نقد و بررسی و دانلود بازی Pearl’s Peril: Hidden Object

Pearl’s Peril: Hidden Object یک بازی که در سبک ماجراجویی برای اندروید و ios توزیع شده است و موفق به جلب توجه بیش از ۴۰ میلیون طرفدار از سراسر دنیا گشته و داستان آن از این قرار است که شما در قالب کارآگاه پرل و خلبان جسوری که او را همراهی میکند قرار گرفته و با انجام سفرهای دور و دراز به جمع کردن سر نخ های تازه و کشف ردپاهای تبهکاران بپردازید.در ادامه با نقد و بررسی Pearl’s Peril: Hidden Object و دانلود بازی Pearl’s Peril: Hidden Object با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Pearl’s Peril: Hidden Object :

طبق داستان بازی Pearl’s Peril شما در نقش Pearl Wallace یک زن جوان اجتماعی و ثروتمند در دهه 1920 میلادی در نیویورک هستید که درست در بهترین روزهای زندگی، پدرش مرتکب خودکشی شده و جانش را از دست می دهد. با وجود اینکه همه شواهد خلاف این را نشان می دهند، اما Pearl در قلب خود احساس قدرتمندی دارد که پدرش خودکشی نکرده است و این ماجرا یک توطئه بوده است. او معتقد است پدرش به قتل رسیده!

حالا شما در نقش Pearl می بایست به جزیره Artemis جایی که خانواده Pearl زندگی می کنند سفر کرده و با پیدا کردن و کنار هم قرار دادن شواهد به دست آمده، سعی کنید تا به ماجرای پشت پرده دست پیدا کنید. شواهد و سرنخ هایی که پیدا می کنید، شما را به نقاط دیگری از جهان مثل فرانسه و آفریقا راهنمایی خواهند کرد. شما می بایست با مدارک به دست آمده به جواب برسید و توطئه مرگ پدر Pearl را ثابت کنید. در این سفر مهیج و البته خطرناک با دوستان و دشمنان زیادی برخواهید خورد. همچنین خط داستانی بازی شامل صحنه های رمانتیکی از روابط عاشقانه Pearl نیز می باشد.

سبک کلی بازی به صورت Hidden Object است. یعنی در مراحل مختلف شما در مکان هایی قرار دارید که می بایست به دنبال شواهد و سرنخ هایی بگردید که پنهان هستند. برای این کار باید تصویر منطقه مورد نظر را به خوبی اسکن کرده و هر چیز مشکوکی را بررسی کنید. همچنین گفتنیست که انتخاب ها و تصمیمات شما در روند بازی تأثیرگذار خواهد بود.

برخی از ویژگی های بازی Pearl’s Peril: Hidden Object :

شامل بیش از ۹۰ فصل مختلف.

دارای صحنه های پازلی و مهیج.

امکان رقابت با دوستان.

لوکیشن های مختلف مانند پاریس و مسکو.

وجود میلیون ها بازیکن از سراسر دنیا.

Pearl's Peril: Hidden Object

Pearl’s Peril: Hidden Object

بازی Pearl’s Peril: Hidden Object :

در ادامه نقد و بررسی Pearl’s Peril: Hidden Object ، فصل های مختلف با مراحل گوناگونی وجود دارند که برای طی کردن آنها باید به اشیاء و ماجراهای اطراف دقت کنید و به کشف رازهای تبهکاران بپردازید و بتوانید دست آنها را رو کنید، ماجراجویی در این بازی به قدری هیجان انگیز است که حتی مجبور به بالا رفتن از برج ایفل یا شنا در عمق اقیانوس آرام خواهید شد. این بازی آنلاین که با گرافیک عالی و صداگذاری اثر بخش خود قادر به تداعی کردن فضاهای بسیار زیبایی از دنیا مانند مسکو ،سنگاپور یا پاریس است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Pearl’s Peril: Hidden Object بپردازید.

دانلود بازی Pearl’s Peril: Hidden Object :

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید