نقد و بررسی و دانلود بازی Top Farm

Top Farm یک بازی استراتژی آنلاین در سبک بازی های مزرعه داری از استودیوی بازیسازی Vostu که دانلود بازی Top Farm برای اندروید و ios است Top Farm شما را به یک روستای دل انگیز می برد تا با مراقبت از حیوانات و کشت و کار گیاهان، لذت زندگی بدون تشویش و بی آلایش روستایی را تجربه کنید.در ادامه با نقد و بررسی Top Farm و دانلود بازی بازی Top Farm با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Top Farm :

در مزرعه نمونه هرچه بیشتر تجربه کسب کنید سطحتان در بازی بالاتر می رود و امکانات پیشرفته تری در اختیارتان قرار می گیرد. بسته به روندی که در بازی در پیش می گیرید، مکمن است در مراحل ابتدایی مجبور شوید دقیقه ها و یا ساعت ها برای انجام کار مورد نظرتان یا تولید محصولی که به آن احتیاج دارید، منتظر بمانید. پس سرعت پیشرفت در بازی بستگی به قدرت مدیریتی خودتان دارد.

در اولین ورودتان به بازی فرانک، به عنوان راهنمای بازی به کمکتان خواهد آمد و چهار گام مهم آموزشی شامل کاشت و برداشت محصول، استفاده از ماشین ها برای تولید محصول، غذا دادن به حیوانات و فروش محصولات را برای مدیریت مزرعه تان به شما آموزش می دهد. در نهایت بعد از گذراندن این چهار مرحله نیز یک کره اسب به شما هدیه می دهد. بعد از گذراندن دوره آموزشی برای مدیریت مزرعه باید روی پای خودتان بایستید و مراحل را پیش ببرید. البته فرانک شما را تنها نمی گذارد و هر زمانی که لازم باشد به شما کمک خواهد کرد.

Top Farm

Top Farm

در ادامه نقد و بررسی Top Farm ،البته یک سری تفاوت های جزئی هم در بازی می بینید. مثلا گاوها را می توانید در چمن زارهای مزرعه رها کنید تا برای خودشان آزادانه بچرند و درختان را باید خودتان آبیاری کنید. یک سری دستگاه جدید مثل سلول های خورشیدی برای تولید انرژی پاک هم در اختیارتان قرار گرفته است.

برخی از ویژگی های بازی Top Farm :

تجربه بهترین بازی کشاوری 3D اندروید.

امکان کاشت و برداشت انواع محصولات.

فروش محصولات برای افزایش سرمایه خود.

انجام انواع سفارشات و برای کسب و کار.

امکان ملاقات و همکاری با همسایه ی خود.

امکان تزئین مزرعه با کارهای مختلف.

ذخیره بازی از طریق حساب های گوگل+ و فیسبوک.

در ادامهنقد و بررسی Top Farm ،در این بازی یک مزرعه در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به کاشت و برداشت انواع محصولات مختلف کشاورزی بپردازید و سرمایه ی خود را افزایش دهید. این بازی مزرعه داری که به صورت سه بعدی طراحی شده است تجربه مدیریت مزرعه رویایی را برای شما به ارمغان می اورد و در ان گرافیک اچ دی رنگارنگ، صداگذاری مهیج و طراحی منحصر به فرد همگی دست به دست هم داده اند تا یک بازی متفاوت را تجربه نمایید.

بازی Top Farm :

طرفداران بازی های مزرعه داری دو دسته اند: آنهایی که دوستدار گرافیک دو بعدی اند و کسانی که از بازی های کاملا سه بعدی لذت می برند. با دانلود بازی Top Farm با گرافیک دقیق و پرجزئیاتش بیشتر مناسب دسته دوم طراحی شده، با این حال آنقدر زیبا هست که طرفداران دسته دیگر را هم راضی کند.اگر با حساب کاربری فیسبوک در بازی لاگین کنید، می توانید بازی تان را در رایانه هم ادامه بدهید. این بازی را می توانید به رایگان برای iOS و گجت های اندرویدی دانلود کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Top Farm بپردازید.

دانلود بازی Top Farm :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 8.5
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید