نقد و بررسی و دانلود برنامه KAYAK

KAYAK این امکان را برای شما فراهم کرده تا به وسیله یک اپلیکیشنی که دانلود برنامه KAYAK برای هر سه پلتفرم اندروید، ویندوزفون و آی او اس توسعه داده شده است بتوانید بلیط هواپیما و هتل را آنلاین خودتان رزرو و پرداخت کنید. به طوری که اگر قصد سفر به کشورهای دیگر را دارید، این اپلیکیشن می‌تواند به یک ابزار ضروری برای شما تبدیل شود.در ادامه با نقد و بررسی KAYAK و دانلود برنامه KAYAK با ما همراه باشید :

نقد و بررسی KAYAK :

در دسترس بودن اپلیکیشن KAYAK برای هر سه پلتفرم مذکور نشان از توجه بالای توسعه دهندگان آن به این برنامه و همچنین محبوبیت آن دارد. گرچه باید عنوان کنیم که این اپلیکیشن خاص عامه مردم نمی‌باشد و طرفداران و استفاده کنندگان خاص خودش را دارد اما در موضوع ارائه شده تاکنون توانسته بهترین امکانات را در اختیار کاربرانش قرار دهد. پس در همین ابتدا عرض کنیم که اگر شما از اهالی سفر و گشت و گذار با هواپیما و هتل نیستید این اپلیکیشن به هیچ وجه نظر شما را جلب نخواهد کرد و کاربردی برایتان نخواهد داشت.

این برنامه با مشخص کردن مقصد سفر، اطلاعات بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت. هتل‌ها مهم‌ترین گزینه‌هایی هستند که در یک سفر به آن‌ها نیاز خواهید داشت. این برنامه می‌تواند با دریافت کشور و شهری که قصد سفر به آن را دارید بهترین هتل‌ها را به شما معرفی کند تا با آگاهی از آدرس و قیمت آن‌ها بتوانید بهترین انتخاب را برای اقامت خود داشته باشید. همچنین در کشورهای پشتیبانی شده می‌توانید به تاکسی‌ها نیز دسترسی داشته باشید تا بتوانید به محض رسیدن به فرودگاه، تاکسی مورد نظر خود را سفارش دهید.

KAYAK

KAYAK

در ادامه نقد و بررسی KAYAK ،هتل‌ها همواره و از دیرباز به عنوان مهم‌ترین الویت‌های هر سفر برای مسافران در نظر گرفته می‌شوند و استقرار در یک مکان مطبوع و دلنشین می‌تواند تاثیر فوق‌العاده زیادی را در سفر شما ایفا کند. کایاک توانسته به بهترین وجه و با دریافت اطلاعات ورودی شما مثل مقصد موردنظرتان و به طور مشخص کشور و شهری که قصد سفر به آن را دارید بهترین هتل‌های همان شهر را به شما معرفی کند تا شما ضمن آگاهی از آدرس و قیمت آن‌ها بتوانید بهترین و اقتصادی‌ترین انتخاب را برای اقامت خود در نظر بگیرید.

برنامه KAYAK :

قسمت جالب و هیجان انگیز این برنامه، قسمت مربوط به اطلاعات پروازهای هواپیما است که این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا با مشخص کردن مبدا و مقصد و روز سفر، اطلاعات مربوط به تمامی ایرلاین‌های دنیا را در قالب یک جدول مشاهده کنند.بخش مهم دیگر KAYAK، مربوط به بلیط‌های هواپیما است که با مشخص کردن مبدا و مقصد و روز سفر، به شما پروازهای موجود در آن روز را نمایش می‌دهد تا مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در ادامه نقد و بررسی KAYAK ،امکان نمایش قیمت بر اساس واحدهای پولی مختلف از دیگر ویژگی‌های این بخش به حساب می‌آید. این برنامه به صورت رایگان منتشر شده است و شما می‌توانید با ثبت نام در آن، اطلاعات مختلفی مانند یادداشت‌ها، رزروها و … را همیشه و همه جا در دسترس داشته باشید. به لطف موجود بودن نسخه‌های مختلف برای این برنامه، می‌توانید اطلاعات خود را روی تمامی ابزارها در اختیار داشته باشید. برای دانلود برنامه KAYAK  و استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.در ادامه می توانید به دانلود برنامه KAYAK بپردازید.

دانلود برنامه KAYAK :

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید