نقد و بررسی و دانلود برنامه Vajra Zooper

Vajra Zooper یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن‌های ویجت در دنیای اندروید است که به لطف پوسته‌های جذاب و متنوعی که برای آن طراحی می‌شود، یکی از ستون‌های اصلی در زمینه‌ی ویجت‌ها به حساب می‌آید.این ویجت، شامل ویجت های کاملی می باشد که می توانید از آنها بر روی صفحه اصلی استفاده کنید.در ادامه با نقد و بررسی Vajra Zooper و دانلود برنامه Vajra Zooper با ما همراه باشید :

نقد و بررسی Vajra Zooper :

کار اصلی ویجت ها، دادن دسترسی سریع تر به برنامه های اصلی گوشی می باشد. ویجت ها می توانند این امکان را فراهم کنند تا کاربران به بسیاری از بخش های مختلف دسترسی بسیار آسان تری از طریق صفحه اصلی گوشی داشته باشند. این بار در سایت اپ و گیم برایتان ویجتی با نام Zooper Widget اماده کرده ایم که می توان از ان به عنوان یکی از بهترین و حرفه ای ترین ویجت های عرضه شده برای سیستم عامل اندروید نام برد. با استفاده از این ویجت، امکان قرار دادن بخش های مختلف با ظاهرهای متفاوتی را خواهید داشت.

در این نرم افزار امکان سفارشی سازی بسیار بالایی در اختیار کاربران قرار گرفته است و کاربران قادر خواهند بود تا به وسیله آن بخش های مختلف ویجت های مورد استفاده قرار سفارشی سازی کنند.

در ادامه نقد و بررسی Vajra Zooper ،این مجموعه ویجت که توانسته با کسب امتیاز بالای 4.6 نظر مثبت اکثر کاربران را به خود جلب کند به شما امکان میدهد که ویجتهای کاربردی زیبایی را به صفحه خانگی خود اضافه کرده و اطلاعات مفیدی را از این طریق مشاهده کنید. نکته جالب اینکه میتوانید بر اساس سلیقه خود ظاهر ویجتها را تغییر داده و آنها را باب میل خود شخصی سازی کنید. لازم بذکر است که طبق ادعای توسعه‌دهنده، ویجتهای موجود مصرف باتری بسیار کمی داشته و فقط میزان اندکی از حافظه را اشغال میکنند.

Vajra Zooper

Vajra Zooper

برخی از ویژگیهای برنامه Vajra Zooper :

وجود تمپلیتهای (نمونه‌های) متنوع.

امکان استفاده از فونتهای دلخواه.

امکان ویرایش و ایجاد تمپلیتهای دلخواه.

امکان شخصی سازی ویجتها و استفاده از رنگها، متنها و اشکال دلخواه.

امکان ایجاد ویجت برای نمایش زمان و تاریخ.

امکان ایجاد ویجت برای نمایش وضعیت دیتای اینترنت.

امکان ایجاد ویجت برای نمایش وضعیت باتری.

امکان ایجاد ویجت برای نمایش ساعت جهان.

Vajra Zooper

Vajra Zooper

برنامه Vajra Zooper :

بادانلود برنامه Vajra Zooper کار با ان نیز بسیار ساده است به طوری کافیست بعد از نصب این برنامه به صفحه‌ی خانگی خود مراجعه کنید و با لمسی طولانی، منوی اضافه کردن ویجت را باز کنید. حال کافیست تا یک ویجت از Zooper را به صفحه‌ی خانگی خود اضافه کنید تا از شما پرسیده شود آیا مایل به استفاده از پکیج Vajra هستید یا خیر. با انتخاب این پک، مجموعه ای از ویجت‌هایی که در این برنامه وجود دارد به شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود، ویجت مورد نظر را انتخاب و استفاده کنید. در ادامه می توانید به دانلود برنامه Vajra Zooper بپردازید.

دانلود برنامه Vajra Zooper :

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید