نقد و بررسی و دانلود برنامه Gravity Gestures

گاه پیش می آید که کاربران علاقه ای به نصب لانچر ندارند و می خواهند که برنامه ها و یا تنظیمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا نمایند. در چنین مواقعی یک برنامه ی نوآورانه می تواند بهترین گزینه برای برطرف سازی نیاز های هر کسی باشد.Gravity Gestures عنوان یک اپلیکیشن خاص ایجاد میانبر ها بر پایه ی ژست های حرکتی می باشد که توسط تیم توسعه دهنده TinoooApp که دانلود برنامه Gravity Gestures برای اندروید منتشر شده است.در ادامه با نقد و بررسی Gravity Gestures و دانلود برنامه Gravity Gestures با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Gravity Gestures :

اپلیکیشن Gravity Gestures را می‌توانید برای فراخوانی سریع اپ‌های خود نصب کنید تا دیگر نیازی به انواع لانچرها نداشته باشید.لانچرها با وجود تنوع و زیبایی گاهی خسته‌کننده می‌شوند و یا برخی کاربران به طور کلی علاقه‌ای به نصب آن‌ها ندارند. اما برای دسترسی سریع به سایر اپ‌ها و نیز افزایش سرعت استفاده از آن‌ها نیاز به اپلیکیشنی خواهید داشت تا به راحتی و با چند حرکت ساده بتوانید اپ‌های دیگر را به اجرا دربیاورید. با چهار حرکت در جهات x، y و z و نیز حرکت لرزشی دستگاه می‌توان برنامه موردنظر را به اجرا درآورد. این اپ‌ها از قبل در تنظیمات Gravity Gestures وارد شده‌اند و با این حرکات بلافاصله اجرا خواهند شد.

از طریق هر یک از حرکات برنامه ایی و یا وظیفه ایی می توان اجراء کرد که در واقع از قبل مشخص شده باشد مثلا اگر تکان دادن گوشی را برای اجراء شبکه بی سیم مشخص کرده باشیم لذا هر وقت گوشی را تکان دهید اجراء خواهد شد. شما می توانید اقدامات مختلفی را به این حرکات پیوند دهید: باز کردن یک برنامه، تغییر تنظیمات (مانند وای فای و بلوتوث)، ایجاد تماس، و غیره. کاربران می توانند چهار وظیفه را مشخص کنند و یا چهار برنامه را مشخص نمایند که از طریق این حرکاتی که برنامه Gravity Gestures پشتیبانی می کند اجراء کند و همچنین با این برنامه می توانید به راحتی برنامه ایی را حذف کنید. برنامه به طور خودکار زمانیکه دستگاه‌تان را روشن می‌کنید، شروع می شود.

برنامه Gravity Gestures :

در ادامه نقد و بررسی Gravity Gestures ، شما حتی می توانید زمانی که صفحه نمایش خاموش است از حرکات و اشارات استفاده کنید. رابط کاربری آسان، دوستانه و به پیروی از مشخصات طراحی مواد است. شما می توانید در حالیکه بسیاری از حرکات را همانطور که می‌خواهید، اضافه ‌کنید و آنها را در هر زمان تنها با یک ضربه تند و شدید پاک کنید. مصرف باتری با توجه به نوع تشکرآمیز سنسورهای الگوریتم نمونه‌برداری نوین، واقعا کم است. در مقایسه با برنامه هایی از نوع خود با ویژگی عدم مصرف شارژ باتری متمایز می گردد و حتی در صورت قفل صفحه نیز می توانید دستوری که از قبل مشخص کردید را اجراء نمایید.

Gravity Gestures

Gravity Gestures

با دانلود برنامه Gravity Gestures متوجه خواهید شد ،این اپلیکیشن برخلاف سایر نمونه‌های مشابه مصرف باتری بسیار کمی دارد و در نهایت انرژی دستگاه شما بیشتر ذخیره خواهد شد. در صورتی‌که گجت اندرویدی شما قفل هم باشد به وسیله هرکدام از حرکات باز هم اپ‌ها اجرا خواهند شد. این اپ برای علاقمندان به شخصی‌سازی دیوایس بسیار جذاب خواهد بود چرا که به تعداد هر کاربر تنظیمات شخصی وجود خواهد داشت. کار کردن با این برنامه برای همه آسان است چرا که محیط کاربری بسیار ساده‌ای دارد.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Gravity Gestures بپردازید.

دانلود برنامه Gravity Gestures :

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید