نقد و بررسی و دانلود بازی Drive Ahead

Drive Ahead بازی محبوب، پرطرفدار و جالب در سبک بازیهای رسینگ از استودیوی بازیسازی Dodreams Ltd که دانلود بازی Drive Ahead برای تبلت ها و گوشی های اندروید و ios است اتومبیل های متعددی و جود دارد که می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کرده و در کوهستان های به قدرتنمایی مشغول شوید.هر ماشین دارای قدرت و ضعف خاص ومنحصر به فردی می باشد.پس حواستان باشد که در کدام مسابقه می توانید عرض اندام کنید و در کدام یک احتمال باخت شما بالا است.در ادامه با نقد و بررسی Drive Ahead و دانلود بازی Drive Ahead با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Drive Ahead :

این بازی از دو بخش گوناگون تشکیل شده است. یکی از بخش های بازی به مسابقات گلادیاتورها شباهت دارد؛ دو بازیکن با وسیله نقلیه متفاوت رو به روی یکدیگر قرار گرفته و هر کس باید با تایر یا پرتاب وسایل دیگر، سر حریف خود را هدف قرار داده و بزند. هر فردی که پنج بار این کار را انجام دهد، پیروز خواهد شد. این نکته را اضافه کنیم، اگر چپ کنید هم خواهید باخت.

گرافیک سه بعدی و عالی این بازی از ویژگی های خوب آن محسوب می شود که به جذابیت بازی افزوده است.با پیش روی در بازی ماموریت های متفاوتی را خواهید دید که انجام هر یک از آنها امتیاز خوبی را به همراه دارد.به گفته سازنده بازی شامل چهار حالت مختلف هست که هر کدام توانایی ساعت ها سرگرم کردن شما را دارد.

در ادامه نقد و بررسی Drive Ahead ،بخش دوم به یک مسابقه فوتبالی باز می گردد. این بار هم دو بازیکن باید با هم مسابقه بدهند و هر کس که بتواند به واسطه حرکت ماشین های خود، توپ را سه بار به کنج دروازه بفرستد، مسابقه را خواهد برد. در این قسمت چپ کردن تاثیری روی پیروزی ندارد. جدا از المان های جذاب و آرکید گونه گیم پلی، چندین المان تجربه Drive Ahead را برای بازیکن های موبایل واجب می کند.

  Drive AheadDrive Ahead

ویژگی های بازی Drive Ahead :

 • گرافیک شگفت انگیز سه بعدی.
 • بهینه سازی جهت اجرا روی تبلت های اندرویدی.
 • وجود ماموریت های متعدد در بازی.
 • گیم پلی مبتنی بر فیزیک واقع گرایانه.
 • وجود دوئل های فراوان در بازی.
 • اشتراک گذاری امتیازات با دیگران.

بازی Drive Ahead :

در ادامهنقد و بررسی Drive Ahead ،دومین بخش جذاب بازی به حضور ماشین و محیط های گوناگون باز می گردد. چون نبردها گلادیاتور مانند هستند، اندازه ماشین ها می تواند روی روند پیروزی تاثیر مثبت بگذارد. همان طور که بالاتر گفتیم بسته به بخشی که انتخاب می کنید، باید چند بار مسابقه بدهید. نکته جالب اینجاست هر بار که به انجام بازی می پردازید، ماشین ها تغییر می نمایند تا شاهد بی عدالتی نباشیم.

در حالت آوردگاه فوق ستاره ها که شامل یک سری ماموریت است باید دایناسورها، موجودات فضایی و روبات ها را از بین ببرید و در آخر، در حالت پادشاه تپه که در آن به جنگ ماشین های دیگری خواهید رفت و باید با نابودی آن ها برتری خود را به آنها ثابت کنید! شما هم میتوانید به صورت اتفاقی با حریفی دیگر روبرو شوید و هم شرایط نبرد را تعیین کنید! فکر می کنید بتوانید یک ماشین غول پیکر را با یک چرخ دستی شکست دهید؟!

پنهان شدن هیچ کمکی به شما نمی کند و نتیجه اش مردن با چیزهایی مثل اره برقی، باران آتش و سیلاب خواهد بود! تنها دفاع در این بازی حمله بیرحمانه است! اگر از علاقه مندان به بازیهای رسینگ با گیم پلی اکشن هستید به هیچ وجه دانلود بازی Drive Ahead را از دست ندهید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Drive Ahead بپردازید.

دانلود بازی Drive Ahead :

9.5 امتیاز
 • گرافیک 9
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید