نقد و بررسی و دانلود بازی Farmdale

Farmdale یک بازی فوق العاده زیبا با محیط دوست داشتنی در سبک بازی های استراتژی و مزرعه داری از استودیوی بازیسازی Game Garden که دانلود بازی Farmdale برای دستگاه های اندرویدی و ios است.از ویژگی های این بازی محیط صمیمی و بدون خشونت آن است به صورتی که وظیفه اصلی شما پرورش این مزرعه، حیوانات و مدیریت اصلی می باشد.در ادامه با نقد و بررسی Farmdale و دانلود بازی Farmdale با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Farmdale :

اغلب بازی هایی که در این سبک هستند ظاهری مشابه به یکدیگر دارند. رنگ بندی های شاد و براق و القای حس بودن در مزرعه و خنکای باد، از اولویت های هر طراحی است که ساخت بازی در این سبک را بر عهده دارد. Farmdale شما را در تاریخ به عقب می برد، جایی که خبری از تراکتور و ماشین های پیشرفته نیست و همه چیز با آنچه که امروز می بینیم متفاوت است.

مسئولیت سنگینی دارید زیرا پرورش این مزرعه بسیار زیبا و رویایی خلاقیت و دقت زیادی لازم دارد.به این صورت است که شما به همراه دوستان و خانوادتان در روستایی زندگی می کنید که به تازگی در آن روستا مزرعه ای احداث کردید.در این مزرعه از حیوانات زیادی نگهداری می کنید و آن ها را پرورش می دهید.در اصل اولین قدم برای حرکت، خرید بذر های ارزان از بازار و کاشت آن در زمین های از قبل شخم زده می باشد.پس از کاشت بذر و برداشت محصول میتوانید محصولات را به فروش برسانید یا حتی خودتان استفاده کنید.

قدم دوم پرورش حیوانات اهلی در منطقه ای از مزرعه می باشد که می توانید سود روزانه ی بسیاری از حیوانات پرورش داده شده کسب کنید.از امکانات آن ها بهره کامل ببرید مانند شیر، پشم، تخم مرغ و …

قسمت دیگری از مسئولیت شما مدیریت ریسندگی، آشپزی، بافندگی و رسیدگی به کارگاه های هنر های دستی است.یکی از دیگر امکانات این بازی کاشت تعداد بسیار زیادی درخت در مزرعه و برداشت محصول از آن ها می باشد که با فروش این محصولات میتوانید درآمد بسیاری کسب کنید و مزرعه ی خود را گسترش دهید.

برخی از ویژگی های بازی Farmdale :

بازی در دنیایی جادویی با شخصیت های دوست داشتنی.

پرورش و مراقبت از انواع حیوانات دوست داشتنی و زیبا.

ده ها مورد از گیاهان و درختان مختلف برای پرورش.

تولید اشیاء مختلف هنری و غیره برای فروش و افزایش درامد.

انواع ساختمان های مختلف برای زیباسازی زمین خود.

گرافیک رنگارنگ و دوست داشتنی و محیط بدون خشونت.

بازی Farmdale :

در ادامه نقد و بررسی Farmdale ،در این بازی شما به عنوان شهردار می بایست که مسئولیت های سنگین مختلف را به دوش بگیرید و تمامی بخش های مزرعه داری، دامپروری، آشپزی، ریسندگی، بافندگی و غیره را با مدیریت عالیتان به گردش در اورید تا به صورت روزانه درآمدی از آنان حاصل شود. درامد شما با کارهایی همچون کاشت محصولات، پرورش حیوانات اهلی، فروش محصولات بدست امده از حیوانات، فروش ابزارهای هنری طراحی شده و … فراهم می شود که با ان می توانید زمین کشاورزی خود را گسترش دهید و هیجان بازی را دو چندان کنید. اگر به بازی های مزرعه داری اندروید علاقه دارید به هیچ وجه دانلود بازی Farmdale را از دست ندهید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Farmdale بپردازید.

دانلود بازی Farmdale :

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سهولت 9.5
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید