نقد و بررسی و دانلود برنامه Evolve Wallpapers

Evolve Wallpapers شامل مجموعه کاغذ دیواریهای با کیفیت و رزولوشن بالا بوده که دارای بیش از 148 تصویر زمینه در موضوعات مختلف می باشد.که می توانید از این تصاویر در صفحه گوشی اندرویدی خود استفاده کنید. که دانلود برنامه Evolve Wallpapers برای اندروید میباشد.در ادامه با نقد و بررسی Evolve Wallpapers و دانلود برنامه Evolve Wallpapers با ما همراه باشید :

نقد و بررسی Evolve Wallpapers :

این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا هربار شاهد تصاویری جدید در صفحه گوشی اندرویدی خود باشید و تصاویر تکراری و یک نواخت سبب خستگی شما نشود. در این نرم افزار تصاویر متعدددی اضافه شده است و به مرور زمان تصاویر جدیدترین نیز اضافه خواهد شد. وقتی صفحه نمایش گوشی بزرگ و با کیفیت باشد طبیعتا میل به استفاده از والپیپرهای متنوع نیز در کاربران افزایش خواهد یافت. از همین رو در سال‌های اخیر شاهد انتشار اپلیکیشن‌های بی شماری در زمینه‌ی ارائه‌ی تصویر زمینه بوده‌ایم که هر کدام به نوعی نظر مخاطبان بسیاری را جلب کرده‌اند.اما در این بین با ارائه‌ی تصاویر زمینه‌ای متفاوت با دیگر اپلیکیشن‌ها و همچنین استفاده از کیفیت فوق العاده بالا یعنی 3K (به نقل از سازنده‌ی برنامه) توانسته است خود را یک سروگردن از برنامه‌های مشابه بالاتر قرار دهد.

برخی از ویژگی ها برنامه Evolve Wallpapers :

بیش از 130 والپیپر + اضافه شدن والپیپرهیا جدید.

نمایش جزئیات والپیپرها در رزولیشن 3K.

فیت شدن با صفحه نمایش گوشی بدون افت کیفیت.

آپدیت به صورت دستی برای والپیپرها.

استفاده آسان و سریع.

پشتیبانی از ذخیره والپیپرها.

پشتیبانی از والپیپرهای مورد علاقه.

برنامه Evolve Wallpapers :

در ادامه نقد و بررسی Evolve Wallpapers ،البته تاکنون برنامه های متفاوتی در زمینه‌ی تصاویر زمینه‌ی متریال و فلت منتشر شده‌اند اما اکثر آن‌ها به بازی با رنگ‌ها پرداخته‌اند و در واقع شاهد اشیا یا مفهوم خاصی در آن‌ها نیستیم. اما در این برنامه، شما تصویر زیبایی از کوه‌ها، آسمان، کره‌ی زمین و … را که به صورت متریال نقاشی شده‌اند را در دسترس خواهید داشت. خوشبختانه تمام تصاویر موجود در این برنامه به صورت عمودی (Portrait) طراحی شده‌‌اند و می‌توانید به آسانی هرچه تمام‌تر و بدون نیاز به انجام تنظیم جایگاه، یا افت کیفیت در اثر زوم شدن تصاویر افقی، بهترین تصویر را برای گوشی خود انتخاب کنید. در حال حاضر این اپلیکیشن شامل ۱۴۱ تصویر زمینه است که بنا به گفته‌ی توسعه دهنده‌ی آن، تصاویر بیشتر نیز به زودی برای آن ارایه خواهد شد.در ادامه می توانید به دانلود برنامه Evolve Wallpapers بپردازید.

دانلود برنامه Evolve Wallpapers :

9.7 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید