نقد و بررسی و دانلود بازی Tiny Miners – Idle Clicker

Tiny Miners – Idle Clicker بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی از استودیوی Mindstorm Studios که دانلود بازی Tiny Miners – Idle Clicker برای اندروید است.بازی به صورت افلاین و بدون نیاز به دیتا قابل اجرا می باشد.یک بازی استراتژیک عالی و مثال زدنی می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کند و این امتیاز از 10 هزار نظر بدست آمده است.در ادامه با نقد و بررسی Tiny Miners – Idle Clicker و دانلود بازی Tiny Miners – Idle Clicker با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Tiny Miners – Idle Clicker :

با جمع آوری سکه های خود می توانید نیرو و بخش هایی که برای پیدا کردن سکه در اختیار دارید را ارتقاء دهید و قدرت بهتری را از آنان انتظار داشته باشید. بازی به صورت بسیار حرفه ای طراحی شده است که از وسعت بالایی برخوردار می باشد. در صورت پیشرفت می توانید به دراگون های بیشتری دسترسی داشته باشید. طلا و فلزات ارزشمندی در این بازی وجود دارد که می توانید آن ها را به پول تبدیل کنید و رقابت خود را با سایر بازیکنان این گیم افزایش دهید.

نحوه انجام بازی Tiny Miners – Idle Clicker بصورت کلیکی و ساده است، به طوریکه لازم است هربار روی صفحه ضربه بزنید و اینگونه معدنچی های کوچکی تولید کنید. هدف از انجام اینکار رسیدن به پول و ثروت است، زیرا شما صاحب یک معدن پولساز هستید که با لمس صفحه میتوانید کوتوله های زرنگ را استخدام کرده تا سکه و طلا و جواهرات بیشتری از معدن استخراج کنند و حتی در نبودتان به ثروتتان افزوده شود!

فقط کلیک کنید، هر بار بیکار بودید روی صفحه ضربه بزنید و پول زیادی به جیب بزنید.برای ثروت اندوخته خود برنامه ریزی داشته باشید به نحوی که بتوانید آنرا برای خرید تاسیسات لازم خرج کنید و قسمت های مختلف را ارتقاء دهید.

ویژگی های بازی Tiny Miners – Idle Clicker :

 

بازی در نقش یک معدنچی موفق.

تلاش جهت دستیابی به سکه های موجود در بازی.

گسترش و افزایش قلمرو خود در بازی.

دسترسی به دراگون و بخش های قفل بازی.

دریافت نیرو های بیشتر برای کار و دریافت سکه های بیشتر.

رقابت با سایر بازیکنان این گیم.

وجودد استان های جذاب در حین بازی.

گرافیک و صدا گذاری با کیفیت.

سازگار با انواع گوشی و تبلت ها.

Tiny Miners - Idle Clicker

Tiny Miners – Idle Clicker

بازی Tiny Miners – Idle Clicker :

در ادامه Tiny Miners – Idle Clicker ،سه روش برای پولدار شدن در بازی وجود دارد، اول آن که هر چقدر می توانید صفحه نمایشگر را لمس کنید، این طوری تعداد معدن چیان تان بیشتر خواهد بود ؛ دوم این که برای تحقیقات علمی سرمایه گذاری کنید تا بتوانید قفل بناهای جدیدی را برای معدن تان باز کنید و بالاخره سوم این که تجهیزات و تاسیسات معدن تان را ارتقا دهید تا بیشتر بتوانید از آن بهره برداری کنید! با دوستان تان رقابت کنید و ببینید چه کسی می تواند از همه پولدارتر شود!؟

از ویژگی های کلی بازی می توان به مواردی چون گیم پلی ساده و در عین حال سرگرم کننده و اعتیاد آور ؛ امکان ساخت یک شهر، غذا دادن به اژدهایان، ارتقای شهر و پول در آوردن بیشتر ؛ امکان سرمایه گذاری برای ارتقای بناهای مختلف تان ؛ امکان نگهداری گله ای از بزها در اصطبل تان و گماردن یک سگ نگهبان برای حفاظت از آنها یا حتی پرورش عقاب برای شکار ؛ گرافیک سه بعدی بسیار زیبا در سبک کارتونی ؛ امکان به چالش کشاندن دوستان ؛ صداگذاری هیجان اور و به طور کلی ساخت خوبش اشاره کرد!در ادامه می توانید به دانلود بازی Tiny Miners – Idle Clicker بپردازید.

دانلود بازی Tiny Miners – Idle Clicker :

9.1 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید