نقد و بررسی و دانلود بازی Desire Path

Desire Path بازی جدید، هیجان اور و سرگرم کننده در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازیسازی Nanovation برای گوشی ها و تبلت های اندروید و ios است در ابتدای امر مسیرهای متفاوتی را مشاهده میکنید که لازم است از روی آنها عبور کرده و آسانترین و کوتاهترین جاده را برای رسیدن به هدف برگزینید. اما مانند همیشه آیتم هایی هستند که کار را برایتان سخت کنند. در اینجا نیز باید مراقب موانع و تله های مسیر باشید. شمشیرهای بران و لیزرهایی که در مسیر پراکنده شده اند باعث آسیب زدن به شما و از بین رفتن امتیازاتتان خواهد شد.در ادامه با نقد و بررسی Desire Path و دانلود بازی بازی Desire Path با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Desire Path :

همانطور که از اسم بازی مشخص است، شما باید از یک مبدا مسیر حرکت تان را آغاز کنید و تا رسیدن به مقصد پیش بروید! اما این مقصد کجاست؟! بر خلاف بازیهای مشابه که همگی دارای سطوح مختلف اند، در این بازی شما باید تا بی نهایت پیش بروید!

کاراکتر اصلی بازی که یک مکعب است را هدایت کنید تا از میان طیف گسترده ای از تله ها برای رسیدن به مقصد تلاش کند! پایین صفحه نمایش در حالت سقوط است، پس سرعت عمل شما حرف اول را میزند، باید با سرعت عمل بالا و استفاده از دو طرف صفحه نمایش کارکتر را هدایت کنید و کوتاه ترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید! اگر از علاقه مندان به بازیهای کم حجم و اعتیاداور هستید که در محیطی جذاب و دوست داشتنی برای ساعت ها شما را سرگرم کند و اوقات فراغت تان را پر بکند، به هیچ وجه دانلود بازی Desire Path را از دست ندهید!

برخی از ویژگی های بازی Desire Path :

شامل ۳۰ کاراکتر برای باز کردن.

تغییرات آب و هوایی تصادفی.

موسیقی متن عالی.

گرافیک فوق العاده زیبا.

کنترل لمسی عالی.

Desire Path

Desire Path

بازی Desire Path :

در ادامه نقد و بررسی Desire Path ، در حجم بسیار کمی برای طرفداران این سبک ارائه شده است. در طول مسیر می‌توانید موسیقی حماسی که هیجان بازی را دوچندان کرده بشنوید و هم‌زمان با آن از گرافیک بالای بازی لذت ببرید. در طول مسیر ممکن است تاثیرات ناگهانی آب‌و هوا را مشاهده کرده و شاهد مناظر زیبا و متفاوتی باشید. کنترل کاراکتر اصلی یا همان مکعب بسیار ساده و تنها با لمس صفحه در جهات مختلف صورت می‌گیرد. این مکعب را می‌توانید از میان بیش از سی نمونه انتخاب نمایید. در نهایت رکورد خود را ثبت کرده و با سایر دوستانتان به رقابت بپردازید.

با دانلود بازی Desire Path شامل 30 کارکتر است که با پیشروی می توانید ان ها را یکی پس از دیگری باز بکنید، موسیقی حماسی در کنار گرافیک فوق العاده زیبا و گیم پلی اعتیاداور تجربه ای متفاوت از بازیهای ارکید را برایتان به ارمغان می آورند و برای ساعت ها به گوشی میخکوب تان می کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Desire Path بپردازید.

دانلود بازی Desire Path :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید