان برای افزایش هیجان بیشتر.

دارای صدا گذاری مهیج و اختصاصی با گرافیک خیره کننده.

دارای گیم پلی ترسناک با طراحی حرفه ای و قابل قبول.

در ادامه نقد و بررسی The Fear: Creepy Scream House ،برای درک بهتر داستان توصیه میشود از هدفون استفاده کنید تا یتوانید یک بازی تکرار نشدنی را تجربه کنید. چالب است بدانید این بازی به 8 زبان مختلف ترکی، انگلیسی، روسی، چینی، المانی، فرانسوی، ژاپنی، اسپانیایی و… ترجمه شده که همین امر نیز از محبوبیت بیش از پیش ان خبر میدهد. گفتنی است که داستان فوق العاده این بازی شما را حیرت زده کرده و لحظات هولناکی را برای شما رقم خواهد زد همچنین صداگذاری بسیار حرفه ای و جذابی را در این بازی شاهد خواهید بود که در کنار گیم پلی بازی ترکیب بسیار عالی را ایجاد کرده است.

بازی The Fear: Creepy Scream House :

در ادامه نقد و بررسی The Fear: Creepy Scream House ،این بازی هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است و با استقبال خوبی مواجه شده و به قدری بازی ترسناک بود که تصمیم گرفتیم ان را در دسته بندی بازی ماجراجویی برای افراد دوستدار بازیهای ترسناک قرار دهیم! اگر از بازی های ترسناک و صداهای عجیب و غریب میترسید پیشنهاد میکنیم این بازی را انجام ندهید!

ولی اگر فکر میکنید خیلی نترس هستید و میتوانید با ترس هایتان روبرو شوید بهتر است نگاهی هم به خانه وحشت بیاندازید. اگر روحی را ناگهان جلوی خود دیدید نترسید! این روح شاید همان روح همسر روانی شما باشد یا شاید هم خود شیطان! روح همسر روانی شما بازگشته و در خانه پرسه میزند! به چشمان خشمگین او نگاه کنید و ترس را در رگ و پوست خود احساس کنید!در ادامه می توانید به دانلود بازی The Fear: Creepy Scream House بپردازید.

دانلود بازی The Fear: Creepy Scream House :

9.1 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 4.9

نظر خود را با ما در میان بگذارید