نقد و بررسی و دانلود بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak به فارسی بیماری کشنده: شورش زامبی بازی جدید و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و شوتر برای اندروید و ios است که توسط استودیوی بازی سازی GameSpire Ltd منتشر شده است.داستان از این قرار است که به دلیل انتشار ویروسی ناشناخته تعداد زیادی زامبی وارد جزیره شده و لحظه به لحظه بر تعدادشان افزوده می شود.در ادامه با نقد و بررسی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak و دانلود بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak با ما همراه باشید:

نقد و بررسی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak :

در این بازی جذاب باید از میان زامبی هایی عبور کنید که اگر کوچک ترین ردی از شما پیدا کنند به سمت شما حمله ور می شوند که در این صورت کار سخت خواهد شد. با رعایت کامل اختیاط می توانید از نزدیکی این زامبی ها عبور کنید تا بتوانید به ماموریت های بعدی خود برسید که طیف وسیعی از زامبی ها در هر ماموریت قرار دارند که می تواند یک محیط سراسر هیجان را برای شما فراهم سازد. بازی در محیط و مسیر های دیدنی قابل اجرا می باشد که برای زنده ماندن در ابزی می توانید از هر روشی استفاده کنید. گرافیک و صدا گذاری بازی نیز مثال دزنی می باشد.

شاید حس کنید روند بازی کلیشه ای شده است اما با تماشای مناظر زیبایی از جزیره و لوکیشن هایی از مناطق خشک و بیابانی به وجد آمده و نیز سیستم هوشمندانه ایی که برای زامبی ها طراحی شده لذت خواهید برد. زیرا بر خلاف سایر بازی های این سبک، دشمنان بصورت هدفمند و به قصد کشتن شما حمله ور شده و مقاومت در برابر آنها دشوار است.

زامبی ها از گوشه و کنار بیرون آمده و شما میتوانید با مشاهده ی آنان از نمای بالا، نقشه ی عملیاتی طراحی کرده و غافلگیرشان کنید.علاوه بر نابودی دشمن باید مراقب پایگاه نظامی خود نیز باشید، زیرا ممکن است براثر حملات دشمن سنگرهای دفاعیتان تخریب شده و جایی برای پنهان شدن در هنگام فرار نداشته باشید.

اگر از علاقمندان سبک تیراندازی و شوتر باشید، دانلود بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak را از دست ندهید!

برخی از ویژگی ها بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak :

بازی به صورت تک نفره در ماموریت های هیجان انگیز.

دسترسی به سلاح های زراد خانه ای با قدرت بسیار بالا.

دسترسی به تجهیزات کوچک نظامی مانند نارنجک ها.

مبارزه با طیف وسیعی از زامبی های انسان خوار.

طراحی پویای آب و هوا در مناطق زیست بومی.

کنترل حرفه ای کاراکتر اصلی بازی.

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak :

در ادامه نقد و بررسی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak ،از طرفی باید حواستان به نوار سلامتی و کمبود گلوله ها باشد و از سوی دیگر در زمانی مناسب به مقصد نهایی مرحله برسید، تعداد زامبی های مشخص‌ شده را از بین ببرید و آیتم های موجود را هم جمع آوری کنید! بازی شما در محیط های گوناگون اتفاق می افتد و فقط به اطراف خشکی های جزیره ختم نمی شود ؛ تغییرات آب و هوایی نیز جزو طراحی هوشمندانه تیم سازنده محسوب می شود و به چالش های موجود می افزاید!

بر خلاف برخی آثار منتشر شده در این سبک، هوش مصنوعی دشمنان این بازی طراحی پیشرفته ای دارند و زامبی های معمولی یا حتی بزرگ جثه، احمق نیستند و بدون شوخی و همراه با خشونت زیادی به سمت تان حمله ور خواهند شد و حتی خیلی اوقات مفهوم فرار را تبدیل به جبر می سازند!

با پیشروی در بازی و رسیدن به بخش های جدیدتر، روند مراحل به نوعی تلفیقی می شود و علاوه‌ بر حرکت کردن داخل محیط به منظور تاسیس حمام خون می‌بایست در بخش هایی گوناگون، از مقر نظامی تان دفاع کنید و مانع تخریب سنگرهای تدافعی توسط زامبی ها شوید که در نوع خود بسیار جذاب هستند و از تکراری شدن گیم پلی جلوگیری می کنند!در ادامه می توانید به دانلود بازی Dead Plague: Zombie Outbreak بپردازید.

دانلود بازی DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9.5
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید