نقد و بررسی و دانلود بازی WarFriends

WarFriends بازی محبوب و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و تفنگی از استودیوی مطرح و نام آشنای CHILLINGO که دانلود بازی Highway Rider برای اندروید است همانطور که از نام آن پیداست قرار است به جنگ دوستان خود بروید و آنان را شکست دهید.برای موفقیت بیشتر در این نبردها لازم است ابتدا تیمی از بهترین مبارزان تهیه کنید که بتوانند شما را یاری کنند و اگر در مسابقات آنلاین نیاز به حمایت داشتید از آنان کمک بگیرید.در ادامه با نقد و بررسی WarFriends و دانلود بازی WarFriends با ما همراه باشید:

نقد و بررسی WarFriends :

در این بازی می توانید در جنگ های تاکتیکی به صورت حرفه ای شرکت کنید و با رقبایی از سراسر جهان به صورت کاملا حرفه ای به رقابت بپردازید. دارا بودن گرافیک اچ دی به صورت 3 بعدی با صدای شبیه سازی ان باعث می شود تا شما خود را در یک محیط شبیه سازی شده فرض کنید که ایتم و سلاح های مختلف در ان نیز باعث می شود تا برای مقابله با رقبا ویژگی های مختلفی را در دسترس خود داشته باشید. بدون شک این بازی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد زیرا می توانید در مراحل مختلف بازی را به روش های متفاوت پیش ببرید. انلاین بودن بیش از هزاران کاربر در بازی سبب می شود تا شما حتی 1 ثانیه معطل نباشید و برای پیدا کردن رقیب مشکلی نداشته باشید.

WarFriends

WarFriends

در ادامه نقد و بررسی WarFriends ،اینکه چقدر تیم شما قوی باشد و از چه بازیکنانی تشکیل شده باشد در سرنوشت کار گروهی شما تاثیر خواهد گذاشت زیرا امتیازات در جدول رده بندی ثبت می شود و باید تلاش کنید که شما هم جزو تیم های برتر جهان شوید.برای از بین بردن دشمنان گاهی لازم است مخفی شوید یا نقشه های استراتژیکی تهیه کنید و با استفاده از سلاح های مختلفی که از انبار مهمات بر می دارید خود و یارانتان را تجهیز کنید.شاید بتوان گفت که ایجاد حس همکاری و معاونت در لحظات سخت نبرد از نقاط قوت بازی است، علاوه بر آن کنترلر های لمسی و هدایت آسان کارکترها موجب افزایش رضایت بازیکنان خواهد شد.

برخی از ویژگی ها بازی WarFriends :

قابلیت مبارزه حرفه ای به صورت 1v1 با تاکتیک های مختلف.

قابلیت بازی به صورت جهانی با همراهی دوست خود.

قابلیت کنترل بازی و کاراکتر ها با لمس صفحه نمایش.

امکان بازی با رقبای مختلف با روش های متفاوت.

قابلیت دریافت نیرو و استقرار ان ها در محل های مشخص.

دارای گرافیک اچ دی به صورت 3 بعدی.

صدای شبیه سازی شده و فوق العاده زیبا.

سازگار با انواع گوشی و تبلت ها.

WarFriends

WarFriends

بازی WarFriends : 

در ادامه نقد و بررسی WarFriends ،در این بازی شما با ایجاد تیمی اختصاصی به نبرد با کاربران آنلاین سراسر جهان می روید، نبرد شما تماما در محیط هایی سه بعدی و دنیای آزاد صورت می پذیرد و انواع سلاح های مختلف نظیر تفنگ های مرگبار در اختیارتان قرار داده شده تا با کمک آن ها دشمنان پیش رو را یکی پس از دیگری از بین ببرید!

با سرعت بالا و البته دید باز از سنگری به سنگر دیگر حرکت کنید و دشمنان پیش رو رو با شلیک های پشت سر هم از پای درآورید تا پیروز میدان شوید! دشمنان شما کاربران آنلاین سراسر جهان هستند که در مقابل شما با سلاح هایی قدرتمند قرار گرفته اند و این قدرت و دقت بالای شما و یا حریفان است که باعث مشود پیروز میدان مشخص شود! اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن آنلاین هستید بدون شک نظرتان را جلب خواهد نمود و از دانلود بازی WarFriends پشیمان نمی شوید!در ادامه می توانید به دانلود بازی WarFriends بپردازید.

دانلود بازی WarFriends :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید