نقد و بررسی و دانلود بازی Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing نسخه جدید از بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار باگی جزیره از استودیوی Vector Unit که دانلود بازی Beach Buggy Racing برای اندروید و ios است یک بازی ماشین سواری جذاب به سبک بازی خاطره انگیز کراش ماشینی است.در این بازی که کاملاً شبیه به بازی های ماشین سواری و مسابقه ای بود شما نباید مسابقه می دادید! در واقع باید تمرکز خود را روی حمله به دیگر ماشین ها می گذاشتید!در ادامه با نقد و بررسی Beach Buggy Racing و دانلود بازی Beach Buggy Racing با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Beach Buggy Racing :

این بازی که بعد از موفقیت بازی Beach Buggy Blitz عرضه شده ، یک بازی سرگرم کننده و مسابقه ای می باشد. این بازی به طور کامل از بازی های نسل اولیه در این زمینه مثل بازی کراش ماشینی الگو گرفته است. سبک بازی کاملاً در همان حال و هوا می باشد. شما در این بازی می بایست علاوه بر دقت در رانندگی و برخورد نکردن با موانع، باید از سلاح هایی که در طی مسیر به دست میاورید برای کند کردن سرعت رقبایتان استفاده کنید. این سلاح ها می تواند انواع موشک های ردیاب یا دستی باشد و یا روغن هایی برای لیز خوردن رقبایتان و یا زره هایی برای اینکه از حمله موشک های رقیب ها در امان باشید.

در مجموع 25 اسلحه یا به اصطلاح PowerUps در بازی وجود دارد. بازی دارای 12 مرحله مختلف در نقاط مختلف یک مجمع الجزیره می باشد.

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing

در ادامه نقد و بررسی Beach Buggy Racing ،در نسل اولیه این بازی ها بازی سازان فقط بر روی جنگ متقابل ماشین ها کار کرده بودند و هیچ خبری از مسابقه نبود. اما چندی بعد سری بازی های کراش وارد دنیای بازی ها شد. در نسخه کراش ماشینی شما می بایست هم در یک زمین مسابقه به رقابت با دیگران بپردازید و هم از سلاح های مختلف برای کند کردن رقبا استفاده کنید. کراش این سبک بازی ها را استاندارد کرد و باعث شد تا بسیاری از شرکت های دیگر حتی در بازی های گرافیکی و حجیم خود نظیر Blur از این سبک استفاده کنند.

برخی از ویژگی های بازی Beach Buggy Racing :

جمع اوری دستاوردها برای باز کردن ماشین های منحصربه فرد.

مسابقه در انواع مکان ها و محیط های کاملا سه بعدی و عالی.

انواع ماشین های مختلف برای استفاده در مسیر مسابقات.

بیش از 25 مواد منفجره ی مختلف برای از بین بردن رقبای خود.

طراحی شده به صورت کاملا اچ دی با گرافیک سه بعدی و کم نظیر.

پشتیبانی از حساب گوگل برای رقابت با دوستان و کاربران جهانی.

بازی Beach Buggy Racing :

در نسخه ی Blitz این بازی که پیش تر ها معرفی کرده ایم بودیم تنها به مسابقات می پرداختید اما در نسخه ی رسینگ (نسخه پیش رو) شما علاوه بر مسابقات در طول مسیر حرکت می توانید با مواد منفجره رقیبان را از مسیر به بیرون برانید و تجربه بهترین بازی اندرویدی را به ارمغان بیاورید.

در ادامه نقد و بررسی Beach Buggy Racing ،ماشین سواری شما در انواع مکان های مختلف از جزیره صورت می پذیرد و در طول مسیر انواع آیتم ها و دستاوردهای مختلف برای جمع آوری وجود دارند که با جمع آوری ان ها می توانید سرعت و قدرت خود را افزایش دهید! ده ها باگی مختلف نیز برای آنلاک کردن توسط شما وجود دارند که با جمع آوری سکه ها می توانید اقدام به آنلاک سازی ان ها نمایید! بازی علی رغم حجم کم خود دارای گرافیک بسیار عالی اچ دی است و صداگذاری ان به خوبی صورت گرفته است و ان را به همه دوستداران بازی های ماشین سواری و رسینگ پیشنهاد می دهیم!در ادامه می توانید به دانلود بازی Beach Buggy Racing بپردازید.

دانلود بازی Beach Buggy Racing :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید