نقد و بررسی و دانلود بازی Ire: Blood Memory

Ire: Blood Memory اگر از طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی تاریک و فانتزی باشید، احتمالا آثاری مثل Dark Souls یا Bloodborne را روی پی‌سی و کنسول‌هایتان تجربه کرده‌اید. Ire: Blood Memory بازی اساطیری-حماسی در سبک اکشن که دانلود بازی Ire: Blood Memory برای اسمارت فونهای اندرویدی و ios می باشد که در آن شما به عنوان قهرمان بازی باید با دیگر نیروهای بازی به جنگ پرداخته و بتوانید آنها را شکست دهید.در ادامه با نقد و بررسی Ire: Blood Memory و دانلود بازی Ire: Blood Memory با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Ire: Blood Memory :

در این بازی شما با موجوداتی عجیب و غریب روبه رو خواهید شد که باید بتوانید آنها را نابود کنید. در برخی از ماموریت هایی که در بازی خواهید داشت، شاهد غول هایی عجیب و غریب خواهید بود که وجود این غول ها هیجان خاصی به بازی افزوده است. بازی در محیط های مختلف و متفاوتی انجام می شود. همچنین سلاح های مختلفی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها استفاده کنید و نیروهای دشمن را نابود کنید. با دستاوردهایی که در طی بازی به شما داده میشود می توانید بازی را با قدرت بیشتری پیش ببرید.

Ire: Blood Memory داستان قهرمانی ناشناس را روایت می کند که باید با تاریکی ها بجنگد. با وجود اینکه داستان با المان های فانتزی گونه و توضیحاتی که بین مرحله ها شاهد هستیم می تواند به ماجراجویی بازیکن ها هدف بدهد اما جذاب ترین بخش ساخته 10Birds را باید گیم پلی آن بنامیم.

در Ire: Blood Memory هم در نقش شخصیتی قرار می‌گیرید که باید به مبارزه با موجودات و دشمنان بسیار قوی و افسانه‌ای برود. بازی دارای دو بخش کمپین داستانی و Arena است که اولی تجربه‌ای تک‌نفره ارائه می‌کند و در Arena هم می‌توانید با گیمر‌های دیگر مبارزه کنید. در بخش کمپین بازی، شاهد جهان بسیار بزرگی هستیم و تعداد زیادی مرحله پیش روی شما قرار دارد که می‌توانید آن‌ها را به مرور تجربه کنید.

روند کلی گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Ire: Blood Memory ،به این شکل است که در هر مرحله ابتدا باید تعدادی دشمن معمولی را شکست دهید که گاه به صورت انفرادی و گاه به صورت دسته‌جمعی به شما حمله می‌کنند. در انتهای هر مرحله هم یک باس انتظار‌تان را می‌کشد که شکست دادن وی به مراتب سخت‌تر از دشمنان معمولی است. اما آنچه که در کنار اتمسفر، Ire: Blood Memory را شبیه به بازی‌هایی چون سری سولز می‌کند، سیستم گیم‌پلی و نحوه کنترل بازی است. روند بازی بیش از آنکه شبیه به یک بازی هک اند اسلش باشد و به‌راحتی بتوانید دشمنان را تار و مار کنید، حالتی تاکتیکی دارد.

Ire: Blood Memory

Ire: Blood Memory

گرافیک گیم پلی :

گرافیک بازی واقعا جذاب است و به کمک آپدیت های جدید بازی توانسته خودش را میان بهترین های گرافیکی اسمارت فون ها جای دهد ولی مرحله ها تنوع چندانی ندارند. دوست داشتیم جای مرحله های زیاد و مشابه، 10Birds تعداد منطقه های بازی را افزایش می داد و پیچیدگی را چاشنی طراحی آن ها می کرد.

برخی از ویژگی ها بازی Ire: Blood Memory :

دارای گیم پلی اکشن و مبارزه هایی حماسی.

انجام بازی در محیط هایی متفاوت و گوناگون.

استفاده از سلاح های قدیمی و مختلف برای بازی.

مبارزه با موجودات مختلف و هیولاهای بزرگ.

وجود دستاوردهای مختلف در طول بازی.

Ire: Blood Memory

Ire: Blood Memory

دانلود بازی Ire: Blood Memory حجمی نزدیک به یک گیگابایت دارد و طبیعی است که انتظار گرافیک و موسیقی باکیفیتی را از آن داشته باشیم و خب بازی هم به هیچ‌وجه ما را از این نظر ناامید نمی‌کند. پیشنهاد می‌کنم اگر گوشی قدرتمندی دارید، به قسمت تنظیمات بروید و گرافیک بازی را روی بهترین کیفیت قرار دهید. در این حالت طراحی و جزییات محیط‌ها، شخصیت‌ها و دشمنان بسیار عالی و زیبا است و علاوه بر این، افکت‌هایی مثل خون یا حرکت شمشیر هم کیفیت بسیار بالایی دارند.

بازی Ire: Blood Memory :

در ادامه نقد و بررسی Ire: Blood Memory ،با وجود اینکه از دیدگاه طراحی، مرحله های Ire: Blood Memory خیلی ساده هستند ولی در اینجا «گیم پلی تاکتیکی» به کمک بازی آمده تا آن را از سادگی بیش از حد نجات دهد که کاملا هم موفق بوده است؛ نداشتن تاکتیک خیلی وقت ها به معنای باخت تان تمام می شود.اما موردی که Ire: Blood Memory را از یکنواختی خارج می‌کند، تنوع بالای سلاح و تجهیزات در بازی و تفاوتی است که آن‌ها در گیم‌پلی این اثر اعمال می‌کنند. برای مثال می‌توانید شخصیت‌تان را به انواع و اقسام سلاح از شمشیر‌های بزرگ و کوچک گرفته تا نیزه و سپر مجهز کنید و مهم‌تر اینکه مبارزه با هریک از این اسلحه‌ها، سبک و سیاق خاص خود را دارد و باعث می‌شود تا مجبور شوید تاکتیک جدیدی برای حمله‌هایتان اتخاذ کنید.

این بازی با اینکه بازی بزرگ و کاملی است، اما به صورت رایگان منتشر شده است و خرید‌های درون برنامه‌ای هم تاثیر خیلی زیادی روی روند آن ندارند و به صورت رایگان هم می‌توان از این بازی نقش‌آفرینی موبایل لذت برد. پس اگر به بازی‌های این سبک علاقه دارید و دنبال بازی‌ای با گرافیک چشم‌نواز و گیم‌پلی غنی هستید، دانلود بازی Ire: Blood Memory پیشنهاد می‌شود.در ادامه می توانید به دانلود بازی Ire: Blood Memory بپردازید.

دانلود بازی Ire: Blood Memory

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید